0

Dzięki za walkę. 3 pkt zostają na Camp Nou. Visca el Barca!

0

100 mln zeszlo i nic nie pokazal.

0

Nie ma to jak scinka w najlepszym momencie.

0

Kuzwa.scielo sie.

0

Hahahah Pepe. Bardzo ladnie. -_-

0

1:0 dla nas

0

Nie.ma.

0

Panowie do dzieła i po 3 punkty.

0

Widać było brak jego osoby w sobotę, jego ruchliwości, zaciętości. Na dzień dzisiejszy to Alexis zjada Pedro na śniadanie.

0

Jedna akcja, no dawac panowie.

0

Trzeba wierzyć. Jeden zryw i mamy 3 pkt.

0

Kurcze. Ciężko to widze.

0

Jak coś ci się nie podoba to po co tu wchodzisz kapciu? Wyjazd do białasów...

0

Nie tylko ty tak przeczytałeś. :)

0

Nie będzie. W tym czasie będzie lecieć Milan-Udine.

0

Widok Puyola zdrowego-bezcenne.

0

Tak to prawda, bo stwierdził, że jedynym klubem, który kocha to Malaga.

0

Lepiej Leo jutro oszczędzić i dać mu wejść na ostatnie 15-20 minut i mieć go gotowego na Milan i Real.

0

Hahahaha jeszcze mogłabym w to uwierzyć, ale gdy zobaczyłam info o tym, że Valencia miałby odejść do
City to ogarnął mnie śmiech. Co do Alexisa to pomarzyć dobra rzecz, ale on jest nasz i nigdzie nie idzie.

0

Davida De Geę będzie ciężko wyrwać z Manchesteru, bo jest podstawowym bramkarzem, gra w LM i jednej z najsilniejszych lig na świecie. Co do Ter Stegena uważam, że powinniśmy go brać bez wahania. * mln+2 zmienne to mało jak ta takiego golkipera.

0

Alexis nie zakrywaj sie zagrales dzisiaj genialny mecz. ALEXIS ALEXIS.

0

No właśnie ;)

0

Dokladnie.lepiej zeby.Leo.gral.

0

Bo graja bardziej zespolowo.

0

Pamietam ich reakcje jak bylo oficjalnie ze Ney pilkarzem Barcy, że przereklamowany i nie sprawdzi się u nas.

0

Levante to tez.mial byc ogorek z ktorym bialasy mieli wygrac.A co.sie dzialo to kazdy wie.

0

Gdzie jest karny?? Gdzie panie sedzio??

0

Jezeli Ney i Alexis utrzymaja taka forme po meczach reperezentacyjnych i wroci Leo to powiem jedno Milanie i Madrycie bojcie sie.

0

Neymar ah ta jego magia i finezja.

0

I teraz Neymar.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?