wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ma ktoś linka do transmisji?
0
pepino, zamknij tą jape!
0
Shon
Człowieku ty się pukni w tą pustą banie, co ty jsteś kibic barcy czy sezonowiec? Jak ten drugi to wyjazd na strone Bayernu, ale nie wracaj jak to my wygramy LM! Też przed rewanżem z milanem mówiono, że nie damy rady i odpadniemy a to jak zagrali to było coś niesamowitego. Nadzieja umiera ostatnia i wierze, że Barca zagra 3 najlepsze mecze za czasów Tito!
0
VV to ikona tego klub, wychowanek. Wiele razy ratował nam tyłek, ale też kilka razy zawalil nam mecz (przykład pierwszy mecz Superpucharu Hiszpani). Zawsze go szanowałam, ale po tej decyzji szanuje go jeszcze bardziej. Wiadomo będzie ciężko znaleźć następce, a wszyscy hejterzy powinni powinni przeczytać ten artykuł z 10 razy i się ogarnąć!
0
Bartra musi teraz ogrywać się w lidze, żeby na te ważne
mecze być gotowym. Adriano-szkoda mi go piłkarz z niego dobry, ma dobre uderzenie, ale strasznie kruchy, co się wyleczy i gra w następnym meczu i odrazu kontuzja.
0
Wiosnabarcelony
Goń się z tąd złamasie, bo zaraz faktycznie będziesz płakać, ale nie z powodu Messiego, ale z tego że cię własna matka nidm pozna!
0
Uff, te prognozy nie były dobre, ale oficjalna wiadomość o sto razy lepsza :)
0
Z tego co wiem mecz PSG-Barca, będzie na npremium
0
Nareszcie, witaj w domu Tito!
0
Barcamojezycie
Wyjazd z tej strony zboczeńcu
0
Messialdinio wyjazd z tego serwisu, bo to strona dla porządnych ludzi nie takich złamasów jak ty.
0
Fakt Puyol już nie te lata i nie to zdrowie, ale powinien pograć przez rok i półtora i przez ten czas młodsi powinni się od niego uczyć.
0
To pokazuje, że David zasługuje na więcej niż dostaje.
0
Wypie****l mu Valdes
0
Bez jaj....chu××owy ten sedzia
0
Fabregas totalne dno to jak ten piłkarz gra w ostatnich meczach to szkoda słów. Fabregas na ławe Villa na boisko, ale znając życie nie wejdzie!
0
Ja tam myśle, że na real w ataku powinno wyjść MVP tylko, że Villa na szpicy. Tello może nie dać sobie rady przeciwko realowi.
0
Villa na szpicy a Messi na boku i tak on często cofa się do środka po piłke.
0
Do boju Panowie!! VeB!
0
Trzeba dać dzisiaj Villi szanse i na Milan tak samo!!
0
witamy w domu :)
0
No Eric uda ci się. Trzymam kciuki.
0
Messi nie rusza się z barcelony a przede wszystkim to oni nie mają tyle kasy by go ściągnac