wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piekna bramka. Kurcze jak ladnie gramy.
0
Chlopie czytaj ze zrozumieniem. Napisalam ci ze "dawno skonczylam 18 lat", a bylo to 6 lat temu jakbys chcial wiedziec. Wiec dzieckiem to nazywaj siebie a nie mnie.
0
Dzieckiem to ty jestes, bo ja dawno skonczylam 18 lat. A ze jest na zgrupowaniu to zapomnialam kazdemu mozn sie zdarzyc.
0
Ja sie pytam gdzie jest Thiago?? Nie chca zeby odchodzil a w meczu o nic go nie wystawiaja.
0
No to robi sie nieciekawie. Jezeli real zaczal rozmawiac juz z jego agentem to znaczy ze Thiago naprawde rozwaza opuszczenie Camp Nou. Ale tak jest z talentami z Barcy, najpierw ich sprzedaja za grosze aby potem ich odkupic za 50-60 mln. On musi zostac, to jest przyszlosc tego klubu, ale on jest mlody i potrzebuje gry, a tu dostaje ja raz na jakis czas.
0
Podejrzewam ze i tak pojdzie, albo zostanie sprzedany. Teraz kiedy przyjdzie Neymar konkurencja w ataku bd jeszcze wieksza i mysle ze nie bd sie on nawet na lawce miescil.
0
Noom, Milan nie chce go odkupić.
0
Dla Villi najlepszą opcją jest Arsenal, ponieważ są oni w LM. Tottenham ma Adebayora, Defoe i teraz dopinają transfer Leandro Damiao, ale tylko Liga Europy.
0
To dobrze, ze odchodzi dopiero za rok. Dzieki temu mozemy bardziej skupic sie na kupieniu dobrego obroncy.
0
To masz za to plusa, żebyś się nie musiał wsydzić potem. ;)
0
to dobrze że w sobote i o 19
0
Hahaha, Fabs
0
Uuu, Pedro szok!
0
Szkoda, a ile jeszcze minut?
0
Ej ale to nic zlego ze piszemy o innym klubie na tej stronie. Na ich stronie nasz zespol jest na tapecie 24 h.
0
Pedro? Serio? A nie mamy kogos innego na lawce.
0
Okej mam nadzieje ze Sociedad odrobi tak jak z nami ;)
0
Jaki tam jest wynik?
0
1:0 Alexis
0
Wiadomo trzeba mu bylo dac troche czasu.
0
Ale zakrecil. Brawo Alexis!
0
Okej dzięki ;)
0
http://meczelive.tv/ramka-espanyol_fc_barcelona_liga_hiszpanska_26052013_pilka_nozna-aHR0cDovL21lY3ouaW5mby92aWV3cGFnZS5waHA/cGFnZV9pZD0y macie tu działa
0
nie działa :(
0
Jestem ciekawa czy bd na trybunach na Camp Nou za tydzien!
0
Po rosyjsku jest mecz
0
To dobrze bo teraz mozna sie zajac innymi transferami!
0
O tak!! Teraz mozna sie cieszyc. Witamy w Barcelonie ;)
0
Barca dopnie transfer Neymara i zajmie sie obrona. Tak patrzac na plotki to mysle ze sciagniemy Davida Luiza, szkoda bo liczylam na Thiago Silve, ale jak sie mowi niemozliwe moze stac sie mozliwe tylko trzeba sypnac groszem.
0
Kurcze az wie boje czy to prawda. Mam nadzieje ze to tylko zwykla plotka!