0

Jejku jak Real poprawił mi humor!!!!

0

Hala Dzieci dzisiaj są mocno zdesperowani :D

0

Spokojnie panowie!!! Wstrzymajcie się z tymi opiniami o Cristiano.Zostało jeszcze 45 minut w trakcie których wiele się może zdarzyć.Sędzia druknie karnego i Krystyna strzeli xD

2

NO PENALTY-NO GOALby CR7

0

Przestańcie jeździć po tym Bejlu.Spójrzcie na Pedro.W lepszej formie nie jest.Poza tym szkoda,że nie był w takiej słabej formie jak odstawił Bartrę na 20 metrów w finale CdR

0

Spostrzegawczy jesteś

1

Kopią się po czołach dzieci Simeone :D

2

Atletico już spanikowane.Zagubieni jak dzieci we mgle.Źle się to zapowiada.

2

Na Bernabeu nie wiedzą jak robić kartoniady :D

1

Prawda jest taka,że Leo miał równie dobry rok jak Cristiano.Różnica polega na tym,że zespół Ronaldo wygrał w tym roku znaczące trofea jak Champions League czy Puchar Króla.Na tle indywidualnym Ronaldo nie był lepszy od Messiego.Wielkie znaczenie miały wyniki z drużyną.To jest właśnie przyczyna tego wyniku.Nie ma innego uzasadnienia,naprawdę.

1

Świetny piłkarz.Zasłużył na tę nagrodę.Szkoda tylko,że szarga swoją reputację częstymi symulkami itp.

0

AHAHAHHA dał synowi piłkę i zabrał :D

2

hahahah co to za małpi okrzyk? :D

0

NO panowie to mamy wynik 4:3 :D

12

Jak Messi wygra ZP to stawiam wszystkim po kielonie :D

0

Ma monopol na nominacje :D

0

Czekać 2 godziny i dowiedzieć się,że ZP wygrał piłkarz z Madrytu xd

0

Możesz równie dobrze to wyłączyć i nie płakać na forum.

1

Neuer naszą jedyną nadzieją.Mam nadzieję,że nie jest takim burakiem jak Ribery i nawet jak przegra to nie będzie płakać jak on.

0

Dobra,dzieci.Czas do łóżek.Leo i tak dzisiaj nie wygra :D

0

James powinien to wygrać.Bramka cud malina :D

8

Gdyby to była Polska to na scenę jeszcze by weszli Donatan i Cleo

0

Ten "tak trochę Robben" na MŚ zrobił z Ramosa i Pique holenderskie wiatraki :D

1

Obie bym brał ;D

4

Leo wyjmij łapę z kieszeni !!!

0

Pani prowadzącej chyba lepiej rozmawia się z Leo niż z Cristiano :D

0

hahahahha,ciekawe co tak naprawdę myśli Enrique o Messim xd

2

Skoro wygrał Loew to Neuer także musi wygrać.

0

Bez spiny panowie :D Z tego co widzę to wy niesamowicie się denerwujecie.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?