wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Życzę mu samych sukcesów i zamknięcia ust wszystkim niedowiarkom. :)
0
Pomysł niegłupi.
0
Widziałabym u nas Rooneya, ale to tylko marzenie. :)
0
Dokładnie. Jeżeli Tata wstawi Messiego na skrzydło a na drugim będzie grał Neymar to brakuje nam napastnika.
0
Jeżeli to prawda to szkoda odejścia Villi, bo teraz będzie nam też potrzebny napastnik.
0
Jeżeli jest napisane, że wraca do treningu 29 lipca to jak ma jutro zagrać?!
0
Sory to miało być do jacka1999. Powinna być opcja usuwania konentarzy.
0
Mancini??? Chesz wyjść z grupy w LM? On jest zapatrzony w swoje ego, myśli, że jest najlepszym trenerem świata. Mógł dostać każdego piłkarza jakiego chciał a z City nie zrobił jakiegoś dobrego zespołu.
0
Tak samo pisze Marca.
0
Weź się człowieku ogarnij i zajmuj się wypisywaniem takich bzdur na rm.pl. Leo tylko poparł tę kandydaturę. Zarząd Barcy wcale nie musiał brać jej pod uwagę.
0
Racja. Tam gol Villi był strzelony w ostatnich minutach meczu.
0
Dokładnie. Szkoda, że Villa został sprzedany, bo może u niego grałby na szpicy a Messi na boku albo za Davidem. Myślę, że będzie on potrafił wykrzesać z każdego piłkarza ten potencjał, który każdy ma w sobie ogromny, np. Alexis.
0
Myślę, że jego przyjście i objęcie Barcy będzie dobry posunięciem. Potrzebujemy trenera z zewnątrz, jakiegoś nowego oddechu, nowych pomysłów i doświadczenia. Pamiętam jak Paragwaj na Copa America grał dobrą piłkę, szkoda tylko, że przegrali w finale z Urugwajem. Osobiście jestem za nim i wole go bardziej od Luisa Enrique.
0
Ogłosił, że nie będzie trenował zespołu z ligi nimieckiej i narazie robi sobie przerwę.
0
Dzieki Tito za wszystko. Za mistrzostwo i za 100 pkt i za kilka rekordów w lidze. Trzymaj się i wracaj do zdrowia. Jak to czytałam to łezka się w oku zakręciła.
0
Tak już dawno
0
Cavani
0
Mam nadzieję, że to plotka. Ale coś jest na rzeczy skoro jest podana kwota wykupu kontraktu.
0
Albo Bielsa.
0
Benitez jest trenerem Napoli.
0
Mówi się, że trenerem będzie jakiś były piłkarz.
0
Zakończył karierę w lidze niemieckiej a teraz ma odpoczynek. Jego agent tak mówił jak był łączony z Realem.
0
Jeżeli nie ma czasu.
0
Masakra. Pierwsza myśl kiedy zobaczyłam tę informacje to jakiś głupi żart. Ale z minuty na minute dochodziło do mnie to, że to jednak prawda. Bez powodu konferencja nie byłaby zwoływana w takim tempie. Osobiście wolałabym żeby zespół poprowadził Roura, bo zespół go juz zna.
0
Platini to widzi i nie reaguje. Psg i Monaco wydaja ogromna forse za pilkarzy, wykupuja najlepszych. W tych czasach pilkarz jest warty tyle ile klub za niego wylozy i czesto takie kluby z szejkami sie na tym przejezdzaja. Osobiscie tez sie ciesze, ze do nas nie trafil, ale okienko trwa do 31 sierpnia i trzeba poczekac. A o dzieciaki sie nie przejmuj one uwazaja, ze czlowiek nie moze miec swojego zdania i minusuja. Teraz ja czekam na minusy.
0
Co??? NIe nie nie ma nowy. Jeżeli tak będziemy rozprzedawać skład to kim zagramy w sezonie? Chyba Tito i Roura wybiegną na boisko, Rosell na ataku a Zubi na bramce.
0
I tego się najbardziej obawiałam, że wejde na strone i bd taka inforkacja. Jednak nie spodziewałam się, ze tak szybko. Pozostaje pogratulować zarządowi mądrej decyzji i zapisanis klauzuli 18 mln. Ciekawe kim teraz bd grali jak Xavi (nie daj Bog) dozna kontuzji. Mam nadzieje ze Tito da szanse Sergi Roberto i ten udowodni Thiago.
0
Też tak mam, ale patrząc na to jak sytuacja się rozwija to chyba niedługo będzie oficjalna informacja o Thiago w Bayernie.
0
Racja tym bardziej, że Bvb bardzo mądrze się i dobrze się wzmacnia.
0
Tak podobno Pep powiedział Thiago, że u niego będzie miał odpowiednią ilość czasu, aby pokazać swój talent.