0

Proszę cię nie zaczynaj.

0

Szkoda jego odejścia, bo chciał wyciągnąć ten klub. Nic do niego nie miałam. Tylko kurcze coś jest na rzeczy, bo sam z siebie by nie podał się do dymisji.

0

No to jedziemy już naprawdę.

0

No powoli zaczyna coś się dziać.

0

Podobno spotkanie zarządu wciąż trwa.

0

No to zaczynamy.

0

Ja słyszałam, że mają nam odebrać wszystkie zwycięstwa w lidze i LM i oddać je białasom.

0

Aha. I co jeszcze dopowiesz?

0

Miała być odpowiedź do komentarza sirKuba.

0

Aha. I co jeszcze dodasz?

0

No to "pięknie" się porobiło.

0

Ej ludzie spokojnie jeszcze dużo czasu i rewanż na Camp Nou.

0

Bardzo dobra wiadomość. Camp Nou to jest świątynia i historia tego klubu.

0

No i pięknie. Nie tracimy lidera.

0

Gratulacje dla CR7 zasłużył. Gdyby nie kontuzje to ZP piąty raz z rzędu poszłaby do Leo. Ribery nie powinien być nominowany, bo Bayern wygrał jako kolektyw. Jeszcze raz brawa dla Ronaldo.

0

Ani Messi ani Ronaldo nie gadają o tej nagrodzie a ten w kółko to samo. Jeżeli on ma ją wygrać to rownie dobrze powinni Złotą Piłke dac każdemu piłkarzowi Bayernu, bo każdy z nich zaliczył fantastyczny sezon.

0

ALEXIS ALEXIS ALEXIS!

0

Pięknie Alexis.

0

Podanie Alby fantastyczne i Alexis brameczka. Super.

0

Najbardziej współczuje Youngowi z United.

0

4:1 dla Katalonii

0

Hehehe. Prawda ;)

0

13 Casilla - 4 Valiente, 15 Bartra, 3 Piqué, 18 Alba - 16 Sergio Busquets, 6 Víctor Sánchez, 10 Cesc - 9 Bojan, 20 Piti, 7 Sergio García

0

Espanyol

0

Piękny strzał, ale nie uznana bramka.

0

Alexis z Realem Madryt. Ta bramka to czysta poezja.

0

Pep podobno chce go ściągnąć do Bayernu.

0

Meczyk dobry a uderzenie Rooneya fantastyczne

0

Haha. Tak skomentuje.

0

Wszystkim fanom Barcy życze Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku. Żeby nasza ukochana drużyna cieszyła nas swoją grą przez cały 2014 rok.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?