0

Gallaret, Higuain podobno jest juz po słowie z Juventusem

0

Dajcie spokój Fabregas za Handanovicia? To po co była ta cała opera mydlana z Fabregasem w Barceloniei po co dawaliśmy za niego ok 40 mln., żeby teraz po dwóch sezonach się wymieniać? trzeba powalczyć o Ter Stegena.

0

Najlepszego Andres, a jutro po mistrzostwo!

0

To przykre ale z sezonu na sezon wartość rynkowa za Ville bd spadać, bo ma już swoje lata i nie jest to ten sam David co przed kontuzją. Powinniśmy wyciągnąć za niego tyle ile się da.

0

Najlepszy trener w historii piłki nożnej i Manchesteru United. Wielki szacunek dla niego, bo nie każdy byłby w stanie wysiedzieć w jednym miejscu 26 lat. Mam nadzieje, że Czerwone Diabły nie obejmie Mourinho, bo będzie z nimi tak jak z Realem. Wielki podziw i szacunek jeszcze raz dla Fergusona.

0

Szkoda że Thiago nie gra od początku.

0

Valdes nie jest złym bramkarzem. Zdarzają mu się wpadki jak każdemu bramkarzowi, nawet najlepszemu. Kila razy ratował nam tyłki i za trzeba mu dziękować i to pamiętać!

0

Szkoda pique, grał dobrze!

0

Szkoda pique dobrze grał!!

0

Messi to już nie wejdzie!

0

Koniec!

0

I gdzie to 2:0 do przerwy???

0

Prawie!

0

O już go widze!

0

Mam pytanie gdzie jest Pedro?? Chyba peleryne niewidke założył!

0

Jeżeli Song zagra tak jak w poprzednich meczach to możemy być spokojni!

0

Nie ma sensu wystawiać piłkarza, który do końca nie jest zdrowy, bo może być tak jak z Messim w pierwszym meczu z Bayernem. Abidal w środku będzie pasował.

0

Song genialnie!

0

Kurde skończcie marudzić przed rewanżem z Milanem w meczu Sevilla też w 1 pol. przegrywaliśmy i co i wygraliśmy, poczekajmy do końca meczu i do środy!

0

Zamiast kupować Neymara za 60 mln, to tę kasę przeznaczyć na dwóch bardzo dobrych obrońców

0

Kurde!!!

0

Gra Songa może się podobać!

0

Fajne fajne! :)

0

W co on wierzy, to ja nie wiem!

0

Tak tak dalej kupujmy piłkarz technicznych za 60 mln, np.Neymar! W lecie trzeba kupić rasowego napastnika,prawdziwego kilera i dwóch dobrych obrońców. Szok'

0

Udało się!

0

Alexis zrobił więcej w 5 minut niż Tello w 80 minut!

0

NARESZCIE!! CESC!!

0

Jeżeli tak zagramy we wtorek z Bayernem, to będzie masakra!

0

Kurde, aż sie prosi czasami uderzyć z dystansu!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?