0

Odejdzie,zostanie,odejdzie,zostanie!!! Victor jest bohaterem jeden z czołowych telenowel w Barcelonie.

0

Leo niech pogra tak do końca grudnia to zdecydowanie zwiększu swoje szanse na ZP :d

0

Boateng niczym Pique xd

0

OMG CO TEN KUN???

0

ale alkcyja :D piękna akcja Blaugrany xd

0

MESSSIII hat trick cudo xd

0

ojojojojo biedny Pedro,co za głupi wieśniak z Nikozji

0

Mecz o wszystko na CN.Tylko zwycięstwo się liczy

0

LEWY!!!!!!!! piękny gol

0

Jezu ile bramek pada dzisiaj w Champions lEague!!

1

Ronaldo pewnie nieźle spina :D

1

Rekord!!!! MESSIASZ

0

DŻON TERRY i gol xd

0

nie,to tylko race xd

1

Bo wolą hymn Ligi Europejskiej :D

0

Są race na stadionie :d

0

Nikt nie napisał nic o bramce Tello w barwach Porto w maczu z BATE

0

Ucz się na pszyre dzieciaczku

1

Mecz będzie na multilidze

4

Mickiewicz przy tobie jest niczym... xd

0

TELEWIZYJNA PROWOKACJA nc+ prowadzi konspiracyjną akcję przeciwko Barcelonie... Tak może napisać kataloński Sport xd

0

Zjeby.....jak tak można?

0

TAK,będzie multiliga

2

Arek Milik pomoże nam zająć pierwsze miejsce w grupie strzelając brameczki do bramki PSG!!! :D

1

hahahahhaha wiedziałem,o boże wiedziałem.

0

hat trick geniusza

0

nieefektywny*

0

0

0

OD kiedy Messi jest środkowym pomocnikiem?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?