0

Piękne ujęcie Roberto Bartry i Montoi na trybunach xd

0

Ja wiem,że to tylko zespół z trzeciej ligi ale spójrzcie co dają nam strzały z dystansu.Nie wbiegamy jak kretyni do bramki bramkarza tylko strzelamy z daleka i to daje wymierne korzyści

0

hahahahh wszystkim ta bramka kojarzy się tylko z tym pięknym trafieniem z 2009 roku :D

0

Anders jak z Chelsea :D

0

Przepraszam bardzo.Czy ktoś wie co pokazuje Busi na powyższym zdjęciu?

15

czy tylko u mnie w domu po bramce dla Barcelony było słychać"Zamknij się !! i nie drzyj się tak!!!"? :D

0

Wieśniaki z Walencji

0

ZASŁUGIWALI NA TO

1

0

gahhahahhaha BRAWO :D

4

Spójrzmy prawdzie prosto w oczy.Na chwilę obecną jesteśmy po prostu słabi,za słabi na mistrza,za słabi na CDR i za słabi na Champions League.Pragnę z całego serca byśmy wygrali ten mecz,ale na tę chwilę wydaje mi się że nie zdołamy tego zrobić.

0

Jak to zwykle bywa w tym sezonie w meczach z poważnymi zespołami gramy bez jaj.

0

Typowa Barca,Po co Alves ma strzelać z pięciu metrów skoro można podać do Messiego by ten wbiegł z nią do bramki,No krew mnie zalewa

12

CZY nikt tego nie widzi???? Real Madryt gra futbol szybki i potrafi grać z kontry.Mecz z udziałem Realu jest otwarty.Pozwalają przeciwnikowi wejść na własną połowę i potem z tego korzystają.My nie potrafimy od kilku lat przebić głową muru stworzonego przez całą jedenastkę przeciwnika.Każdy kolejny trener jest niewolnikiem naszego stylu gry.To nie przypadek,że wiele osób mówi iż TikiTaka się skończyła.Trzeba znaleźć jakiś inny sposób na grę.,

0

POSZUKIWANY:Leo Messi,ostatni raz widziany na rozgrzewce przed meczem z Valencią

0

Witaj w klubie stary

0

OMG co za życie na ławce trenerskiej Barcelony LE niczym Simeone

0

Żordi niczym Neymara na mundialu.

2

OOOOO taaaak,alves zaczyna wrzutki xd

3

Dzisiejsi komentatorzy na poziomie pierwszej ligi w Orange Sport.Chociaż tam chociaż z jakimś zapałem i emocjami wykonują swoją robotę

0

To wszystko przez Bartomeu!!! Wyjazd z Mestalla Barto.

0

aj,wziął go na raz jak juniora....Masakra

3

Alves przyjęcie jak do komunii

0

wydaje mi się że jak na razie Busi w środku pomocy to błąd.Wprowadziłbym Rakitica na drugą cześć spotkania bo jak na razie gramy z pominięciem pomocy.

1

To jest faul na czerwoną kartkę,pan Sławek z canal plus przyzna rację

0

JEST ALVES BRAWO XDDD

1

JEZU,jacy wy jesteście nędzni."LUCHO OUT" hahahah kibice Barcelony? Nie macie prawa tak się nazywać

0

Szykują się czerwa w drugiej połowie

1

To w takim razie LE nie ma zaufania do Rakiticia albo Rafinihi albo są w słabej formie czy co?

1

Nie ma co się dziwić,przecież grając trójką tak ofensywnie usposobionych napastników jakimi są Neymar Messi i Suarez trzeba mądrze ustawić zespół w defensywie zwłaszcza gdy przeciwnikiem jest tak wymagający jak Valencia.Dlatego potrzebni są dwaj śpd.Valencia to nie Eibar albo Almeria gdzie można sobie grać lekki i ofensywny futbol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?