1

Pewnie Denis Suarez.

1

Sevilla oficjalnie to potwierdziła.

0

Bayern bez Robbena też dostaje łupnia od każdego. Barca bez Messiego też w przeszłości wygrywala La Lige. W każdym zespole musi być ktoś, kto ciągnie zespół. Jezeli nie idzie, to on wtedy bierze na siebie ten ciężar gry. Aguero w City, Rooney w United, Ronaldo w Realu, Tevez w Juve, Reus w BvB czy Hazard w Chelsea. Po to są, aby być tymi liderami.

0

Poprostu zróbmy swoje i wygrajmy z Atletico :)

1

Czerwonyto blok defensywny. Valencia robila z naszą obroną co chciała. Zielony to Bravo gdyby nie obrona karnego i kilka udanych interwencji to to wątpię, że byśmy wciąż byli na pozycji lidera. Ze zmianami się nie zgadzam. Suarez grał bardzo dużo a we wtorek mamy rewanż z PSG także taki chwilowy odpoczynek mu się należał.

5

Za tym zespołem pójdę nawet na koniec świata :D
A co do Lucho to niezły z niego mistrz ciętej riposty ;)

0

Ja także życzę wszystkim wesołych świąt. Żeby rok 2015 był lepszy dla wszystkich. A co do Barcy to oby odnaleźli najlepszą wersję siebie i wrócili na sam szczyt.

0

Nie dziwię mu się, że chce odejść. Jeżeli nie dostaje żadnych okazji do pokazania się to niech lepiej odejdzie i się nie marnuje.

0

d)Wina Casillasa, który jest kretem i należy go jak najszybciej sprzedać :D

1

Veeeeeeela! 4:2!!! hahahahhahahahahha co tu się dzieje!

1

Wystarczy powiedzieć witamy w klubie. Na temat transferu nie będę się wypowiadała, bo gościa nie znam. Ale życzę mu żeby swoimi dobrymi występami uciszył wszystkich hejterów.

0

Grał jako stoper.

0

Jeszcze trochę i poznamy decyzję.

0

Hahaha :D cała prawda

0

Można być niezadowolonym, ale są jakieś granice. Gościu bardzo chciał przejść do Barcy. Sama nie jestem zadowolna, ale wsztrzymam się z oceną do połowy sezonu.

0

Aha. Fajnie. Nie ma co. Wiatać go jie będę.

0

Moje ososbiste marzenie to Rojo w Barcelonie. Ale to tak osobiście.

0

Witamy w klubie :)

0

Eh szkoda. Sprzedali gościa, który zawsze zostawał serducho na boisku. Pozostaje mu życzyc wszystkiego najlepszego i żeby rozwalił swoimi umiejętnościami całą Ligę angielską.

0

Nie chcesz wiedziec. 5:0 dla Niemiec.

0

No tego to jeszcze nie było. Dobre Pedro jako obrońca. Hahaha

0

Witamy w klubie :)

0

Brawo :)

0

Nie ma bata. Suarez do Barcy nie przyjdzie.

0

Witamy ;)

0

Oficjalnie już :)

4

No i to mnie bardzo cieszy.

0

Kamień z serca mi spadł.

0

Aha.

0

Hazard jest świetny, ale nawet jeżeli Mourinho będzie chciał go sprzedać to transfer może zablokować Abramowicz. Na sprzedaż Maty się zgodził, ale na transfer największej gwiazdy to już mało prawdopodobne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?