vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jejku jak Real poprawił mi humor!!!!
0
Hala Dzieci dzisiaj są mocno zdesperowani :D
0
Spokojnie panowie!!! Wstrzymajcie się z tymi opiniami o Cristiano.Zostało jeszcze 45 minut w trakcie których wiele się może zdarzyć.Sędzia druknie karnego i Krystyna strzeli xD
2
NO PENALTY-NO GOALby CR7
0
Przestańcie jeździć po tym Bejlu.Spójrzcie na Pedro.W lepszej formie nie jest.Poza tym szkoda,że nie był w takiej słabej formie jak odstawił Bartrę na 20 metrów w finale CdR
0
Spostrzegawczy jesteś
1
Kopią się po czołach dzieci Simeone :D
2
Atletico już spanikowane.Zagubieni jak dzieci we mgle.Źle się to zapowiada.
2
Na Bernabeu nie wiedzą jak robić kartoniady :D
1
Prawda jest taka,że Leo miał równie dobry rok jak Cristiano.Różnica polega na tym,że zespół Ronaldo wygrał w tym roku znaczące trofea jak Champions League czy Puchar Króla.Na tle indywidualnym Ronaldo nie był lepszy od Messiego.Wielkie znaczenie miały wyniki z drużyną.To jest właśnie przyczyna tego wyniku.Nie ma innego uzasadnienia,naprawdę.
1
Świetny piłkarz.Zasłużył na tę nagrodę.Szkoda tylko,że szarga swoją reputację częstymi symulkami itp.
0
AHAHAHHA dał synowi piłkę i zabrał :D
2
hahahah co to za małpi okrzyk? :D
0
NO panowie to mamy wynik 4:3 :D
12
Jak Messi wygra ZP to stawiam wszystkim po kielonie :D
0
Ma monopol na nominacje :D
0
Czekać 2 godziny i dowiedzieć się,że ZP wygrał piłkarz z Madrytu xd
0
Możesz równie dobrze to wyłączyć i nie płakać na forum.
1
Neuer naszą jedyną nadzieją.Mam nadzieję,że nie jest takim burakiem jak Ribery i nawet jak przegra to nie będzie płakać jak on.
0
Dobra,dzieci.Czas do łóżek.Leo i tak dzisiaj nie wygra :D
0
James powinien to wygrać.Bramka cud malina :D
8
Gdyby to była Polska to na scenę jeszcze by weszli Donatan i Cleo
0
Ten "tak trochę Robben" na MŚ zrobił z Ramosa i Pique holenderskie wiatraki :D
1
Obie bym brał ;D
4
Leo wyjmij łapę z kieszeni !!!
0
Pani prowadzącej chyba lepiej rozmawia się z Leo niż z Cristiano :D
0
hahahahha,ciekawe co tak naprawdę myśli Enrique o Messim xd
2
Skoro wygrał Loew to Neuer także musi wygrać.
0
Bez spiny panowie :D Z tego co widzę to wy niesamowicie się denerwujecie.
0