wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto strzelil?
0
Jeden normalny, ktory nie marudzi. Dzieki.
0
A jednak cos tam strzelil.
0
Tak meczyk super tym bardziej ze po pierwszej polowie United wygrywali 0:3, ale szacun dla WBA za walke do konca.
0
Ja tam osobiscie dalabym Alexisowi jeszcze jeden sezon. Koncowke ma swietna i jako jednemu z nielicznych chce mu sie grac i pokazuje na co go stac.
0
TAK JEST ATLETICO Z NAMI O SUPERPUCHAR!
0
Hahahaha Mourinho na trybuny odeslany
0
Mam taka nadzieje..
0
Pieknie 1:1!!
0
Kurde juz 1:0!
0
Jezeli chce odejsc okej, ale trzeba za niego wydusic ile sie da!
0
trzeba tam być!!!
0
Jezeli sprzedadza Thiago to zrobia najglupsza rzecz od momentu sprzedazy Eto'o!
0
hahah puyol leje pique!!
0
Messi powinin miec juz wakacje. Teraz niech graja pilkarze, ktorzy maja sie pokazac. Ale teraz wychodzi ze wprowadzanie Leo po kontuzji tak szybko bylo zle.
0
Tak niewiele!
0
Atletico i Barca graja tak bo o nic juz nie walcza. My mamy mistrza, a Atletic oszczedza sie na final, bo o wice juz nie maja szans. Okej teraz zobaczymy jak Adriano sobie bedzie poczyniac na boku obrony.
0
Czesto tak jest nuda, nuda a potem szybka kontra przeciwnikow i trzeba sie napocic.
0
Na sport pl
0
Mancini zwolniony z City!
0
Browar w lodowce jest, real zremisowal nie pozostaje nic innego jak swietowac ;D
0
CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!! CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!
0
CAMEONES CAMPEONES!!!!!!
0
O tak...
0
Kurde, czerwona
0
Jeszcze troche...
0
Ronieli, a to szlyszalam. Ale co jak co to City bardzo slaby sezon. Nie obronili mistrza, o lidze mistrzow nie wspomne.
0
Ronieli, dzieki za dopelnienie info :)
0
City przegralo w finale z Wigan, oj chyba szykuje sie zmiana na stanowisku memadzera City. Niby Pellegrini na nim byc.
0
Eric_Abidal_22 Varane podobno doznal kontuzji kolana ale cw jest powazna to bd wiadome po dokladnycha badaniach