0

Dobry mecz całego zespołu. Cieszy pierwsza bramka Neymara i jego kolejny dobry występ. Mam nadzieję, że z Masche będzie dobrze i szybko wróci do gry.

0

City nigdy nie zdobędzie tyle co United. Tak samo jak psg. To sa "zespoly" budowane na forsie.

0

Z jednej strony to by było fajnie Szary za Songa. Atak Ney-Messi-Szary bajka, ale jednak kontuzja Sergio i leżymy. Jednak myślę osobiście, że to plotka, bo ten piłkarz jest dla Milanu bardzo ważny.

0

To się nazywa podejście poważne do sprawy. Było źle w defensywie przeciwko Sevilli to Tata powiedział im o tym i stara się to poprawić. Mam nadzieję, że dotrze to do nich i zepną pośladki w defensywie.

0

Skład Mundo Deportivo zdecydowanie lepszy, ale zamiast Xaviego Cesc!

0

Jezu są 3 pkt. Mam nadzieję, że z Masche wszystko będzie dobrze.

0

Emocja jak tydzień temu.

0

Ale jest już jakaś chemia między Messim a Neymarem.

0

Leo!!!!! Czemu!!!!???

0

Leo teraz tego nie wykończyłeś??!!!

0

Miłość białej cześci Madrytu jest piękna.

0

No nareszcie. Panu Pedro już podziękujemy.

0

PEDRO!! Czemu nie ma gola?

0

2:3 dla Barcy

0

Dokłasnie dopiero kilkadziesiąt minut temu ogłoszono, że Bale w Madrycie a ty już porównujesz? Messi i Ney grają dopiero drugi mecz razem ale już jest mała chemia miedzy nimi.

0

Dobrze powiedziane bez Xaviego Barca w środku wygląda dobrze.

0

Ale sie wkur**** zaraz.

0

Ale gol. Wow.

0

Ney super asysta.

0

To jest juz po meczu.

0

Goool. Brawo Leo. Widać, że wraca do formy.

0

W tym roku to bardzo starają się oczernić Messiego. Najpierw ta akcja z tą kasą, potem ta laska na okładce a teraz to. Komuś naprawdę zależy, aby pokazać Leo w złym świetle.

0

O proszę Milan zamiast się wzmacniać to sprzedaje. A już musiałam, że Boateng jednak zostanie na San Siro skoro zagrał z PSV i strzelił dwie bramki.

0

Nasza grupa nie jest zła. Dobrze, że nie musimy daleko latać np. Rosja czy Rumunia. Dość ciekawe losowanie i wszystkie grupy są raczej wyrównane. Zobaczymy jak to będzie i trudno wskazać faworyta, bo największe kluby pozmieniały trenerów.

0

Szkoda, że Iniesta na ławce a nie Xavi! Super skład, więc nic innego nie pozostaje powiedziec jak po zwyciestwo. VeB!!

0

Reklama jest genialna. Najlepszy jest Puyol, który wali z dyńki i Neymar!

0

Nareszcie ważne 3 pkt.

0

I niech jeszcze raz uslysze, że nam nie potrzebny jest stoper.

0

Matko jedyna......

0

A Xavi dalej na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?