vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawo Bravo!!!! Panowie nie rozluźniamy się!!!!
1
Nagle San Mames ucichło :D O to chodziło!!!!
1
Oczywiście AS i Marca zapiszą bramkę Laporcie a nie Messiemu :D
0
Cudownie!!!!! Piłka odbiła się od muru :D
0
Pamiętajmy,że San Mames to gorący teren.O zwycięstwo nigdy nie jest tu łatwo.Na szczęście mamy najlepszy atak świata,więc nie pozostaje nic innego jak gorący doping przed telewizorem!!!
4
i ten komentarz:WOOOOAAAHHH,are you kidding me???
0
Żyła i Stoch w czołówce.Powodzenia !!!!
10
"Policja poszukuje świadków gwałtu, który miał miejsce na Estadio Vicente Calderón!"Pomóżcie policji :D
0
Varane płakał jak wpadał do bramki :D
1
Teraz oglądamy skoki panowie :D
6
Atleti przypomniało Realowi z kim królewscy grają w 1/8 LM :D
6
Fani Realu po derbach :D
3
Racje miał Simeone,który powiedział,że sam Messi jest o wiele groźniejszy niż Ronaldo,Bale i Benzema razem wzięci :D
11
Jak to mówią młodzi ludzie-masakracja :D
2
hahahahha,ostatnia porażka Realu powyżej 3:0?? Pamiętna Manita :D Atleti dołącza do klubu +3 :D
0
Simeone mistrz,serio kozak
11
Niech Cristiano pogłaszcze sobie herb KMŚ na koszulce :D
1
pięknie pięknie atletico!!!!
1
Ostatnie 3 mecze Realu z Atletico-3 porażki.Ostatnie 3 mecze Barcy z Atletico-3 zwycięstwa.Tyle w temacie :D
0
Niesamowite,zespół uważany za największych rzeźników w lidze,który nie potrafi podobno grać kombinacyjnej i ładnej piłki leje po głowie wielkich Królewskich :D
19
Oczywiście Ronaldo: No penalty-no goal :D
0
Cóż za dokładnie zagranie Bale'a.Cudo.
1
Reklamówka lata po stadionie.Walkower!!!
2
hahahahah.Pośmiejmy się teraz z Hala Dzieci,spójrzcie sobie na komentarze na ich stronie.Sezonowcy!!!!
1
Tyle razy przegrać w derbach....Biedny Real.
1
Zaginiony-Cristiano Ronaldo.Wszystkich którzy widzieli go w okolicach stadionu Calderon prosimy o kontakt :D
0
No i będzie afera o Garcię.Jutro Florek załatwi u "swoich"odpowiednią karę-walkower ;v
1
To może być kluczowy moment w walce o mistrzostwo kraju.Real jak przegra wyżej niż 3:0 to załamie się na dłuuuuuugi czas :D
3
Musimy jutro wygrać na San Mames.Musimy!!!
0
Nie zdziwię się jak dwumecz z Villareal będzie dużo trudniejszy niż ćwerćfinał z Atleti.Te pojedynki będą z pewnością pasjonujące.Myślę,że o awansie zdecydują bramki na wyjeździe.