wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy wolny Neymara i od razu jest groźnie.
0
Brawo Ney.
0
Nie mylisz się.
0
I gdzie tu spalony ja się pytam??!
0
Ach ta miłość białych ze stolicy.
0
Myślę,że jutro o 15 Pawłowski zje obiad.
0
Ciekawe, czy bd mieli kim grać teraz?
0
Dobrze zszedł Pawłowski.
0
Jest nareszcie Neymar.
0
Dokładnie nawet Pawłowski został pokonany przez Adriano w 44 minucie.
0
Tak słuchając komentatorow mam wrażenie, że cała jedynastka Malagi zlożona jest z Pawłowskiego.
0
Gra dalej.
0
Kurcze uraz mięśniowy Adriano. Mam nadzieję, że na środe bd gotowy.
0
Nareszcie gooool.
0
Nie ma leci Psg. Niestety.
0
Super, że Pawłowski gra od pierwszej minuty.
0
Jasne jasne w tego filmik ewidentnie widać, że Godin pokazuje, że Messi jest kontuzjowany i trzeba go przycisnąć.
0
Można na allegro są.
0
NEYMAR!
0
Tata zaczyna się wkurzać.
0
Widze ze Cesc się rozgrzewa.
0
Kur...a Messi strata za stratą!
0
Karta!
0
Ręka pajacu!
0
Busi ma zakrwawione kolano?
0
Ale Messi przywalił...-_-
0
Kurcze. Ale brawa dla Davida.
0
Cesc za Xaviego, Neymar wejdzie z ławki, a tak to idealnie.
0
Lyon cisnąć zaczyna.
0
6:2 coś mówi?? A może 4:1 z bvb. Co wam mg taki pacholek jak lewandowski zrobic przecież wy macie Pepe?