vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Myślałem,że ktoś mi głos wyłączył w telewizorze,ale okazało się,że to "tylko"kibice Barcelony :D
0
i ta reklama Beko po meczu..... :D
0
Barcelona w przeciwieństwie do Realu potrafi wygrać z ultradefensywnym Atletico i pokazuje mimo wszytko klasę :D
3
Neymar mógł to strzelać :D
0
Pamiętajcie,że 1:0 to jest bardzo duża zaliczka przed rewanżem.Na Calderon trzeba jednak zagrać jeszcze lepiej,bo trybuny potrafią tam zrobić kocioł
0
Messi ma chyba większą skuteczność z wolnych niż z karnych.Lepiej strzelać z 25 niż z 11 metrów :D
0
Brawo Pique brawo Bartra!!!
0
Bo strzelanie bezpośrednio z karnych jest zbyt mainstreamowe :D
0
Teraz najważniejsze na zero z tyłu!!!!
0
Ale serce zadrżało....Musi popracować nad karnymi
0
hahahah dobrze,że dobił
0
Będzie niefajnie,jak Leo nie strzeli....Krystynę weźcie!!!!
0
Bardzo dobrze,karnego też trzeba wykorzystać :DDDDD
0
KARNY!!!!!!!!!!!!
0
Powtórki od realizatora dzisiaj w świetnej jakości :D
0
Trzeba być idiotą żeby się kartkować w takich głupich sytuacjach.
0
Suarez jeszcze wszystkim wam odgryzie te długie paluchy,za pomocą których tak go dzisiaj krytykujecie.Zobaczycie w przyszłym sezonie...
0
Dzisiejszy mecz jak do tej pory jest kolejnym z serii:"Puść go sobie w nocy,kiedy nie możesz zasnąć" :D
0
Zauważyłem,że w lidze z dopingiem jest dużo lepiej.Musielibyśmy zagrać w CdR z Realem żeby trybuny w końcu zaryczały.
0
Dzisiejszy mecz bardzo przypomina pierwsze spotkanie Atletico z Realem w poprzedniej rundzie.
0
Nie,nie dzięki nim.Ich poziom wymaga wiele do życzenia.
7
Głupie dziady z TVP nie dały nawet hymnu wysłuchać przed meczem.Jak tak można?Na C za każdym razem się uciszają kiedy słyszą naszą pieśń :D
0
Oj,teraz był spalony,ale trzeba niesamowicie pilnować dzisiaj Fernando Torresa.
2
Na razie ani razu nie widziałem Luiza Suareza na boisku!!!!
Dobrze,że zauważyłem go w składzie na dzisiejszy mecz.
1
Pełno pikników dzisiaj na meczu,momentami cichutko jak w teatrze.Calderon jest kilka razy głośniejsze.Tam to wyją nie kibicują xd
0
Poniekąd szkoda,że mecz jest tak późno bo widać,że nie ma kompletu publiczności.Myślę że na stadionie jest ok.85 tysięcy osób.
1
Barca-Atleti prowadzi Gonzalez-Gonzalez a mecz Villareal-Getafe sędziował Fernandez-Fernandez :D
0
Trochę szkoda,że nie zagra Bartra,ale skoro Lucho wybrał Masche to znaczy,że ten bardziej nadaje się dzisiaj do roli ŚO.
1
OMG Nie wymienili sędziego na czerwonym??? Rzadko im się to zdarza ;)
0
Jesteśmy zadowoleni, to nie był łatwy rok, gdyż przyszło wielu nowych piłkarzy i trenerzy wykonali świetną pracę”.
KU**A CO? Jesteśmy zadowoleni??? Według mnie z takimi ludźmi to my nie mamy co szukać szczęścia w przyszłości.Jego wypowiedź jest dla mnie co najmniej zaskakująca.Nie powinniśmy być zadowoleni z obecnych wyników.Ta runda powinna być nasza.