vamosbarca13
Dołączył/a: czerwiec 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Odejdzie,zostanie,odejdzie,zostanie!!! Victor jest bohaterem jeden z czołowych telenowel w Barcelonie.
0
Leo niech pogra tak do końca grudnia to zdecydowanie zwiększu swoje szanse na ZP :d
0
Boateng niczym Pique xd
0
OMG CO TEN KUN???
0
ale alkcyja :D piękna akcja Blaugrany xd
0
MESSSIII hat trick cudo xd
0
ojojojojo biedny Pedro,co za głupi wieśniak z Nikozji
0
Mecz o wszystko na CN.Tylko zwycięstwo się liczy
0
LEWY!!!!!!!! piękny gol
0
Jezu ile bramek pada dzisiaj w Champions lEague!!
1
Ronaldo pewnie nieźle spina :D
1
Rekord!!!! MESSIASZ
0
DŻON TERRY i gol xd
0
nie,to tylko race xd
1
Bo wolą hymn Ligi Europejskiej :D
0
Są race na stadionie :d
0
Nikt nie napisał nic o bramce Tello w barwach Porto w maczu z BATE
0
Ucz się na pszyre dzieciaczku
1
Mecz będzie na multilidze
4
Mickiewicz przy tobie jest niczym... xd
0
TELEWIZYJNA PROWOKACJA nc+ prowadzi konspiracyjną akcję przeciwko Barcelonie... Tak może napisać kataloński Sport xd
0
Zjeby.....jak tak można?
0
TAK,będzie multiliga
2
Arek Milik pomoże nam zająć pierwsze miejsce w grupie strzelając brameczki do bramki PSG!!! :D
1
hahahahhaha wiedziałem,o boże wiedziałem.
0
hat trick geniusza
0
nieefektywny*
0
0
0
OD kiedy Messi jest środkowym pomocnikiem?