vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Złota piłka dla Nadala!!
1
Przecież to już z góry ustalone przez skorumpowaną FIFĘ,że Cristiano wygra.
0
Już widzę tę falę selfie na jego instagramie :D
4
Dzisiejszy mecz to popis w wykonaniu Neya.Mijał piłkarzy Atletico jak tyczki.W końcu jest liderem z prawdziwego zdarzenia i nie wszystko leży na barkach Messiego :D
0
sędzia dzisiaj ewidentnie nie w formie.Ale do tego nas już przyzwyczaił xd
0
hahahaha pamiętacie sytuację z Robertem Lewandowskim podczas meczu Polska-Szkocja i tę nakładę po której zwijał się z bólu??? Wtedy faul nie został odgwizdany.Wiecie kto sędziował tamten mecz?? Pan Undiano Mallenco ;D Identyczna sytuacja jak z Neyem,a mówią,że nic dwa razy się nie zdarza xD
0
Dzisiaj w końcu całe barcelonismo może chociaż na chwilę odetchnąć z ulgą.Czas pokazać że Barca ma jaja i zacząć seryjnie wygrywać.Czekam z niecierpliwością na rewanż z Atleti w CdR
0
piękne zdjęcie :D
1
Brawa dla Leo.W końcu przełamał klątwę Simeone.Dzisiaj Barca zagrała na miarę swoich możliwości.W końcu :D
16
ALE AKCJA!!!! BRAWO NEY
1
Nie popadajmy w hurraoptymizm!!!! PSG to nie Espanyol,nie zdziwcie się jak przegramy z PSG.Trzeba natychmiast poprawić grę defenswyną
2
Ciężko to opisać ale prawda jest taka że bramki Messiego są o wiele bardziej wartościowe niż bramkiRonaldo.Nie piszę tego jako fan Barcy ale jako obiektywny kibic,który widzi co daje zespołowi Messi a co daje Ronaldo.
0
Odejmijcie Ronaldo te bramki z karnych i zostanie mu bodajże 15 bramek :D
1
HMMMMM,czy tylko ja zaczynam wierzyć w to że nasz Leo może dogonić w tym sezonie Ronaldo pod wzgledem bramek dostać tytuł"piczici"? :D
0
hahahah Orłowski biedaczek przeżywa te bramki Barcelony.Widać komu łysol kibicuje.
0
MESSSSSIII HAT TRICK brawo geniuszu,Ronaldo może ci buty czyścić
0
Cała ta sytuacja miała miejsce podczas meczu z Celtą Vigo
0
Organizator rozgrywek Primera División, Liga de Fútbol Profesional ma zamiar ukarać klub z Madrytu za przyśpiewki obrażające FC Barcelonę we wczorajszym meczu.
Skandaliczne zachowanie kibiców Realu Madryt powtórzyło się. Przypomnijmy, podczas meczu Gran Derbi, gdzie Królewscy podejmowali Barcelonę, kibice przyśpiewywali w kierunku przyjezdnej Dumy Katalonii obraźliwe słowa.
Fanatycy Los Merengues obrażali wówczas Messiego, nazywając go niedorozwiniętym, tym razem jednak oberwało się całej drużynie Barcelony.
Wieśniactwo,chamstwo i buractwo "kibiców" na Barnabeu zdaje się nie mieć granic.
1
Pedrito pędzi po złotą piłkę
1
Ty za to nie musisz udowadniać dwojego debilizmu.
0
Ile bramek w tym sezonie strzelił Ronaldo z karnych?????
0
Barca jak reprezentacja Polski,Swoje lepsze oblicze pokazuje w drugiej połowie :D
0
Czy myślicie że na PSG w Champions League będzie komplet widzów na Camp Nou?
6
Kiedy w Polsce wejdzie do kin film o Messim?
0
wolny,będzie Hat-trick?
9
tak poza tematem:CZy tylko ja uważam że fcbarca.com jest najbardziej profesjonalną stroną o tematyce kibicowskiej w Polsce?
1
Zadziwia mnie fakt,że jeszcze 3 sezony temu sędziowie w Uefa i LFP byli ewidentnie za Barcą,Wszystkie sytuacje były gwizdane na naszą korzyść.Czyżby Perez zapłacił komuś odpowiednią kwotę by ta sytuacja się zmieniła?
1
O TAK.Barca strzela bramki Camp Nou coś tam krzyczy.Barca traci bramkę wszyscy gwiżdżą,co za Janusze
0
styczeń 2014,również autorstwa Pique xd
2