0

Pierwszy wolny Neymara i od razu jest groźnie.

0

Brawo Ney.

0

Nie mylisz się.

0

I gdzie tu spalony ja się pytam??!

0

Ach ta miłość białych ze stolicy.

0

Myślę,że jutro o 15 Pawłowski zje obiad.

0

Ciekawe, czy bd mieli kim grać teraz?

0

Dobrze zszedł Pawłowski.

0

Jest nareszcie Neymar.

0

Dokładnie nawet Pawłowski został pokonany przez Adriano w 44 minucie.

0

Tak słuchając komentatorow mam wrażenie, że cała jedynastka Malagi zlożona jest z Pawłowskiego.

0

Gra dalej.

0

Kurcze uraz mięśniowy Adriano. Mam nadzieję, że na środe bd gotowy.

0

Nareszcie gooool.

0

Nie ma leci Psg. Niestety.

0

Super, że Pawłowski gra od pierwszej minuty.

0

Jasne jasne w tego filmik ewidentnie widać, że Godin pokazuje, że Messi jest kontuzjowany i trzeba go przycisnąć.

0

Można na allegro są.

0

NEYMAR!

0

Tata zaczyna się wkurzać.

0

Widze ze Cesc się rozgrzewa.

0

Kur...a Messi strata za stratą!

0

Karta!

0

Ręka pajacu!

0

Busi ma zakrwawione kolano?

0

Ale Messi przywalił...-_-

0

Kurcze. Ale brawa dla Davida.

0

Cesc za Xaviego, Neymar wejdzie z ławki, a tak to idealnie.

0

Lyon cisnąć zaczyna.

0

6:2 coś mówi?? A może 4:1 z bvb. Co wam mg taki pacholek jak lewandowski zrobic przecież wy macie Pepe?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?