0

Leonardo ogłosił że odchodzi z PSG 31 sierpnia. A jak powiedział Thiago Silva poszedł do Francji, bo obiecał to Leonardo.

0

Dokładnie my nie możemy nic zrobić jak tylko czekać. Teraz to piłkarze łączeni są z 10 klubami naraz a i tak trafiają gdzie indziej albo wogle nie odchodzą. Thiago nie jest głupi wie, że gra w najlepszej drużynie ale też wie, że może pójść do wielkiego klu u jakim jest Manchester United i tam być podstawowym zawodnikiem.

0

Dopiero rozpoczeło sie okienko transferowe dopóki nie będzie oficjalnego komunikatu to trzeba to puścić w niepamięć. Jednak ja myśle, że Thiago da jeszcze jedną szanse Barcelonie i zobaczy jak się sytuacja w sezonie rozwinie.

0

Jeżeli chłopak tam jest rezerwowym to tutaj będzie tym bardziej.

0

Ej dobra trudno. Widac ze Hiszpanie nie graja na maksa w PK podejrzewam ze gdyvy to byl final MŚ to gra Hiszpanii wygladalaby zupelnie inaczej.

0

W.podstawie zamiast Torresa powinnien wyjsc Villa a za Mate-Navas. Nie ma co Brazylia jest świetnie zmotywowana i ustawiona.

0

Szkoda ze nie ma Navasa.

0

Racja, bo możemy strzelać po 3-4 bramki w meczu, ale równie dobrze możemy stracić w tym samym spotkaniu 5 goli. Na Neymara wydaliśmy grubą kasę więc na obrońce nie ma co skąpić.

0

Boli go to, że my zrobiliśmy wielki transfer a Real narazie znalazł tylko nowego trenera a z transferami to tylko ploteczki.

0

To by było dobre posunięcie. Chłopak musi pokazać swoje atuty w mocniejszej lidze a nie w drugiej lidze.

0

Cruyff ma prawo wygłaszać swoje opinie, każdy ma takie prawo. Jednak w jaki sposób nasz zespół ma się rozwijać i być konkurencyjny z sezonu na sezon i walczyć o każde trofeum jeżeli kupujemy Neymara a tu opinia, że sprzedajmy Messiego. Musimy mieć dobrych piłkarzy i taki jest Neymar, myślę że jednak dogada się on Leo i będziemy mieli bombę w ataku.

0

Barca nie pozwoli na sprzedaz Messiego, bo jest ulubiencem publicznosci, jest liderem druzyny, strzela mnostwo goli a przede wszystkim przynosi gromny dochod klubowi.

0

Co jak co, ale takie grupy byłyby fajne, bardzo wyrównane i byłoby w nich dużo emocji. Czasami szkoda tych reprezentacji, bo wiadomo, że nigdy na wielkim turnieju nie zagrają.

0

Oj zdziwiłbyś się chłopcze jakby twoich kolesi ograli 6:0, a naszą reprezentacje 3:0 i wtedy to byłyby wielkie dziwy.

0

Rafael nie jest powolany na Puchar.

0

Ej ludzie skonczcie pisac o tym Mikim. Widze ze jest on na tej stronce slawny jak Neymar. Jezeli pisze na swojej stronce jakies infoermacje a wy to czytacie to okej zostawcie to dla sb a nie dzielicie sie tym z reszta swiata. Dziekuje a teraz czekam na zminusowanie mnie za to.

0

Jak tak patrze na gre Luiza to nie gra chłop źle. Faktycznie japończycy tam go jakos nie naciskaja ale gdybysmy go sciagneli to byloby fajnie. Zobaczymy jak zagra przeciwko mocniejszym Wlochom.

0

Tello i Thiago w gore

0

No to od jutra zaczynamy znów meczyki :)

0

Najpierw postarajmy sie o obronce a dopiero potem zobaczymy ile nam zostanie kasy i mozemy kupic napastnika ale dla mnie idealny pilkarz to Mario Gomez.

0

Argentyna zremisowala 1:1 z Ekwadorem. Mascherano dostal czerwona kartke za kopniecie klienta, ktory jezdzi tym wozkiem.

0

Erotoman znów w grze widze. Chłopie idź zaśmiecaj rm.pl

0

United nie wyłoży takiej sumy, bo zbierają kase na Ronaldo. A Cesc ze względu na kibiców Arsenalu nie odejdzie do największego wroga.

0

Dobrze byłoby go wypożyczyć do RSSS. Od przyszłego sezonu będą grali w europejskich pucharach. Deulofeu ograłby się w LM jeżeli RSSS by się tam dostali. A kiedy wróciłby z wypożyczenia do do 1 składu go.

0

A to już dostałeś potwierdzenie na maila? Bo ja zamówiłam trzy bilety i mi nic nie przyszło, że coś zarezerwowałam czy coś! Bo ty kupowałeś bilety przez tą stronę co ju tu podana?

0

A to już kupiłeś te bilety?

0

Siemka czy ktoś kupił więcej niż jeden bilet? I mam pytanie czy bilety są imienne i czy jeśli bilety zakupi jedna osoba na swoje dane to na wejdą inne osoby na te zamówione bilety?

0

Ściągamy dobrego stopera. Mamy już Neymara, Alexis zostaje, Messi wyleczy kontuzje. Sprzedajemy niepotrzebnych zawodników i w następnym sezonie pokazujemy kto jest najlepszy.

0

Ja też :)

0

Thiago pokaz co potrafisz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?