0

Złota piłka dla Nadala!!

1

Przecież to już z góry ustalone przez skorumpowaną FIFĘ,że Cristiano wygra.

0

Już widzę tę falę selfie na jego instagramie :D

4

Dzisiejszy mecz to popis w wykonaniu Neya.Mijał piłkarzy Atletico jak tyczki.W końcu jest liderem z prawdziwego zdarzenia i nie wszystko leży na barkach Messiego :D

0

sędzia dzisiaj ewidentnie nie w formie.Ale do tego nas już przyzwyczaił xd

0

hahahaha pamiętacie sytuację z Robertem Lewandowskim podczas meczu Polska-Szkocja i tę nakładę po której zwijał się z bólu??? Wtedy faul nie został odgwizdany.Wiecie kto sędziował tamten mecz?? Pan Undiano Mallenco ;D Identyczna sytuacja jak z Neyem,a mówią,że nic dwa razy się nie zdarza xD

0

Dzisiaj w końcu całe barcelonismo może chociaż na chwilę odetchnąć z ulgą.Czas pokazać że Barca ma jaja i zacząć seryjnie wygrywać.Czekam z niecierpliwością na rewanż z Atleti w CdR

0

piękne zdjęcie :D

1

Brawa dla Leo.W końcu przełamał klątwę Simeone.Dzisiaj Barca zagrała na miarę swoich możliwości.W końcu :D

16

ALE AKCJA!!!! BRAWO NEY

1

Nie popadajmy w hurraoptymizm!!!! PSG to nie Espanyol,nie zdziwcie się jak przegramy z PSG.Trzeba natychmiast poprawić grę defenswyną

2

Ciężko to opisać ale prawda jest taka że bramki Messiego są o wiele bardziej wartościowe niż bramkiRonaldo.Nie piszę tego jako fan Barcy ale jako obiektywny kibic,który widzi co daje zespołowi Messi a co daje Ronaldo.

0

Odejmijcie Ronaldo te bramki z karnych i zostanie mu bodajże 15 bramek :D

1

HMMMMM,czy tylko ja zaczynam wierzyć w to że nasz Leo może dogonić w tym sezonie Ronaldo pod wzgledem bramek dostać tytuł"piczici"? :D

0

hahahah Orłowski biedaczek przeżywa te bramki Barcelony.Widać komu łysol kibicuje.

0

MESSSSSIII HAT TRICK brawo geniuszu,Ronaldo może ci buty czyścić

0

Cała ta sytuacja miała miejsce podczas meczu z Celtą Vigo

0

Organizator rozgrywek Primera División, Liga de Fútbol Profesional ma zamiar ukarać klub z Madrytu za przyśpiewki obrażające FC Barcelonę we wczorajszym meczu.

Skandaliczne zachowanie kibiców Realu Madryt powtórzyło się. Przypomnijmy, podczas meczu Gran Derbi, gdzie Królewscy podejmowali Barcelonę, kibice przyśpiewywali w kierunku przyjezdnej Dumy Katalonii obraźliwe słowa.

Fanatycy Los Merengues obrażali wówczas Messiego, nazywając go niedorozwiniętym, tym razem jednak oberwało się całej drużynie Barcelony.
Wieśniactwo,chamstwo i buractwo "kibiców" na Barnabeu zdaje się nie mieć granic.

1

Pedrito pędzi po złotą piłkę

1

Ty za to nie musisz udowadniać dwojego debilizmu.

0

Ile bramek w tym sezonie strzelił Ronaldo z karnych?????

0

Barca jak reprezentacja Polski,Swoje lepsze oblicze pokazuje w drugiej połowie :D

0

Czy myślicie że na PSG w Champions League będzie komplet widzów na Camp Nou?

6

Kiedy w Polsce wejdzie do kin film o Messim?

0

wolny,będzie Hat-trick?

9

tak poza tematem:CZy tylko ja uważam że fcbarca.com jest najbardziej profesjonalną stroną o tematyce kibicowskiej w Polsce?

1

Zadziwia mnie fakt,że jeszcze 3 sezony temu sędziowie w Uefa i LFP byli ewidentnie za Barcą,Wszystkie sytuacje były gwizdane na naszą korzyść.Czyżby Perez zapłacił komuś odpowiednią kwotę by ta sytuacja się zmieniła?

1

O TAK.Barca strzela bramki Camp Nou coś tam krzyczy.Barca traci bramkę wszyscy gwiżdżą,co za Janusze

0

styczeń 2014,również autorstwa Pique xd

2

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?