0

Kto strzelil?

0

Jeden normalny, ktory nie marudzi. Dzieki.

0

A jednak cos tam strzelil.

0

Tak meczyk super tym bardziej ze po pierwszej polowie United wygrywali 0:3, ale szacun dla WBA za walke do konca.

0

Ja tam osobiscie dalabym Alexisowi jeszcze jeden sezon. Koncowke ma swietna i jako jednemu z nielicznych chce mu sie grac i pokazuje na co go stac.

0

TAK JEST ATLETICO Z NAMI O SUPERPUCHAR!

0

Hahahaha Mourinho na trybuny odeslany

0

Mam taka nadzieje..

0

Pieknie 1:1!!

0

Kurde juz 1:0!

0

Jezeli chce odejsc okej, ale trzeba za niego wydusic ile sie da!

0

trzeba tam być!!!

0

Jezeli sprzedadza Thiago to zrobia najglupsza rzecz od momentu sprzedazy Eto'o!

0

hahah puyol leje pique!!

0

Messi powinin miec juz wakacje. Teraz niech graja pilkarze, ktorzy maja sie pokazac. Ale teraz wychodzi ze wprowadzanie Leo po kontuzji tak szybko bylo zle.

0

Tak niewiele!

0

Atletico i Barca graja tak bo o nic juz nie walcza. My mamy mistrza, a Atletic oszczedza sie na final, bo o wice juz nie maja szans. Okej teraz zobaczymy jak Adriano sobie bedzie poczyniac na boku obrony.

0

Czesto tak jest nuda, nuda a potem szybka kontra przeciwnikow i trzeba sie napocic.

0

Na sport pl

0

Mancini zwolniony z City!

0

Browar w lodowce jest, real zremisowal nie pozostaje nic innego jak swietowac ;D

0

CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!! CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE!!!

0

CAMEONES CAMPEONES!!!!!!

0

O tak...

0

Kurde, czerwona

0

Jeszcze troche...

0

Ronieli, a to szlyszalam. Ale co jak co to City bardzo slaby sezon. Nie obronili mistrza, o lidze mistrzow nie wspomne.

0

Ronieli, dzieki za dopelnienie info :)

0

City przegralo w finale z Wigan, oj chyba szykuje sie zmiana na stanowisku memadzera City. Niby Pellegrini na nim byc.

0

Eric_Abidal_22 Varane podobno doznal kontuzji kolana ale cw jest powazna to bd wiadome po dokladnycha badaniach

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?