0

No to teraz zaczynamy prawdziwą zabawę! :)

0

Nie ma takiej opcji.

0

Piłkarze Realu Madryt, którzy grali w PK dopiero teraz zaczynają przygotowanie do sezonu i razem z resztą jadą do Stanów.

0

Człowieku jak masz tu wchodzić i wypisywać takie bzdety to wogle się nie odzywaj. Obrone mamy jaką mamy, ale zła nie jest. Widziałam zdecydowanie gorsze obrony i większą liczbe straconych goli w sezonie. Tak, Lechia nas ojedzie lepiej od Bayernu. Będą nas tak kiwać, a my będziemy się zachowywać jak dzieci we mgle. CZemu przegraliśmy z Bayernem? Otóż proszę bardzo-przegraliśmy, bo:
-nie mieliśmy trenera
-gralismy praktycznie rezerwami
-bylismy bez najważniejszych zawodników, którzy w tym czasie byli na urlopie
-Pep mógł wystawić kogo chciał, bo jego piłkarze nie byli na PK (oprócz Martineza i Dante). Jeżeli mówisz, że jesteśmy słabi to się dziecko mylisz i to bardzo. I nie stwierdzaj faktów, bo jakoś ci to nie wychodzi.

0

Dzięki ;-)

0

Hahahahaha dzieci już minusują.

0

Ej jaki jest wynik??

0

Pepe? Ten łysy z Madrytu, który gryzie, kopie i symuluje i był waflem Mou? On nie wróci już dawno leży w kaftanie w psychiatryku.

0

Powiem wam, że zrobił na mnie ogromne wrażenie. Wszystkie odpowiedzi przemyślane, widać, że kocha to co robi.

0

Luzik :)

0

Powiedzieli to na konferencji!

0

To dobrze nie chcą sprzedać Cesca!

0

W końcu to Tata. :)

0

Hahaha jakie pociski na prezydentów Barcy!

0

Był pokazywany filmik przed konferencją i w trakcie jak podpisywał kontrakt i był Rosell.

0

hahahahah dobre dobre, ale szczere i prawdziwe ;)

0

Jeżeli chodzi o Sakho to jest on do wyciągnięcia. Podobo sam chce odejść z Psg.

0

Dokładnie, ale myślę, że nie trzeba sprowadzać pomocnika, bo mamy Sergi Roberto, który dobrze w meczu z Bayernem się pokazał. Ale jak już na siłe będą chcieli eprowadzić pimocnika to widziałabym Eriksena.

0

Obrońca to konieczność, ale jakby Tata pokusił sie o kupno napastnika to też by bylo dobrze.

0

Narzekacie jakby te mecz był aż taki ważny. My graliśmy dopiero swój pierwszy sparing,byliśmy bez trenera i połowy składu. Beyern ma już za sobą kilka sparingów i Guardiola mial do dyspozycji wszystkich piłkarzy. Więc ludzie spokojnie my jesteśmy na początku przygotowań a oni na końcu.

0

Hahahahahaha

0

Nie jesteś sam. Też go nie cierpie.

0

Roberto

0

Hahahaha już minusują. Widać prawda boli.

0

Racja, bo nie można wyrazić swojej opinii. Patrzysz a tu zaraz -5!

0

Dzieciom się nudzi, ale trzeba się przyzwyczaić.

0

Bo jakimś głąbom się nudzi i minusują.

0

Na polsacie sport.

0

Hahahaha racja racja. Ale wymiata także Ramos i Di Maria.

0

Ciekawe jak Tate przedstawią w Crackovi?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?