0

Xavi i dwie Alexis.

0

Bartra to mnie zaskakuje.

0

Xavi gra dalej. Ahh.

0

ALEXIS. BRAWO.

0

I niech ktos powie ze Ney jest przereklamowany.

0

Życze mu z całego serca tego.

0

Ale strzal Tello.

0

Sorki to nie tu.

0

Tak samo.

0

Oooo prosze Xavi.

0

No dokładnie.

0

Zdecydowanie.lepiej od Xaviego bo on wali w mur.

0

Neymar ma walic a nie.Xavi.

0

A Xavi dalej gra. Okeeej -_-

0

Xavi i jego wolne -_- nie mam pytan

0

Jak bd strzelal Xavi to nie wyrobie.

0

Alexis też na plus.

0

Zabić i zakopać, ale pewnie też karnego by nie było.

0

Karny, ej sędzia to jakiś zj..... jest. Okulary sb pan kup.

0

Alexis, ale przywalił!!! Super!!!

0

Goooool. Levante teraz spokojnie.

0

Skład super. To po zwycięstwo ;)

0

Dla mnie ten gościu jest niesamowity. Walczy, próbuje odzyskiwać piłki, asystuje. Może i nie strzela tyle bramek ile wszyscy chcą, ale robi naprawdę dobrą robotę. Mam nadzieję, że zostanie tutaj na bardzo długo.

0

Zamiast Daniego to powinien być Montoya. A tak to skład dobry.

0

Słuchaj stary jest coś takiego jak transmisja online. Jeżeli jakiś mecz bardzo cię interesuje a nie ma go w tv to obejrzyj go sobie w necie. Mamy XXI wiek i jest multum stron internetowych poświęconym do oglądania meczy za darmo.

0

Leo wracaj szybko do zdrowia. Teraz wychodzi poprzedni sezon. Messi z kontuzją wchodzi na kilka minut z Psg i gra cały mecz z Bayernem mimo tego, że nie powinien. Kurcze co się wyleczy to znów ten mięsień. O mecze się nie boje, bo Neymar jest w dobrej formie i damy rade. Dobrze, że jest ta przerwa na reprezentacje to sobie Leo trochę odpocznie.

0

Zaraz będą płakali, żeby Morinho i Oezil wrócili.

0

Mam nadzieję, że to tylko tak dla ostrożności i z Leo będzie wszystko dobrze.

0

Skład dobry szkoda, że Sergi Roberto nie zagra, bo jest na liście skreślonych. Nic więcej nie można powiedzieć, jak to, że jedziemy po 3 pkt. VeB!

0

Skończ! Tyle w temacie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?