wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Skąd to wiesz? Podaj źródło.
0
Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Cały zarząd out, bo z nimi to daleko nie zajdziemy.
0
Ten zespół jest kapitalny! Dzięki Barco za walkę! Wracamy do walki! Nigdy nie wolno zwątpić w nich.
0
Jak patrze na komentarze, że każdy chce trafić na United to przypomina mi się Chelsea kiedy wygrała LM. Też była słaba i w finale miał być Klasyk a jak wyszło to każdy pamięta. Nie skreślajcie Manchesteru, bo to zespół, który postawił wszystko na LM.
0
Jak zagrają tak jak dwumecz z City i wczoraj z Osasuną to mamy duże szanse na wygranie.
0
Żenada. Nie mam pytań. Ciekawe co powiedzą po meczu. Że nie ma miejsca na błedy? Stare. Że trzeba wygrać wszystko do końca? Nuda. Ehh...
0
Uważam, że dodawanie komentarzy pod tym postem powinno być zablokowane.
0
Piękne słowa. Dziękujemy Puyi za wszystko.
0
Po zakończeniu sezonu odchodzi z klubu.
0
Mecz był świetny. Szkoda tego straconego gola w końcówce, bo Atletico mogło to wygrać. Cieszy jednak zmniejszenie straty do Realu do jednego oczka.
0
Wracaj do football managera
0
Nie nie nie. Tata zostaje i koniec. Enrique nie nadaję się na prowadzenie tak wielkiego klubu. Martino przedłuży kontrakt, zakupi stopera i napastnika i w przyszłym sezonie będzie lepiej. Z powodu kilku błędów nie można skreślać trenera.
0
Bardzo fajnie zrobione.
0
Atletico będzie miało dodatkową motywacje. Tracą do Realu 3 pkt. a ostatnio przegrali z nimi w PK i będą chcieli rewanżu. Real z mocnymi przeciwnikami na wyjeździe nie jest już taki dobry jak u siebie. Także my ze swojej strony musimy pokonać Almerie. Jeżeli Atletico się nie uda to trudno Real prędzej czy później wkońcu przegra.
0
Nigdy go nie lubiłam i w tym momencie utrzymuje swoje zdanie. Chociaż każdy ma prawo mieć swoją opinię.
0
City w rewanżu sie otworzy, bo będą chcieli odrabiać straty. Barca musi zagrać na spokojnie, bez większego pośpiechu, niech oni się martwią.
0
Taka przewaga to nie gwarancja. City to City. W rewanżu bedzie już Aguero, więc mogą zagrać inaczej. Może i mamy przewage, ale na Camp Nou trzeba zagrać z takim spokojem jak wczoraj.
0
Mecz był w naszym wykonaniu świetny. Plan, żeby utrzymywać się przy piłce i spokojnie czekać na swoje okazje wypalił. 2:0 to jest świetny wynik przed rewanżem na Camp Nou.
0
Brazylijczycy to radośni ludzie. Neymar wrócił po prawie miesięcznej przerwie. Dla każdego piłkarza taka przerwa to okropne męczarnie. I co z tego, że zatańczył. Miał do tego prawo, bo cieszy się, że nareszcie może pograć.
0
Myślę, że City zagra z nami otwartą piłke. Grają u siebie, mają dobrych, kreatywnych zawodników i będą chcieli mieć lepsza pozycje przed rewanżem.
0
Jaka Granada? Chyba Getafe.
0
Mecz świetny. Pressing po straci piłki, klepki, strzały z dystansu, Messi głodny goli. Naprawdę jestem pełna optymizmu co do meczu z City.
0
Nie ma takiej opcji, że Alexis odejdzie. Popatrzeć na jego dobrą grę mogą, ale rączki zabierać.
0
NIe mam po prostu pytań.
0
W domówkach.
0
O Boże Jagoda komentuje.
0
;( jak to nie wpadło? Ja się pytam jak?
0
Wilka strata dla całego futbolu. Wielki człowiek. Spoczywaj w pokoju Mistrzu.
0
Świetnie. Mam nadzieję na jakieś 15-20 minut w jutrzejszym spotkaniu i z Levante dla Ibiego.
0
No i jasne wszystko. To powinno nam starczyć. Nic dodać nic ująć.