wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Xavi i dwie Alexis.
0
Bartra to mnie zaskakuje.
0
Xavi gra dalej. Ahh.
0
ALEXIS. BRAWO.
0
I niech ktos powie ze Ney jest przereklamowany.
0
Życze mu z całego serca tego.
0
Ale strzal Tello.
0
Sorki to nie tu.
0
Tak samo.
0
Oooo prosze Xavi.
0
No dokładnie.
0
Zdecydowanie.lepiej od Xaviego bo on wali w mur.
0
Neymar ma walic a nie.Xavi.
0
A Xavi dalej gra. Okeeej -_-
0
Xavi i jego wolne -_- nie mam pytan
0
Jak bd strzelal Xavi to nie wyrobie.
0
Alexis też na plus.
0
Zabić i zakopać, ale pewnie też karnego by nie było.
0
Karny, ej sędzia to jakiś zj..... jest. Okulary sb pan kup.
0
Alexis, ale przywalił!!! Super!!!
0
Goooool. Levante teraz spokojnie.
0
Skład super. To po zwycięstwo ;)
0
Dla mnie ten gościu jest niesamowity. Walczy, próbuje odzyskiwać piłki, asystuje. Może i nie strzela tyle bramek ile wszyscy chcą, ale robi naprawdę dobrą robotę. Mam nadzieję, że zostanie tutaj na bardzo długo.
0
Zamiast Daniego to powinien być Montoya. A tak to skład dobry.
0
Słuchaj stary jest coś takiego jak transmisja online. Jeżeli jakiś mecz bardzo cię interesuje a nie ma go w tv to obejrzyj go sobie w necie. Mamy XXI wiek i jest multum stron internetowych poświęconym do oglądania meczy za darmo.
0
Leo wracaj szybko do zdrowia. Teraz wychodzi poprzedni sezon. Messi z kontuzją wchodzi na kilka minut z Psg i gra cały mecz z Bayernem mimo tego, że nie powinien. Kurcze co się wyleczy to znów ten mięsień. O mecze się nie boje, bo Neymar jest w dobrej formie i damy rade. Dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje to sobie Leo trochę odpocznie.
0
Zaraz będą płakali, żeby Morinho i Oezil wrócili.
0
Mam nadzieję, że to tylko tak dla ostrożności i z Leo będzie wszystko dobrze.
0
Skład dobry szkoda, że Sergi Roberto nie zagra, bo jest na liście skreślonych. Nic więcej nie można powiedzieć, jak to, że jedziemy po 3 pkt. VeB!
0
Skończ! Tyle w temacie.