0

Myślałem,że ktoś mi głos wyłączył w telewizorze,ale okazało się,że to "tylko"kibice Barcelony :D

0

i ta reklama Beko po meczu..... :D

0

Barcelona w przeciwieństwie do Realu potrafi wygrać z ultradefensywnym Atletico i pokazuje mimo wszytko klasę :D

3

Neymar mógł to strzelać :D

0

Pamiętajcie,że 1:0 to jest bardzo duża zaliczka przed rewanżem.Na Calderon trzeba jednak zagrać jeszcze lepiej,bo trybuny potrafią tam zrobić kocioł

0

Messi ma chyba większą skuteczność z wolnych niż z karnych.Lepiej strzelać z 25 niż z 11 metrów :D

0

Brawo Pique brawo Bartra!!!

0

Bo strzelanie bezpośrednio z karnych jest zbyt mainstreamowe :D

0

Teraz najważniejsze na zero z tyłu!!!!

0

Ale serce zadrżało....Musi popracować nad karnymi

0

hahahah dobrze,że dobił

0

Będzie niefajnie,jak Leo nie strzeli....Krystynę weźcie!!!!

0

Bardzo dobrze,karnego też trzeba wykorzystać :DDDDD

0

KARNY!!!!!!!!!!!!

0

Powtórki od realizatora dzisiaj w świetnej jakości :D

0

Trzeba być idiotą żeby się kartkować w takich głupich sytuacjach.

0

Suarez jeszcze wszystkim wam odgryzie te długie paluchy,za pomocą których tak go dzisiaj krytykujecie.Zobaczycie w przyszłym sezonie...

0

Dzisiejszy mecz jak do tej pory jest kolejnym z serii:"Puść go sobie w nocy,kiedy nie możesz zasnąć" :D

0

Zauważyłem,że w lidze z dopingiem jest dużo lepiej.Musielibyśmy zagrać w CdR z Realem żeby trybuny w końcu zaryczały.

0

Dzisiejszy mecz bardzo przypomina pierwsze spotkanie Atletico z Realem w poprzedniej rundzie.

0

Nie,nie dzięki nim.Ich poziom wymaga wiele do życzenia.

7

Głupie dziady z TVP nie dały nawet hymnu wysłuchać przed meczem.Jak tak można?Na C za każdym razem się uciszają kiedy słyszą naszą pieśń :D

0

Oj,teraz był spalony,ale trzeba niesamowicie pilnować dzisiaj Fernando Torresa.

2

Na razie ani razu nie widziałem Luiza Suareza na boisku!!!!
Dobrze,że zauważyłem go w składzie na dzisiejszy mecz.

1

Pełno pikników dzisiaj na meczu,momentami cichutko jak w teatrze.Calderon jest kilka razy głośniejsze.Tam to wyją nie kibicują xd

0

Poniekąd szkoda,że mecz jest tak późno bo widać,że nie ma kompletu publiczności.Myślę że na stadionie jest ok.85 tysięcy osób.

1

Barca-Atleti prowadzi Gonzalez-Gonzalez a mecz Villareal-Getafe sędziował Fernandez-Fernandez :D

0

Trochę szkoda,że nie zagra Bartra,ale skoro Lucho wybrał Masche to znaczy,że ten bardziej nadaje się dzisiaj do roli ŚO.

1

OMG Nie wymienili sędziego na czerwonym??? Rzadko im się to zdarza ;)

0

Jesteśmy zadowoleni, to nie był łatwy rok, gdyż przyszło wielu nowych piłkarzy i trenerzy wykonali świetną pracę”.
KU**A CO? Jesteśmy zadowoleni??? Według mnie z takimi ludźmi to my nie mamy co szukać szczęścia w przyszłości.Jego wypowiedź jest dla mnie co najmniej zaskakująca.Nie powinniśmy być zadowoleni z obecnych wyników.Ta runda powinna być nasza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?