0

Valdes miał ich chyba z pięć :D

0

No i brawo !!! Messi ma co prawda monopol chyba na zdobywanie bramek w tym zespole,ale ważne,że w końcu wygraliśmy na wyjeździe :D

0

Biedny Luis,toż to nawet w piłkę ma problem trafić w takich sytuacjach,podobnie jak przy bramce Leo na 2:0

2

Dani Alves jakie bucki ładne sobie wybrał.Ostatnio zauważyłem,że zmienił te czarne na różowe Najeczki,za to Neymar na treningach jego korki chyba zakłada.

0

Że nie pomaga zespołowi,gdy ten przegrywa :DDD

0

A właśnie,Enrique mówił o słabej murawie.Osobiście uważam,że dużo gorsza jest na Anoeta i kilku innych stadionach La Liga :D

0

My zachowujemy chociaż czyste konto

0

Komentatorzy zachowują się jakby komentowali mecz snookera.Sorry już nawet tam potrafią przekazać coś ciekawego.

2

Na razie to udowadnia,że nie za bardzo potrafi grać

0

Kiedy ostatni raz w lidze Leo strzelił 4 bramki w jednym meczu?

4

Nie uważacie,że Claudio Bravo daje nam w tym sezonie dużo więcej pewności niż Victor Valdes w poprzednim? Ja przynajmniej mam pewność,że Bravo nie minie się z piłką jak czasami robił to VV.

0

Ty to faktycznie typowy janusz jesteś.Zadałem zwykłe pytanie,jak coś nie pasuje to wypad z forum.

0

Czy jak odejmiemy Cristiano liczbę bramek strzelonych z karnych w tym sezonie to nie będzie miał tyle samo co Leo?

2

TAK!! Znaleźli się teraz obrońcy Lucho.Brawo hipokryci.....

1

I tak najlepsza zmiana to byłaby zmiana trenera

0

Bartra do boju!! :D

0

To teraz przyznawać się kto chciał go sprzedać jeszcze nie tak dawno :D

0

Messi>Ronaldo :D

0

HAT TRICK BOGA :D

0

Ogólnie to na razie mecz bez historii :D

0

Brawo,brawo,brawo.

0

Kiedy gramy z Atletico w CdR?

1

Twój czas również nadszedł Don Andersie :D

0

Nasza była perełka Cuenca pokazuje dlaczego już nie jest piłkarzem Barcelony :D

0

To nie była asysta :D

0

Cały czas mam w głowie sytuację Pique,gdy ciosem kung-fu starał się zatrzymać piłkę.Oczywiście ta go minęła a sam piłkarz się ośmieszył.Ciekawe jak wypadnie na tle lepszych zespołów np:Atletico w Pucharze Króla :D

5

Widać,że Suarezowi strasznie zależy na dobrej grze i denerwuje się gdy coś mu nie wychodzi.Nie ma się co dziwić,przecież ciężko przystosować się do stylu Barcelony w tak krótkim czasie.Tym bardziej,że jest to typowy snajper,a formacja Barcy wyklucza możliwość grania tylko pod niego.Wierzę w Luisa i mam nadzieję,że da sobie z tym radę i nie raz będziemy mieli z niego nie lada pociechę ;)

0

Prawda jest taka,że Cuenca nigdy nie był jakimś wyróżniającym się graczem.Odszedł bo był po prostu słaby.Mimo wszystko,powodzenia w nowym klubie :D

1

RUDY!!!!!!!!!!!

0

KTO to jest Gumbau????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?