vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Mimo transferu Mathieu(o Vermie nawet nie wspominam) potrzebujemy światowej klasy środkowego obrońcy.
0
Czy kibice na San Mames co jakiś czas wyrzykują "MADRID,MADRID" ??
2
Ale Real przegrał 4:0 z Atleti :DDD
1
Atak mamy perfekcyjny.Nie można mieć lepszego,pomoc jest dobra,lub bardzo dobra(zależy od formy dnia) obrona jest chyba najbardziej czułym punktem naszego zespołu.O obsadę bramki jestem spokojny.
1
Co za rollercoaster :D Piękne spotkanie,bardzo dobre widowisko.
0
2:4......Aduriz,gramy dalej!!!!
0
Bawią się,bawią się grając w piłkę!!! :D świetnie
0
NEYMARRR!!!!!! GRRRRRR
0
Po meczu komisja LFP zweryfikuje bramkę na 1:3 jako samobój.
0
Goni,goni Cristiano!!!!
0
LEO MESSSIII 3:1
1
Jap*****e co się dzieje?? :o
0
Te szumowiny z C+ nawet nie kryją swojej stronności wobec przeciwników Barcy....
0
Czy my sie wydaje czy Leszek Orłowski ostatnio w ogóle nie komentuje meczów Barcy???
0
Ale meczyk na San Mames,niczym Premier League :D
0
Zazwyczaj tak się dzieje w finale :D
2
Pewnie nikt o tym nie pisał:W finale Pucharu Narodów Afryki pomiędzy WKS a Ghaną mamy dogrywkę :D
0
hahahahhahaha.Oczywiście.Komentatorzy C są z pewnością bezstronni.
1
W końcu nie zasypiam na ligowych meczach FC Barcelony :D Widać progres panowie.
0
Zastanawiam się czy nasza świetna gra jest efektem pracy Luisa Enrique,czy też wynika ona ze świetnego zgrania naszej trójki w ofensywie.A może wynika to z czegoś innego? Co o tym sądzicie???
0
Boże,czy wy to widzicie??Barca gra nieziemskim pressingiem!!!!
25
"mówiąc młodzieżowo bana" :D
1
Komentator najpierw powiedział że Messi to najlepszy piłkarz świata,dopiero później przypomniał sobie o Ronaldo :D
0
Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu :D z ostatecznymi osądami na temat wyniku i zwycięstwa spokojnie poczekajmy.Zobaczcie jak intensywny jest ten mecz.Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie
0
jezuuuuuu myślałem że karny.......
0
goal line by się przydało :D
0
Nasze trio eksportowe pięknie zaczyna się zazębiać !!! Cudownie,oby tak dalej!!!
0
2:0!!!!!!!!!! PIĘKNIE SUAREZ
0
Ależ bombardują naszą bramkę
0
LUIS SUAREZ!!!!znowu nie ma bramki.....