wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic, tylko widzę jaką padake gra od dwóch lat.
0
Z Pedro?? Chyba w fifie, bo go nie będzie w następnym sezonie.
0
W niedziele
0
Napastnik też jest nam potrzebny. Patrząc na to jak gra Pedro i Villa, to Neymar jest nam potrzebny.
0
Proszę żeby to była prawda, a nie wyssana z palca kolejna informacja.
0
Albo Juventus złożył ofertę i nie chcą rozdmuchiwać sprawy.
0
Podejrzewam, że ta druga jest od Chelsea albo od Rusków.
0
1:0 dla Bayernu, ponieważ zespół, który wygrywał z nami w półfinale potem wygrywał LM, ale też Beyern jest mocny jak nigdy dotąd.
0
no właśnie skąd masz info?
0
Chca nas powkurzac i wesza
0
Sory to nie tu
0
Chca nas wkurzyc i wesza!!
0
W Słupsku rano padało, a teraz pochmurnie ale słońce chce sie przebić więc może będzie dobrze :)
0
Pozyjemy zobaczmy mam nadzieje, ze zostanie naszym zawodnikiem. O ile go tatus do zaakceptowania oferty Realu nie przekona to bedzie nasz.
0
skąd masz info??
0
Co jak co, ale telenowela z przyjściem Neymara robi się lepsza niż z Fabregasem. Podejrzewam, że Santos tak przedłuża, bo chce wyciągnąć z niego maksa po Pucharze Konfederacji. Jeżeli Neymar pokazałby się tam z dobrej strony to jego cena poszłaby o kilkadziesiąt milionów w górę. Santos wie, że nieuniknione jest odejście Brazylijczyka i tak przedłużają.
0
Zabierać łapki od Thiago, ale swoją drogą to na jego miejscu też bym się zastanowiła nad swoją przyszłością. Thiago jakoś nie dostaje wielu okazji za czasów Tito do tego aby pokazać swój talent, który ma.
0
Oczywiści możesz tutaj przebywać, ale zachowuj się jak cywilizowany człowiek. Sory, ale ja na stronę twojej Wisełki nie wchodzę i nie spamuje, więc daj sobie spokój.
0
To dobrze Alexis ostatnio dużo daje zespołowi. Chłopakowi trzeba zaufać, a nie jeździć po nim od góry do dołu. Ostatnio z Fabregasem stworzył fantastyczny duet, ale teraz kiedy jest ta końcówka sezonu trzeba mu dać pograć, bo przeciwko Betisowi szkoda, że go nie było.
0
Tez mi sie tak wydaje. Tak bylo z Fabregasem i Alexisem.
0
Tak tak pozyjemy zobaczymy. Z tego co pamietam transfer Neymara mial byc ogloszony po niedzielnym meczu Santosu.
0
Hahahaha Thiago Messi
0
Mistrzostwo wraca na wlasciwe miejsce!
0
I zamiast grac na luzie do konca jeraz bd nerwowa koncowl!
0
Szlak karnx!
0
Dos Santos! Jest dobrze, ale czemu tak pozno!?
0
Dzieki ci Boze Thiago wchodzi!
0
A xavi zagral do boku
0
Dawac Thiago, Tello, Alexisa!
0
Brawo!