wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No to teraz zaczynamy prawdziwą zabawę! :)
0
Nie ma takiej opcji.
0
Piłkarze Realu Madryt, którzy grali w PK dopiero teraz zaczynają przygotowanie do sezonu i razem z resztą jadą do Stanów.
0
Człowieku jak masz tu wchodzić i wypisywać takie bzdety to wogle się nie odzywaj. Obrone mamy jaką mamy, ale zła nie jest. Widziałam zdecydowanie gorsze obrony i większą liczbe straconych goli w sezonie. Tak, Lechia nas ojedzie lepiej od Bayernu. Będą nas tak kiwać, a my będziemy się zachowywać jak dzieci we mgle. CZemu przegraliśmy z Bayernem? Otóż proszę bardzo-przegraliśmy, bo:
-nie mieliśmy trenera
-gralismy praktycznie rezerwami
-bylismy bez najważniejszych zawodników, którzy w tym czasie byli na urlopie
-Pep mógł wystawić kogo chciał, bo jego piłkarze nie byli na PK (oprócz Martineza i Dante). Jeżeli mówisz, że jesteśmy słabi to się dziecko mylisz i to bardzo. I nie stwierdzaj faktów, bo jakoś ci to nie wychodzi.
0
Dzięki ;-)
0
Hahahahaha dzieci już minusują.
0
Ej jaki jest wynik??
0
Pepe? Ten łysy z Madrytu, który gryzie, kopie i symuluje i był waflem Mou? On nie wróci już dawno leży w kaftanie w psychiatryku.
0
Powiem wam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wszystkie odpowiedzi przemyślane, widać, że kocha to co robi.
0
Luzik :)
0
Powiedzieli to na konferencji!
0
To dobrze nie chcą sprzedać Cesca!
0
W końcu to Tata. :)
0
Hahaha jakie pociski na prezydentów Barcy!
0
Był pokazywany filmik przed konferencją i w trakcie jak podpisywał kontrakt i był Rosell.
0
hahahahah dobre dobre, ale szczere i prawdziwe ;)
0
Jeżeli chodzi o Sakho to jest on do wyciągnięcia. Podobo sam chce odejść z Psg.
0
Dokładnie, ale myślę, że nie trzeba sprowadzać pomocnika, bo mamy Sergi Roberto, który dobrze w meczu z Bayernem się pokazał. Ale jak już na siłe będą chcieli eprowadzić pimocnika to widziałabym Eriksena.
0
Obrońca to konieczność, ale jakby Tata pokusił sie o kupno napastnika to też by bylo dobrze.
0
Narzekacie jakby te mecz był aż taki ważny. My graliśmy dopiero swój pierwszy sparing,byliśmy bez trenera i połowy składu. Beyern ma już za sobą kilka sparingów i Guardiola mial do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Więc ludzie spokojnie my jesteśmy na początku przygotowań a oni na końcu.
0
Hahahahahaha
0
Nie jesteś sam. Też go nie cierpie.
0
Roberto
0
Hahahaha już minusują. Widać prawda boli.
0
Racja, bo nie można wyrazić swojej opinii. Patrzysz a tu zaraz -5!
0
Dzieciom się nudzi, ale trzeba się przyzwyczaić.
0
Bo jakimś głąbom się nudzi i minusują.
0
Na polsacie sport.
0
Hahahaha racja racja. Ale wymiata także Ramos i Di Maria.
0
Ciekawe jak Tate przedstawią w Crackovi?!