wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
"Ulubiony piłkarz kibiców – Cristiano Ronaldo" nie wnikam.
Najlepszy obrońca-Ramos. Śmiechu warte. Podczas El Clasico udowodnił swoją wartość. Neymar i Suarez robili z nim co chcieli.
0
Ty Luis powinieneś być w tej trójce zamiast tego Nurka.
0
Dopiero ta wiadomość o tym kto się dostał do trójki ZP doszła. I powiem tak. Neymar. Jak najbardziej zasluzenie. Messi. Bezdyskusyjnie. Ale ja się pytam co tutaj robi Ronaldo???? Niech mi ktoś powie, za co??? Za strzelanie bramek z karnych? Za te pustaki? Za te machanie rękami i wymuszanie karnych?? Gdzie jest Suarez? Jestem w ciężkim szoku, że nawet Lewego w tej trójce nie ma a jest Krystyna. Ehhh...
1
Tak jego żona poroniła.
1
1.Messi
2. Neymar
3. Suarez
1
A czemu bredzi? Mecz jest formą rozrywki a to co się stało w Paryżu to jest straszne. Każdy przeżywa to inaczej, więc uszanuj to, że ktoś nie chce obejrzeć spotkania.
2
Mathieu-Pique? Oooo to nie wróży niczego dobrego. Lepiej postawić na Bartre-Verme. I wątpie w to, że od razu Iniesta i Sergi zagrają od początku. Raczej pewnie zagra Raki i Sergi a Iniesta dostanie kilka minut.
3
Ja oglądam. Cavaliers-Heat ;)
0
Narazie straszna nuda na boisku. Zszywanie głowy Rooneya to najciekawszy moment spotkania.
0
Spoko. Nie ma sprawy ;)
0
Wooooow. Miazga. Świetne stroje.
0
Mi chodzi właśnie o takie "wypożyczanie" bramkarza z rezerw. Masip i tak nie gra. Nawet w Pucharze Króla nie dostaje minut. A w poprzednim sezonie zagrał raptem 180 minut. Lepiej go sprzedać a młody Ortolá niech dostaje szansę na trenowanie z pierwszym zespołem ;)
1
Chelsea przegrywa 1:0 i gra w 10. A teraz jeszcze Mourinho wyrzucony na trybuny.
1
23 minuta Danilo. 0:2.
0
No zobaczymy co pokaże dzisiaj Celta. Nas jechali jak chcieli, ale w tym wypadku czuję, że dzisiaj padnie remis. Ale chciałabym, aby Celta wygrała. Porażka Realu zawsze cieszy.
8
Mieć 3 bramkarzy to bezsensu. Ter i Bravo w zupełności wystarczą. Po co nam bramkarz, który nawet w PK nie dostaje minut i siedzi cały sezon na ławce? 3 bramkarzem powinien być zawodnik rezerw. Taki Ortolá jest cały czas pod grą, więc jak co to dostaje powołanie. Sprzedaż Masipa wyjdzie na dobre i klubowi, który nie będzie musiał mu płacić już na pewno nie małej pensji i samemu zawodnikowi, który odejdzie do klubu, gdzie będzie grał.
2
Jak za darmo to brać. Przyda się ktoś taki.
0
No to jak oni tę sprawę zbadają, to mamy przerąbane.
2
Okej Lavezzi. Jeszcze jego bym zrozumiała, ale Giovinco? Samaras? To jakieś jaja czy co?
0
Rozumiem gdyby Messi miał totalnie wylane na reprezentacje Argentyny. Ale on nie ma i się stara, ale jego koledzy zamiast mu pomagać, to momentami na pewno mu nie pomagają.
0
No Messi, no party. I teraz niech kibice reprezentacji Argentyny sprobują narzekać na Leo.
2
Najważniejsze 3 punkty. Jaki wynik i kto strzeli to mało istotne. Tylko 3 punkty.
7
Oczywiście, że wygrałby Real. To jakie oni dostają karne to wola o pomstę do nieba. Niedługo za zagranie główką, sędzia da im karnego. A i jeszcze symulka Ramosa to powinna być nominacja do Oscara. Gościu za to nawet upomnienia nie dostał a co dopiero żółtko.
0
Geri przesadził i to mocno przesadził. Za takie coś powinien dostać dużą karę, bo może go to nauczy, że trzeba czasami trzymać język za zębami.
0
Gdyby nie to, że odszedł to nie mielibyśmy dwóch naprawdę świetnych bramkarzy. Mimo, że szanuje Valdesa i żałuję, że w sumie odszedł w taki sposób to jednak z Bravo i Terem jestem bardziej spokojna o wynik niż z Victorem. A tak wogle to sam chcial odejść. Klub proponował mu nowy kontrakt a potem dojście do siebie po kontuzji w Barcelonie. Nie chciał. Trudno. On już zawodnikiem Barcy nie jest. A dzisiaj mógł wystąpić zamiast De Geei tylko, że nie chciał grać w rezerwach co wkurzylo Van Gaala. Mimo to życzę mu wszystkiego najlepszego za to co zrobił dla Barcy.
1
Byłoby lepiej gdyby ten pan się nie wypowiadał na temat Messiego. Kompleks pod tytułem Leo Messi jest wyryty na jego zaćpanej twarzy.
0
Oficjalnie: Arda piłkarzem Barcy.
0
Jeżeli tak to super. Mam nadzieję, że się uda.
0
Zobaczycie, że transfer nie dojdzie do skutku. Tak czuję.
0
To nie będzie Isco czy Koke.Naszym transferem bedzie odzyskanie Denisa Suareza. Real Isco do nas nie puści za żadne skarby, a Koke chce grać w Atletico i tam zakończyć karierę.