1

Skąd to wiesz? Podaj źródło.

0

Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. Cały zarząd out, bo z nimi to daleko nie zajdziemy.

0

Ten zespół jest kapitalny! Dzięki Barco za walkę! Wracamy do walki! Nigdy nie wolno zwątpić w nich.

0

Jak patrze na komentarze, że każdy chce trafić na United to przypomina mi się Chelsea kiedy wygrała LM. Też była słaba i w finale miał być Klasyk a jak wyszło to każdy pamięta. Nie skreślajcie Manchesteru, bo to zespół, który postawił wszystko na LM.

0

Jak zagrają tak jak dwumecz z City i wczoraj z Osasuną to mamy duże szanse na wygranie.

0

Żenada. Nie mam pytań. Ciekawe co powiedzą po meczu. Że nie ma miejsca na błedy? Stare. Że trzeba wygrać wszystko do końca? Nuda. Ehh...

0

Uważam, że dodawanie komentarzy pod tym postem powinno być zablokowane.

0

Piękne słowa. Dziękujemy Puyi za wszystko.

0

Po zakończeniu sezonu odchodzi z klubu.

0

Mecz był świetny. Szkoda tego straconego gola w końcówce, bo Atletico mogło to wygrać. Cieszy jednak zmniejszenie straty do Realu do jednego oczka.

0

Wracaj do football managera

0

Nie nie nie. Tata zostaje i koniec. Enrique nie nadaję się na prowadzenie tak wielkiego klubu. Martino przedłuży kontrakt, zakupi stopera i napastnika i w przyszłym sezonie będzie lepiej. Z powodu kilku błędów nie można skreślać trenera.

0

Bardzo fajnie zrobione.

0

Atletico będzie miało dodatkową motywacje. Tracą do Realu 3 pkt. a ostatnio przegrali z nimi w PK i będą chcieli rewanżu. Real z mocnymi przeciwnikami na wyjeździe nie jest już taki dobry jak u siebie. Także my ze swojej strony musimy pokonać Almerie. Jeżeli Atletico się nie uda to trudno Real prędzej czy później wkońcu przegra.

0

Nigdy go nie lubiłam i w tym momencie utrzymuje swoje zdanie. Chociaż każdy ma prawo mieć swoją opinię.

0

City w rewanżu sie otworzy, bo będą chcieli odrabiać straty. Barca musi zagrać na spokojnie, bez większego pośpiechu, niech oni się martwią.

0

Taka przewaga to nie gwarancja. City to City. W rewanżu bedzie już Aguero, więc mogą zagrać inaczej. Może i mamy przewage, ale na Camp Nou trzeba zagrać z takim spokojem jak wczoraj.

0

Mecz był w naszym wykonaniu świetny. Plan, żeby utrzymywać się przy piłce i spokojnie czekać na swoje okazje wypalił. 2:0 to jest świetny wynik przed rewanżem na Camp Nou.

0

Brazylijczycy to radośni ludzie. Neymar wrócił po prawie miesięcznej przerwie. Dla każdego piłkarza taka przerwa to okropne męczarnie. I co z tego, że zatańczył. Miał do tego prawo, bo cieszy się, że nareszcie może pograć.

0

Myślę, że City zagra z nami otwartą piłke. Grają u siebie, mają dobrych, kreatywnych zawodników i będą chcieli mieć lepsza pozycje przed rewanżem.

0

Jaka Granada? Chyba Getafe.

0

Mecz świetny. Pressing po straci piłki, klepki, strzały z dystansu, Messi głodny goli. Naprawdę jestem pełna optymizmu co do meczu z City.

0

Nie ma takiej opcji, że Alexis odejdzie. Popatrzeć na jego dobrą grę mogą, ale rączki zabierać.

0

NIe mam po prostu pytań.

0

W domówkach.

0

O Boże Jagoda komentuje.

0

;( jak to nie wpadło? Ja się pytam jak?

0

Wilka strata dla całego futbolu. Wielki człowiek. Spoczywaj w pokoju Mistrzu.

0

Świetnie. Mam nadzieję na jakieś 15-20 minut w jutrzejszym spotkaniu i z Levante dla Ibiego.

0

No i jasne wszystko. To powinno nam starczyć. Nic dodać nic ująć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?