wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pewnie Denis Suarez.
1
Sevilla oficjalnie to potwierdziła.
0
Bayern bez Robbena też dostaje łupnia od każdego. Barca bez Messiego też w przeszłości wygrywala La Lige. W każdym zespole musi być ktoś, kto ciągnie zespół. Jezeli nie idzie, to on wtedy bierze na siebie ten ciężar gry. Aguero w City, Rooney w United, Ronaldo w Realu, Tevez w Juve, Reus w BvB czy Hazard w Chelsea. Po to są, aby być tymi liderami.
0
Poprostu zróbmy swoje i wygrajmy z Atletico :)
1
Czerwonyto blok defensywny. Valencia robila z naszą obroną co chciała. Zielony to Bravo gdyby nie obrona karnego i kilka udanych interwencji to to wątpię, że byśmy wciąż byli na pozycji lidera. Ze zmianami się nie zgadzam. Suarez grał bardzo dużo a we wtorek mamy rewanż z PSG także taki chwilowy odpoczynek mu się należał.
5
Za tym zespołem pójdę nawet na koniec świata :D
A co do Lucho to niezły z niego mistrz ciętej riposty ;)
0
Ja także życzę wszystkim wesołych świąt. Żeby rok 2015 był lepszy dla wszystkich. A co do Barcy to oby odnaleźli najlepszą wersję siebie i wrócili na sam szczyt.
0
Nie dziwię mu się, że chce odejść. Jeżeli nie dostaje żadnych okazji do pokazania się to niech lepiej odejdzie i się nie marnuje.
0
d)Wina Casillasa, który jest kretem i należy go jak najszybciej sprzedać :D
1
Veeeeeeela! 4:2!!! hahahahhahahahahha co tu się dzieje!
1
Wystarczy powiedzieć witamy w klubie. Na temat transferu nie będę się wypowiadała, bo gościa nie znam. Ale życzę mu żeby swoimi dobrymi występami uciszył wszystkich hejterów.
0
Grał jako stoper.
0
Jeszcze trochę i poznamy decyzję.
0
Hahaha :D cała prawda
0
Można być niezadowolonym, ale są jakieś granice. Gościu bardzo chciał przejść do Barcy. Sama nie jestem zadowolna, ale wsztrzymam się z oceną do połowy sezonu.
0
Aha. Fajnie. Nie ma co. Wiatać go jie będę.
0
Moje ososbiste marzenie to Rojo w Barcelonie. Ale to tak osobiście.
0
Witamy w klubie :)
0
Eh szkoda. Sprzedali gościa, który zawsze zostawał serducho na boisku. Pozostaje mu życzyc wszystkiego najlepszego i żeby rozwalił swoimi umiejętnościami całą Ligę angielską.
0
Nie chcesz wiedziec. 5:0 dla Niemiec.
0
No tego to jeszcze nie było. Dobre Pedro jako obrońca. Hahaha
0
Witamy w klubie :)
0
Brawo :)
0
Nie ma bata. Suarez do Barcy nie przyjdzie.
0
Witamy ;)
0
Oficjalnie już :)
4
No i to mnie bardzo cieszy.
0
Kamień z serca mi spadł.
0
Aha.
0
Hazard jest świetny, ale nawet jeżeli Mourinho będzie chciał go sprzedać to transfer może zablokować Abramowicz. Na sprzedaż Maty się zgodził, ale na transfer największej gwiazdy to już mało prawdopodobne.