10

"Ulubiony piłkarz kibiców – Cristiano Ronaldo" nie wnikam.
Najlepszy obrońca-Ramos. Śmiechu warte. Podczas El Clasico udowodnił swoją wartość. Neymar i Suarez robili z nim co chcieli.

0

Ty Luis powinieneś być w tej trójce zamiast tego Nurka.

0

Dopiero ta wiadomość o tym kto się dostał do trójki ZP doszła. I powiem tak. Neymar. Jak najbardziej zasluzenie. Messi. Bezdyskusyjnie. Ale ja się pytam co tutaj robi Ronaldo???? Niech mi ktoś powie, za co??? Za strzelanie bramek z karnych? Za te pustaki? Za te machanie rękami i wymuszanie karnych?? Gdzie jest Suarez? Jestem w ciężkim szoku, że nawet Lewego w tej trójce nie ma a jest Krystyna. Ehhh...

1

Tak jego żona poroniła.

1

1.Messi
2. Neymar
3. Suarez

1

A czemu bredzi? Mecz jest formą rozrywki a to co się stało w Paryżu to jest straszne. Każdy przeżywa to inaczej, więc uszanuj to, że ktoś nie chce obejrzeć spotkania.

2

Mathieu-Pique? Oooo to nie wróży niczego dobrego. Lepiej postawić na Bartre-Verme. I wątpie w to, że od razu Iniesta i Sergi zagrają od początku. Raczej pewnie zagra Raki i Sergi a Iniesta dostanie kilka minut.

3

Ja oglądam. Cavaliers-Heat ;)

0

Narazie straszna nuda na boisku. Zszywanie głowy Rooneya to najciekawszy moment spotkania.

0

Spoko. Nie ma sprawy ;)

0

Wooooow. Miazga. Świetne stroje.

0

Mi chodzi właśnie o takie "wypożyczanie" bramkarza z rezerw. Masip i tak nie gra. Nawet w Pucharze Króla nie dostaje minut. A w poprzednim sezonie zagrał raptem 180 minut. Lepiej go sprzedać a młody Ortolá niech dostaje szansę na trenowanie z pierwszym zespołem ;)

1

Chelsea przegrywa 1:0 i gra w 10. A teraz jeszcze Mourinho wyrzucony na trybuny.

1

23 minuta Danilo. 0:2.

0

No zobaczymy co pokaże dzisiaj Celta. Nas jechali jak chcieli, ale w tym wypadku czuję, że dzisiaj padnie remis. Ale chciałabym, aby Celta wygrała. Porażka Realu zawsze cieszy.

8

Mieć 3 bramkarzy to bezsensu. Ter i Bravo w zupełności wystarczą. Po co nam bramkarz, który nawet w PK nie dostaje minut i siedzi cały sezon na ławce? 3 bramkarzem powinien być zawodnik rezerw. Taki Ortolá jest cały czas pod grą, więc jak co to dostaje powołanie. Sprzedaż Masipa wyjdzie na dobre i klubowi, który nie będzie musiał mu płacić już na pewno nie małej pensji i samemu zawodnikowi, który odejdzie do klubu, gdzie będzie grał.

2

Jak za darmo to brać. Przyda się ktoś taki.

0

No to jak oni tę sprawę zbadają, to mamy przerąbane.

2

Okej Lavezzi. Jeszcze jego bym zrozumiała, ale Giovinco? Samaras? To jakieś jaja czy co?

0

Rozumiem gdyby Messi miał totalnie wylane na reprezentacje Argentyny. Ale on nie ma i się stara, ale jego koledzy zamiast mu pomagać, to momentami na pewno mu nie pomagają.

0

No Messi, no party. I teraz niech kibice reprezentacji Argentyny sprobują narzekać na Leo.

2

Najważniejsze 3 punkty. Jaki wynik i kto strzeli to mało istotne. Tylko 3 punkty.

7

Oczywiście, że wygrałby Real. To jakie oni dostają karne to wola o pomstę do nieba. Niedługo za zagranie główką, sędzia da im karnego. A i jeszcze symulka Ramosa to powinna być nominacja do Oscara. Gościu za to nawet upomnienia nie dostał a co dopiero żółtko.

0

Geri przesadził i to mocno przesadził. Za takie coś powinien dostać dużą karę, bo może go to nauczy, że trzeba czasami trzymać język za zębami.

0

Gdyby nie to, że odszedł to nie mielibyśmy dwóch naprawdę świetnych bramkarzy. Mimo, że szanuje Valdesa i żałuję, że w sumie odszedł w taki sposób to jednak z Bravo i Terem jestem bardziej spokojna o wynik niż z Victorem. A tak wogle to sam chcial odejść. Klub proponował mu nowy kontrakt a potem dojście do siebie po kontuzji w Barcelonie. Nie chciał. Trudno. On już zawodnikiem Barcy nie jest. A dzisiaj mógł wystąpić zamiast De Geei tylko, że nie chciał grać w rezerwach co wkurzylo Van Gaala. Mimo to życzę mu wszystkiego najlepszego za to co zrobił dla Barcy.

1

Byłoby lepiej gdyby ten pan się nie wypowiadał na temat Messiego. Kompleks pod tytułem Leo Messi jest wyryty na jego zaćpanej twarzy.

0

Oficjalnie: Arda piłkarzem Barcy.

0

Jeżeli tak to super. Mam nadzieję, że się uda.

0

Zobaczycie, że transfer nie dojdzie do skutku. Tak czuję.

0

To nie będzie Isco czy Koke.Naszym transferem bedzie odzyskanie Denisa Suareza. Real Isco do nas nie puści za żadne skarby, a Koke chce grać w Atletico i tam zakończyć karierę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?