0

Nie przejmuj się niektórym się nudzi i minusują.

0

Nie weźmie go na pewno.

0

Serio?? O matko. Nawet się sezon nie rozpoczął a już łapiemy kolejne kontuzje

0

Ej nie oglądam spotkania, ale może mi ktoś powiedzie co z Fabregasem, bo czytam że doznał kontuzji. To coś poważnego, źle wyglądało?

0

Pewnie będzie tak, nie kupimy żadnego obrońcy a pod koniec okienka na gwałt kupimy defensywnego pomocnika, z którego bedziemy chcieli zrobić stopera.

0

Dokładnie, bo to okienko transferowe pokazało, że nie warto wierzyć w słowa mediów tylko czekać na oficjalne potwierdzenie.

0

Dokładnie skoro CR7 nie wygrał nic a Leo zdobył majstra.

0

Dlaczego "bajer" grał dobrze z "barsą"? Otóż dlatego, że Pep miał wszystkich najważniejszych piłkarzy a my natomiast mieliśmy tylko Messiego i Alexisa. Reszta piłkarzy wracała z Pucharu Konfederacji. Był to ich pierwszy sparing. Nie mielismy też trenera tylko prowadził nas Roura. Więc w jaki sposób nasz zespół miał rywalizować z zespołem, który w poprzednim sezonie wygrał wszystko jeżeli bylismy bez najważniejszych piłkarzy?

0

Podejrzewam, że wtedy wróci do Manchesteru United i tam zakończy karierę.

0

Cesc chce zostać i zostanie. Nie po to przychodził do Barcy na dwa sezony, żeby potem odchodzić. On sam powiedział, że jeżeli będzie chciał wracać do PL to tylko do Arsenalu, ale jest w domu i chce tu zakończyć karierę.

0

Szkoda, bo bardzo fajna.

0

Ale podanie Neymara!

0

Messi! Ale ładnie grają! :-)

0

Ale klepa Sanchez-Pedro!

0

Hahahahahaha Alexis

0

Alexis jaki nieogra!

0

Hahaha Tata jaką ma czapkę. Pasuje mu! :)

0

Mam nadzieje chociaz na 15 minut Alexisa,Messiego i Neymara!

0

Pewnie ok. 21

0

Też słyszałam, ale lepiej poczekajmy na info kogo powoła Tata.

0

Ok. 12-14

0

Brawo należało mu się. Jeżeli o niego odpowiednio się zadba to będzie to świetny napastnik w przyszłości.

0

wymiatał*

0

Dobra poczekamy do wieczora. Jeżeli będzie to fajnie. Jeżeli nie będzie to trudno, wole żeby wymiatała w sezonie niż jutro.

0

Niby tak, ale on woli nie tracic czasu i przygotować sie na Santos.

0

Nie jedzie i to już pewne!

0

Zobaczymy!

0

Wiem wiem. Mam nadzieję, że to tylko plotka. Ale pewne jest, że Tata jtro nie poleci do Polski!

0

Tata Martino też nie leci, ale to juz pewne!

0

Według niepotwierdzonych źródeł Neymar nie poleci jutro do Gdańska! Mam nadzieję, że to tylko plotka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?