wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zmiata to chyba tobie bata.
0
O tak czekałam na gola PSV.
0
Ja też mam ryma.
Staratata jeb*** se z bata.
0
Kurcze, ale genialne bramki strzela dzisiaj Sociedad.
0
Jeeeest 2:0 ale przywalił Seferović.
0
Bramka Griezmanna fantastyczna. Trzymam kciuki za Basków i mam nadzieję, że będą taka rewelacją (może i nawet większą) jak Malaga w tamtym sezonie w LM.
0
Piękne zwycięstwo i fantastyczne akcje. Ważne dobre rozpoczęcie sezonu. Jednak Levante to przeciwnik o kilka klas gorszy od Atletico Madryt, więc zobaczymy co pokażą nam w środę. VeB!
0
Dobry skład. Miejsce Cesca nareszcie odpowiednie. Tata daje odpocząć kilku piłkarzom, którzy grali z Ekwadorem. Więc wystarczy życzyć im powodzenie i po zwycięstwo. VeB.
0
I ma nową laskę a to też wsparcie!! :D
0
Słyszałam, że ma iśc do Chelsea albo Manchesteru City. Ale to raczej plotki.
0
Wierze w niego, bo ma ogromny talent. Dawaj Alexis pokaż wszystkim na co cie stać.
0
Jeden powiedział, że chce odejść zz zepołu a drugi, że nie zamierza się nigdzie ruszać.
0
No nareszcie chyba nasz zarząd zrozumiał, że raczej niemożliwe jest wyciągnięcie z Chelsea Luiza i z Liverpoolu Aggera. Teraz widzę, że przejrzeli na oczy i starają się o realnego stopera.
0
Mam nadzieję, że z tej informacji o zainteresowaniu Sakho coś będzie.
0
Czy się zdziwię to zobaczymy! Ale liczę, że w końcu ściągną jakiegoś stopera.
0
W sumie to racja, ale osobiście uważam, że on do nas nie trafi. Chociaż na pewno bardzo bym się zdziwiła jakby transfer doszedł do skutku.
0
No dziwne, że Mourinho zgodził się na transfer Luiza jak na oficjalnej stronie Chelsea nie ma o tym żadnej informacji.
0
Lepiej postarać sie o Sakho, który chce odejść z Psg. Jego transfer byłby bardziej realny przy takiej konkurencji w defensywie w Paryżu niż transfer Luiza, który jest podstawowym obrońcą w Chelsea.
0
Soldado już strzela dla Tottenhamu.
0
Spoko.
0
Jednak to pomyłka.
0
Mecz towarzyski. Arsenal wygrał 3:1 z Manchester City.
0
Tottenham-Espanyol 1:0
0
Też tak sadze, że awans Milanu będzie raczej bez większych problemów. A za Sociedad też będę podoba mi się ich styl, a tak wogle to chciałabym zobaczyć jakby wypadli na tle tych mocnych zespołów.
0
mecz dopiero o 20 będzie
0
Ciekawe mecze będą w eliminacjach ligi mistrzów, czyli PSV-Ac Milan i Olympique Lyon- Real Sociedad San Sebastian.
0
Dobra już wiem.
0
Kto strzelił bramki?
0
Racja.
0
Zdrowiej Fabs i szybko wracaj.