0

Zmiata to chyba tobie bata.

0

O tak czekałam na gola PSV.

0

Ja też mam ryma.
Staratata jeb*** se z bata.

0

Kurcze, ale genialne bramki strzela dzisiaj Sociedad.

0

Jeeeest 2:0 ale przywalił Seferović.

0

Bramka Griezmanna fantastyczna. Trzymam kciuki za Basków i mam nadzieję, że będą taka rewelacją (może i nawet większą) jak Malaga w tamtym sezonie w LM.

0

Piękne zwycięstwo i fantastyczne akcje. Ważne dobre rozpoczęcie sezonu. Jednak Levante to przeciwnik o kilka klas gorszy od Atletico Madryt, więc zobaczymy co pokażą nam w środę. VeB!

0

Dobry skład. Miejsce Cesca nareszcie odpowiednie. Tata daje odpocząć kilku piłkarzom, którzy grali z Ekwadorem. Więc wystarczy życzyć im powodzenie i po zwycięstwo. VeB.

0

I ma nową laskę a to też wsparcie!! :D

0

Słyszałam, że ma iśc do Chelsea albo Manchesteru City. Ale to raczej plotki.

0

Wierze w niego, bo ma ogromny talent. Dawaj Alexis pokaż wszystkim na co cie stać.

0

Jeden powiedział, że chce odejść zz zepołu a drugi, że nie zamierza się nigdzie ruszać.

0

No nareszcie chyba nasz zarząd zrozumiał, że raczej niemożliwe jest wyciągnięcie z Chelsea Luiza i z Liverpoolu Aggera. Teraz widzę, że przejrzeli na oczy i starają się o realnego stopera.

0

Mam nadzieję, że z tej informacji o zainteresowaniu Sakho coś będzie.

0

Czy się zdziwię to zobaczymy! Ale liczę, że w końcu ściągną jakiegoś stopera.

0

W sumie to racja, ale osobiście uważam, że on do nas nie trafi. Chociaż na pewno bardzo bym się zdziwiła jakby transfer doszedł do skutku.

0

No dziwne, że Mourinho zgodził się na transfer Luiza jak na oficjalnej stronie Chelsea nie ma o tym żadnej informacji.

0

Lepiej postarać sie o Sakho, który chce odejść z Psg. Jego transfer byłby bardziej realny przy takiej konkurencji w defensywie w Paryżu niż transfer Luiza, który jest podstawowym obrońcą w Chelsea.

0

Soldado już strzela dla Tottenhamu.

0

Spoko.

0

Jednak to pomyłka.

0

Mecz towarzyski. Arsenal wygrał 3:1 z Manchester City.

0

Tottenham-Espanyol 1:0

0

Też tak sadze, że awans Milanu będzie raczej bez większych problemów. A za Sociedad też będę podoba mi się ich styl, a tak wogle to chciałabym zobaczyć jakby wypadli na tle tych mocnych zespołów.

0

mecz dopiero o 20 będzie

0

Ciekawe mecze będą w eliminacjach ligi mistrzów, czyli PSV-Ac Milan i Olympique Lyon- Real Sociedad San Sebastian.

0

Dobra już wiem.

0

Kto strzelił bramki?

0

Racja.

0

Zdrowiej Fabs i szybko wracaj.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?