wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale lepsze to niż kombinowanie jak koń pod górę :)
14
Bo za dużo kombunują przy tych karnych-w szczególności Neymar. Do karnego powinno się podejść i strzelić z całej siły. Przede wszystkim wapno powinien wykonywać jeden zawodnik cały czas. A nie raz Messi potem Suarez a kolejnym razem Ney.
14
"Real rozegrał wielkie spotkanie" hmh...chyba oglądałam inny mecz, bo Królewscy wcale nie rozegrali wielkiego spotkania. Beznadziejna gra, beznadziejny atak. Gdyby Roma zagrała dokładniej i nie podejmowała takich kiepskich decyzcji-w szczególności Salah-to równie dobrze Roma mogła wygrać to spotkanie albo wynik mógłby być remisowi. Ale co tam, dalej niech pompują balonik.
2
Oj, Neville. Piłkarzem byłeś świetnym. Legenda Manchesteru United, mnóstwo zdobytych tytułów, ale trenerem jesteś do...banii. Zamiast zacząć od jakiegoś małego klubu w Anglii to ten się od razu rzucił na głęboką wodę i to jeszcze w Hiszpanii, gdzie w piłkę gra się inaczej. Mam do niego ogromny szacunek, ale niech wraca do telewizji i tam się wymądrza, bo tylko to potrafi teraz.
8
Pewnie ponownie finał będzie na Mestalla albo Camp Nou. Swoją drogą stadion na finał powinien być wybierany przed rozpoczęciem rozgrywek a nie teraz jak znani są finaliści. Żenada z tym jest co roku.
19
Barca nie sprzeda Ardy. Po co miałaby sprzedawać zawodnika, który przyszedł do klubu swoich marzeń i pół sezonu przesiedział na trybunach. To byłby totalny bezsens.
0
Oczywiście, że Levante jest ogórkiem. Jednak trzeba brać pod uwagę to, że Barca gra co 3 dni. Ci piłkarze to nie są roboty tylko ludzie. Ludzie tak jak Ty czy ja. Im też zdarzają się słabsze momenty. Teraz w tym okresie, gdzie mamy tak zawalony kalendarz chodzi przede wszystkim o to, aby wygrywać, ale jak najmniejszym nakładem sił. Gdybyśmy dzisiaj grali z Arsenalem to jestem pewna, że zespół wyszedłby zmotywowany na 120% i każdy gryzłby trawę. Krytyka owszem powinna być, ale w tym przypadku jest nieuzasadniona.
0
Nie przesadzaj, że Arsenal by nas rozjechał. W ostatnim czasie Kanonierzy też nie błyszczą formą. Ostatnie cztery spotkania to dwa remisy, porażka z Chelsea i wygrana 2:1 z Burnley. Po za tym Lucho potrafi świetnie nastawić zespół na te bardzo ważne mecze. A mówiąc o Realu i tym, że ich forma zwyżkuje. Jak można mówić takie coś po meczach z Espanyolem czy Deportivo na Bernabeu jak potem przychodzi wyjazdowe spotkanie i ledwo jest remis z Betisem. Po Granadzie Realowi kończą się ogórki i zaczną się prawdziwi rywale i wtedy będziemy mogli ocenić, czy ich forma faktycznie zwyżkuje.
1
Oczywiście, że nie ma takiej pewności, ale wszystko układa się po naszej myśli.
0
Liverpool 1-0 Sunderland
2
dokładnie. Ale lepiej, żeby Atleti skończyło sezon na 2 miejscu niż Real :)
0
i Atletico już 2:1
0
Atletico już 1:1
0
Czeryszew jak wszedł na murawę dostał owację na stojąco. A po za tym ludzie na Camp Nou krzyczeli: "Czeryszew, kochamy Cię" i "Czeryszew, dziękujemy". To wszystko.
0
To pewnie na pozycji Sergio zagra Mascherano a na środku obrony zagra Pique z Mathieu.
0
Nieważne w jakim stylu, ważne są 3 punkty. Ciężki teren zdobyty. Do meczu Atletico jesteśmy liderami. Pierwsza połowa tragiczna a druga zdecydowanie lepsza. Widać w szatni Lucho nieźle ich ochrzanił, bo grali jak w zegarku. Bravo MVP, bronił wszystko.
0
Na zdjęciu nowe tridente o nazwie TIR :D
2
Matko jedyna. Straszne są te dziewczyny. Rozpuszczone, wredne dziewczyny. Czasami brak słów na takie zachowanie. Na pewno dopóki ta sprawa się nie wyjaśni to musisz swoją siostrę podtrzymywać na duchu. Wiadomo, że to ciężko, ale musisz pokazać jej, że mocno ją kochasz, wspierasz ją. Takie osoby potrzebują wiele wsparcia. Kurcze, aż mnie zamurowało to zachowanie tych lasek.
4
Pokazać jakiś filmik. Może pogadać z wychowawczynią, żeby na godzinie wychowawczej omówić temat nowotworu i pokazać, że to nie są żarty. Albo jakieś "odwiedziny" na oddziale onkologicznym. Swoją drogą to nie złe s*** z tych dziewczyn. Sama bym takie przywaliła. Takie właśnie jest to teraz pokolenie. Pozdrawiam, życzę duuuużo zdrowia dla twojej siostry i trzymam kciuki, aby z tego wyszła :)
0
@barcastuff
Neymar didn't train with the group today. According to the club, he had a recovery session indoors. [tv3]
0
Na twitterze nic nie ma, więc raczej fake z tą informacją. Kontuzja takiego gracza i tak długa byłaby podana od razu z rana. Tak samo jak było w przypadku Messiego i jego dwu miesięcznej przerwy, czy Rafinhy.
0
Mata, który tęskni za domem poszedł do Liverpoolu. A Benzema, któremy nie potrafił się zaaklimatyzować w Realu przeszedł do...Valencii :D
2
Raczej fake. Gdyby faktycznie miał taką kontuzję to informacja byłaby podana. Tym bardziej, że jest to komentarz sprzed 16 godzin. O Messim i Albie informacja była rano. Więc pewnie byłaby też o Ney. Bujda jak nic.
0
Według Sportu to jest oficjalne.
0
The Sun i dalej przestałam czytać.
4
Taaaaa. Szkoda, że tego swojego herbu bronią tak zaciekle tylko z nami. Bo jak na ich stadion przyjeżdża na przykład Real to rozkładają nogi, aż żal patrzeć. Tacy z nich wielcy wojownicy i bohaterzy. Ci piłkarze to chamy i buraki. Kpina hiszpańskiego futbolu. Nienawiść do tego klubu rośnie we mnie z każdym meczem.
7
Z każdym meczem nienawiść do tego klubu wzrasta we mnie jeszcze bardziej, ale w ciągu tych kilu dni ostro przeholowali. Piłkarze Espanyolu zamiast mózgu mają papki w głowach. Jak można mówić, że gdyby chcieli to piłkarze Barcy by ten mecz kończyli na noszach. To w takim razie musimy im bardzo serdecznie podziękować za to, że naszym piłkarzom nic nie zrobili. I jeszcze te komentarze, że cel wykonany. Po porażce 4:1? To po kij wogle wychodzili na boisko? Udało się naszych zatrzymać w sobotę, ale dzisiaj niż nie, więc trzeb było sobie pogadać, żeby w mediach było głośniej o innym klubie w Barcelonie. To się w głowie nie mieści to oni mają w tych łbach. "W rewanżu będzie ciekawie" jak to powiedział Pique. Tylko, żeby to się nie skończyło jakąś groźną kontuzją (odpukać).
0
O kurcze. Nie mam pojęcia. Popytaj innych, bo ja tutaj nie pomogę :)
1
Najlepszego :D
0
Mecz będzie na Canal+sport.