wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie przejmuj się niektórym się nudzi i minusują.
0
Nie weźmie go na pewno.
0
Serio?? O matko. Nawet się sezon nie rozpoczął a już łapiemy kolejne kontuzje
0
Ej nie oglądam spotkania, ale może mi ktoś powiedzie co z Fabregasem, bo czytam że doznał kontuzji. To coś poważnego, źle wyglądało?
0
Pewnie będzie tak, nie kupimy żadnego obrońcy a pod koniec okienka na gwałt kupimy defensywnego pomocnika, z którego bedziemy chcieli zrobić stopera.
0
Dokładnie, bo to okienko transferowe pokazało, że nie warto wierzyć w słowa mediów tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.
0
Dokładnie skoro CR7 nie wygrał nic a Leo zdobył majstra.
0
Dlaczego "bajer" grał dobrze z "barsą"? Otóż dlatego, że Pep miał wszystkich najważniejszych piłkarzy a my natomiast mieliśmy tylko Messiego i Alexisa. Reszta piłkarzy wracała z Pucharu Konfederacji. Był to ich pierwszy sparing. Nie mielismy też trenera tylko prowadził nas Roura. Więc w jaki sposób nasz zespół miał rywalizować z zespołem, który w poprzednim sezonie wygrał wszystko jeżeli bylismy bez najważniejszych piłkarzy?
0
Podejrzewam, że wtedy wróci do Manchesteru United i tam zakończy karierę.
0
Cesc chce zostać i zostanie. Nie po to przychodził do Barcy na dwa sezony, żeby potem odchodzić. On sam powiedział, że jeżeli będzie chciał wracać do PL to tylko do Arsenalu, ale jest w domu i chce tu zakończyć karierę.
0
Szkoda, bo bardzo fajna.
0
Ale podanie Neymara!
0
Messi! Ale ładnie grają! :-)
0
Ale klepa Sanchez-Pedro!
0
Hahahahahaha Alexis
0
Alexis jaki nieogra!
0
Hahaha Tata jaką ma czapkę. Pasuje mu! :)
0
Mam nadzieje chociaz na 15 minut Alexisa,Messiego i Neymara!
0
Pewnie ok. 21
0
Też słyszałam, ale lepiej poczekajmy na info kogo powoła Tata.
0
Ok. 12-14
0
Brawo należało mu się. Jeżeli o niego odpowiednio się zadba to będzie to świetny napastnik w przyszłości.
0
wymiatał*
0
Dobra poczekamy do wieczora. Jeżeli będzie to fajnie. Jeżeli nie będzie to trudno, wole żeby wymiatała w sezonie niż jutro.
0
Niby tak, ale on woli nie tracic czasu i przygotować sie na Santos.
0
Nie jedzie i to już pewne!
0
Zobaczymy!
0
Wiem wiem. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Ale pewne jest, że Tata jtro nie poleci do Polski!
0
Tata Martino też nie leci, ale to juz pewne!
0
Według niepotwierdzonych źródeł Neymar nie poleci jutro do Gdańska! Mam nadzieję, że to tylko plotka.