wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobry mecz całego zespołu. Cieszy pierwsza bramka Neymara i jego kolejny dobry występ. Mam nadzieję, że z Masche będzie dobrze i szybko wróci do gry.
0
City nigdy nie zdobędzie tyle co United. Tak samo jak psg. To sa "zespoly" budowane na forsie.
0
Z jednej strony to by było fajnie Szary za Songa. Atak Ney-Messi-Szary bajka, ale jednak kontuzja Sergio i leżymy. Jednak myślę osobiście, że to plotka, bo ten piłkarz jest dla Milanu bardzo ważny.
0
To się nazywa podejście poważne do sprawy. Było źle w defensywie przeciwko Sevilli to Tata powiedział im o tym i stara się to poprawić. Mam nadzieję, że dotrze to do nich i zepną pośladki w defensywie.
0
Skład Mundo Deportivo zdecydowanie lepszy, ale zamiast Xaviego Cesc!
0
Jezu są 3 pkt. Mam nadzieję, że z Masche wszystko będzie dobrze.
0
Emocja jak tydzień temu.
0
Ale jest już jakaś chemia między Messim a Neymarem.
0
Leo!!!!! Czemu!!!!???
0
Leo teraz tego nie wykończyłeś??!!!
0
Miłość białej cześci Madrytu jest piękna.
0
No nareszcie. Panu Pedro już podziękujemy.
0
PEDRO!! Czemu nie ma gola?
0
2:3 dla Barcy
0
Dokłasnie dopiero kilkadziesiąt minut temu ogłoszono, że Bale w Madrycie a ty już porównujesz? Messi i Ney grają dopiero drugi mecz razem ale już jest mała chemia miedzy nimi.
0
Dobrze powiedziane bez Xaviego Barca w środku wygląda dobrze.
0
Ale sie wkur**** zaraz.
0
Ale gol. Wow.
0
Ney super asysta.
0
To jest juz po meczu.
0
Goool. Brawo Leo. Widać, że wraca do formy.
0
W tym roku to bardzo starają się oczernić Messiego. Najpierw ta akcja z tą kasą, potem ta laska na okładce a teraz to. Komuś naprawdę zależy, aby pokazać Leo w złym świetle.
0
O proszę Milan zamiast się wzmacniać to sprzedaje. A już musiałam, że Boateng jednak zostanie na San Siro skoro zagrał z PSV i strzelił dwie bramki.
0
Nasza grupa nie jest zła. Dobrze, że nie musimy daleko latać np. Rosja czy Rumunia. Dość ciekawe losowanie i wszystkie grupy są raczej wyrównane. Zobaczymy jak to będzie i trudno wskazać faworyta, bo największe kluby pozmieniały trenerów.
0
Szkoda, że Iniesta na ławce a nie Xavi! Super skład, więc nic innego nie pozostaje powiedziec jak po zwyciestwo. VeB!!
0
Reklama jest genialna. Najlepszy jest Puyol, który wali z dyńki i Neymar!
0
Nareszcie ważne 3 pkt.
0
I niech jeszcze raz uslysze, że nam nie potrzebny jest stoper.
0
Matko jedyna......
0
A Xavi dalej na boisku.