wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Proszę cię nie zaczynaj.
0
Szkoda jego odejścia, bo chciał wyciągnąć ten klub. Nic do niego nie miałam. Tylko kurcze coś jest na rzeczy, bo sam z siebie by nie podał się do dymisji.
0
No to jedziemy już naprawdę.
0
No powoli zaczyna coś się dziać.
0
Podobno spotkanie zarządu wciąż trwa.
0
No to zaczynamy.
0
Ja słyszałam, że mają nam odebrać wszystkie zwycięstwa w lidze i LM i oddać je białasom.
0
Aha. I co jeszcze dopowiesz?
0
Miała być odpowiedź do komentarza sirKuba.
0
Aha. I co jeszcze dodasz?
0
No to "pięknie" się porobiło.
0
Ej ludzie spokojnie jeszcze dużo czasu i rewanż na Camp Nou.
0
Bardzo dobra wiadomość. Camp Nou to jest świątynia i historia tego klubu.
0
No i pięknie. Nie tracimy lidera.
0
Gratulacje dla CR7 zasłużył. Gdyby nie kontuzje to ZP piąty raz z rzędu poszłaby do Leo. Ribery nie powinien być nominowany, bo Bayern wygrał jako kolektyw. Jeszcze raz brawa dla Ronaldo.
0
Ani Messi ani Ronaldo nie gadają o tej nagrodzie a ten w kółko to samo. Jeżeli on ma ją wygrać to rownie dobrze powinni Złotą Piłke dac każdemu piłkarzowi Bayernu, bo każdy z nich zaliczył fantastyczny sezon.
0
ALEXIS ALEXIS ALEXIS!
0
Pięknie Alexis.
0
Podanie Alby fantastyczne i Alexis brameczka. Super.
0
Najbardziej współczuje Youngowi z United.
0
4:1 dla Katalonii
0
Hehehe. Prawda ;)
0
13 Casilla - 4 Valiente, 15 Bartra, 3 Piqué, 18 Alba - 16 Sergio Busquets, 6 Víctor Sánchez, 10 Cesc - 9 Bojan, 20 Piti, 7 Sergio García
0
Espanyol
0
Piękny strzał, ale nie uznana bramka.
0
Alexis z Realem Madryt. Ta bramka to czysta poezja.
0
Pep podobno chce go ściągnąć do Bayernu.
0
Meczyk dobry a uderzenie Rooneya fantastyczne
0
Haha. Tak skomentuje.
0
Wszystkim fanom Barcy życze Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Żeby nasza ukochana drużyna cieszyła nas swoją grą przez cały 2014 rok.