3

Mimo transferu Mathieu(o Vermie nawet nie wspominam) potrzebujemy światowej klasy środkowego obrońcy.

0

Czy kibice na San Mames co jakiś czas wyrzykują "MADRID,MADRID" ??

2

Ale Real przegrał 4:0 z Atleti :DDD

1

Atak mamy perfekcyjny.Nie można mieć lepszego,pomoc jest dobra,lub bardzo dobra(zależy od formy dnia) obrona jest chyba najbardziej czułym punktem naszego zespołu.O obsadę bramki jestem spokojny.

1

Co za rollercoaster :D Piękne spotkanie,bardzo dobre widowisko.

0

2:4......Aduriz,gramy dalej!!!!

0

Bawią się,bawią się grając w piłkę!!! :D świetnie

0

NEYMARRR!!!!!! GRRRRRR

0

Po meczu komisja LFP zweryfikuje bramkę na 1:3 jako samobój.

0

Goni,goni Cristiano!!!!

0

LEO MESSSIII 3:1

1

Jap*****e co się dzieje?? :o

0

Te szumowiny z C+ nawet nie kryją swojej stronności wobec przeciwników Barcy....

0

Czy my sie wydaje czy Leszek Orłowski ostatnio w ogóle nie komentuje meczów Barcy???

0

Ale meczyk na San Mames,niczym Premier League :D

0

Zazwyczaj tak się dzieje w finale :D

2

Pewnie nikt o tym nie pisał:W finale Pucharu Narodów Afryki pomiędzy WKS a Ghaną mamy dogrywkę :D

0

hahahahhahaha.Oczywiście.Komentatorzy C są z pewnością bezstronni.

1

W końcu nie zasypiam na ligowych meczach FC Barcelony :D Widać progres panowie.

0

Zastanawiam się czy nasza świetna gra jest efektem pracy Luisa Enrique,czy też wynika ona ze świetnego zgrania naszej trójki w ofensywie.A może wynika to z czegoś innego? Co o tym sądzicie???

0

Boże,czy wy to widzicie??Barca gra nieziemskim pressingiem!!!!

25

"mówiąc młodzieżowo bana" :D

1

Komentator najpierw powiedział że Messi to najlepszy piłkarz świata,dopiero później przypomniał sobie o Ronaldo :D

0

Nie dzielmy skóry na niedźwiedziu :D z ostatecznymi osądami na temat wyniku i zwycięstwa spokojnie poczekajmy.Zobaczcie jak intensywny jest ten mecz.Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie

0

jezuuuuuu myślałem że karny.......

0

goal line by się przydało :D

0

Nasze trio eksportowe pięknie zaczyna się zazębiać !!! Cudownie,oby tak dalej!!!

0

2:0!!!!!!!!!! PIĘKNIE SUAREZ

0

Ależ bombardują naszą bramkę

0

LUIS SUAREZ!!!!znowu nie ma bramki.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?