0

Brawo Bravo!!!! Panowie nie rozluźniamy się!!!!

1

Nagle San Mames ucichło :D O to chodziło!!!!

1

Oczywiście AS i Marca zapiszą bramkę Laporcie a nie Messiemu :D

0

Cudownie!!!!! Piłka odbiła się od muru :D

0

Pamiętajmy,że San Mames to gorący teren.O zwycięstwo nigdy nie jest tu łatwo.Na szczęście mamy najlepszy atak świata,więc nie pozostaje nic innego jak gorący doping przed telewizorem!!!

4

i ten komentarz:WOOOOAAAHHH,are you kidding me???

0

Żyła i Stoch w czołówce.Powodzenia !!!!

10

"Policja poszukuje świadków gwałtu, który miał miejsce na Estadio Vicente Calderón!"Pomóżcie policji :D

0


Varane płakał jak wpadał do bramki :D

1

Teraz oglądamy skoki panowie :D

6

Atleti przypomniało Realowi z kim królewscy grają w 1/8 LM :D

6


Fani Realu po derbach :D

3

Racje miał Simeone,który powiedział,że sam Messi jest o wiele groźniejszy niż Ronaldo,Bale i Benzema razem wzięci :D

11

Jak to mówią młodzi ludzie-masakracja :D

2

hahahahha,ostatnia porażka Realu powyżej 3:0?? Pamiętna Manita :D Atleti dołącza do klubu +3 :D

0

Simeone mistrz,serio kozak

11

Niech Cristiano pogłaszcze sobie herb KMŚ na koszulce :D

1

pięknie pięknie atletico!!!!

1

Ostatnie 3 mecze Realu z Atletico-3 porażki.Ostatnie 3 mecze Barcy z Atletico-3 zwycięstwa.Tyle w temacie :D

0

Niesamowite,zespół uważany za największych rzeźników w lidze,który nie potrafi podobno grać kombinacyjnej i ładnej piłki leje po głowie wielkich Królewskich :D

19

Oczywiście Ronaldo: No penalty-no goal :D

0

Cóż za dokładnie zagranie Bale'a.Cudo.

1

Reklamówka lata po stadionie.Walkower!!!

2

hahahahah.Pośmiejmy się teraz z Hala Dzieci,spójrzcie sobie na komentarze na ich stronie.Sezonowcy!!!!

1

Tyle razy przegrać w derbach....Biedny Real.

1

Zaginiony-Cristiano Ronaldo.Wszystkich którzy widzieli go w okolicach stadionu Calderon prosimy o kontakt :D

0

No i będzie afera o Garcię.Jutro Florek załatwi u "swoich"odpowiednią karę-walkower ;v

1

To może być kluczowy moment w walce o mistrzostwo kraju.Real jak przegra wyżej niż 3:0 to załamie się na dłuuuuuugi czas :D

3

Musimy jutro wygrać na San Mames.Musimy!!!

0

Nie zdziwię się jak dwumecz z Villareal będzie dużo trudniejszy niż ćwerćfinał z Atleti.Te pojedynki będą z pewnością pasjonujące.Myślę,że o awansie zdecydują bramki na wyjeździe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?