0

Przeczytałam miesiąc przerwy dla Mascheranao i zawał na miejscu.

2

Widzę, że większość tutaj bawi się już w losowanie jeszcze przed pozostałymi meczami rewanżowymi. Powiem tak, więcej pokory i szacunku dla Atletico, bo po meczu może boleć. Mamy 2:1 okej, ale głupia bramka i Atleti się zamyka w polu karnym. Także ludzie spokojnie, najpierw awansujmy a dopiero potem mlżemy się bawi we wróżki. Co do meczu Realu to nie oglądałam, ale z realcji taty wiem, że Real wyszedł mocno nakręcony i zdeterminowany. Właśnie nam tego ostatnio brakuje. Tej determinacji i walki. Jak Leo zagra tak nakręcony jak Ronaldo to będzie dobrze a jak nie to mamy problem.

1

Obstawiam dzisiaj awans Realu i PSG. Real zrobi piekłom Wilkom, więc nie wierze w awans Wolfsburga. A PSG ma lepszą ekipę j dobrze sobie radzą na wyjazdach.

1

W sierpniu 2014 roku Webb podjął decyzję o zakończeniu kariery sędziowskiej. Tera jest dyrektorem technicznym angielskiego związku sędziów piłkarskich :)

1

Mecz opóźniony o 15 minut, ponieważ bus z piłkarzami United utknął w korku :)

0

Będzie bardzo ciężko. Anoeta to dla nas przeklęty teren. 1:0 biorę w ciemno z pocałowaniem w rękę.

3

Czerwona kartka dla Torresa słuszna. Nie dostał jej bezpośrednio a za dwa głupie faule. Zbyt mocno był zmotywowany co sprawiło, że wyparował mu mózg.

3

Pierwsza połowa w naszym wykonaniu słaba. Coś tam Ney próbował strzelać, Iniesta szarpał jak za dawnych lat, ale ogólnie gra wolna i przewidywalna. Druga połowa to już nasz koncert. Szybkie akcje, wrzutki, rozciąganie gry, strzały z dystansu. Atletico nie ogarniało co się dzieje. W wielu akcjach mieli szczęście. Dwie połowy i w każdej inna Barca.

0

Aaaaa. No tak, nasz Pan Piłkarz-Sergi Roberto :D i nie piszę tego z ironią, ale z całym szacunkiem dla niego :D

2

No to robi się nieciekawie. Rudy grał jak grał, ale wielka szkoda, że doznał tak poważnej kontuzji. Czyli oprócz podstawowego duetu stoperów Pique-Masche w obwodzie zostają nam Bartra i Verma. Gorzej jest ze zmiennikiem dla Alby, bo tutaj Jordi zostaje sam i dlatego na niego trzema dmuchać, żeby nic mu się nie stało. A jak widzę osoby, które cieszą się z kontuzji Rudego to mam ochotę palnąć sobie w głowę, bo to jest chore cieszyć się z czyjegoś nieszczęścia.

0

Ten to jest kozak. Gra mało a kontuzje ma non stop.

6

Ludzie spokojnie. Wyluzujcie z tym, że znowu skopiemy Real 4:0 albo i wyżej. Klasyk zawsze rządził się swoimi prawami i jestem pewna, że Real zepnie pośladki na 120%. Oczywiście, że wierzę w wygraną naszej Barcelony, ale troszkę pokory. Ja tak samo jak Wy jestem podekscytowana formą zespołu, ale spokojnie.

0

W 100% popieram wypowiedź :D

2

Viillareal, Sevilla i Celta to idealne kluby dla Alena. Niech się chłopak ogrywa w Primera Division i zdobywa cenne doświadczenie. My na dzień dzisiejszy mamy duży przepych w pomocy a jeszcze jak w lecie ma przyjść Denis Suarez to już w ogólne będzie ciężko.

0

Ja czytałam. Jest świetna. Polecam :D

0

Sytuacja podobno do tej z Pedro. Niezadowolony ze swej roli w zespole, przedłuża kontrakt i wszystkim nam się wydaję, że zostaje w Barcelonie i nagle zostaje sprzedany. Czuję, że podobnie może być z Adriano.

1

Cech jest kontuzjowany.

0

Mam pytanie. Czy zna ktoś jakąś stronę, gdzie można obejrzeć powtórki całych meczy? Niestety nie mogłam obejrzeć dzisiaj Barcy i chciałabym to jak najszybciej nadrobić.

2

Dawno tak się nie uśmiałam :D

1

To twoja opinia. Moja jest taka, że nie daje Realowi nic w tym sezonie. Piłkarzem jest wybitnym, ale nie lubię go i będę go hejtowała czy Ci się to podoba czy nie.

0

Raczej zagrają Arda, Vidal, Verma i Roberto.

0

Zjadł ich?? Hmh...jakoś Barca czy Atletico mu nie wchodzą. Ale co tam. Niech dalej mówią, że Kapitan Grzmot jest najlepszy. Szkoda tylko, że jego bramki dały w tym sezonie Realowi tylko 1 punkt.

0

Suarez jak krzyczy do Neya, że mu miejsce zajął. Ale i tak najlepsze na końcu jak Luis wali Neymara po łapach. Mistrze ahhahahahahah :D

0

Oj nie sądze, że PSV wygra z Atletico. Raczej będzie 0:0 albo 0:1 dla Atleti po golu strzelonym w 80 minucie.

1

Dobra. Nie jest ważne kto strzeli gola. Leo, Ney czy Suarez. Dla mnie i Ter może wpakować gola Arsenalowi. Najważniejszy jest korzystny wynik przed rewanżem na Camp Nou. Mecz będzie ciężki, bo Arsenal to mocny rywal.

37

I jakoś Atletico nie ma problemu z tym, że Barca będzie grała o puchar na ich stadionie.

0

Mahrez? Jestem jak najbardziej za. Dobry grajek. Dobra technika, bramkostrzelny. Brać jak nic.

0

Właśnie to jest ta przewaga między nami a Realem. My nawet grając słabo, bez polotu i tej magii potrafimy w męczarniach zdobyć 3 punkty a Real mając przeciwnika na deskach nie umie go dobić. W tamtym sezonie Ronaldo z Valencią też schrzanił karnego a wczoraj nie strzelił karnego, który mógł dać im jeszcze jakiąś nadzieję na walkę. Teraz wszystko jest w naszych rękach, aby zdobyć mistrzostwo. Tym bardziej, że zaraz derby Madrytu, więc odskoczymy na kolejne punkty a i Atletico i Real mają ciężki kalendarz.

2

Panie i Panowie uciekamy Madrytowi. Wspaniały weekend.

1

Villareal traci 5 punktów do Real. Gdyby wygrali z Atletico a Królewscy polegli z Malagą to wtedy sytuacja w tabeli zrobiłaby się jeszcze ciekawsza, bo strata wyniosłaby wtedy 2 punkty.
A co do okładek to Sport niszczy dzisiaj, ale spokojnie. Stopujmy emocje. A Madryt jak zwykle swoje. Barca strzela tylko gole ze spalonych, niesłusznych karnyc. Niech najpierw spojrzą na swój zespół a potem oceniają nas.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?