wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za walkę. 3 pkt zostają na Camp Nou. Visca el Barca!
0
100 mln zeszlo i nic nie pokazal.
0
Nie ma to jak scinka w najlepszym momencie.
0
Kuzwa.scielo sie.
0
Hahahah Pepe. Bardzo ladnie. -_-
0
1:0 dla nas
0
Nie.ma.
0
Panowie do dzieła i po 3 punkty.
0
Widać było brak jego osoby w sobotę, jego ruchliwości, zaciętości. Na dzień dzisiejszy to Alexis zjada Pedro na śniadanie.
0
Jedna akcja, no dawac panowie.
0
Trzeba wierzyć. Jeden zryw i mamy 3 pkt.
0
Kurcze. Ciężko to widze.
0
Jak coś ci się nie podoba to po co tu wchodzisz kapciu? Wyjazd do białasów...
0
Nie tylko ty tak przeczytałeś. :)
0
Nie będzie. W tym czasie będzie lecieć Milan-Udine.
0
Widok Puyola zdrowego-bezcenne.
0
Tak to prawda, bo stwierdził, że jedynym klubem, który kocha to Malaga.
0
Lepiej Leo jutro oszczędzić i dać mu wejść na ostatnie 15-20 minut i mieć go gotowego na Milan i Real.
0
Hahahaha jeszcze mogłabym w to uwierzyć, ale gdy zobaczyłam info o tym, że Valencia miałby odejść do
City to ogarnął mnie śmiech. Co do Alexisa to pomarzyć dobra rzecz, ale on jest nasz i nigdzie nie idzie.
0
Davida De Geę będzie ciężko wyrwać z Manchesteru, bo jest podstawowym bramkarzem, gra w LM i jednej z najsilniejszych lig na świecie. Co do Ter Stegena uważam, że powinniśmy go brać bez wahania. * mln+2 zmienne to mało jak ta takiego golkipera.
0
Alexis nie zakrywaj sie zagrales dzisiaj genialny mecz. ALEXIS ALEXIS.
0
No właśnie ;)
0
Dokladnie.lepiej zeby.Leo.gral.
0
Bo graja bardziej zespolowo.
0
Pamietam ich reakcje jak bylo oficjalnie ze Ney pilkarzem Barcy, że przereklamowany i nie sprawdzi się u nas.
0
Levante to tez.mial byc ogorek z ktorym bialasy mieli wygrac.A co.sie dzialo to kazdy wie.
0
Gdzie jest karny?? Gdzie panie sedzio??
0
Jezeli Ney i Alexis utrzymaja taka forme po meczach reperezentacyjnych i wroci Leo to powiem jedno Milanie i Madrycie bojcie sie.
0
Neymar ah ta jego magia i finezja.
0
I teraz Neymar.