wiolkaj23
Dołączył/a: październik 2010
Słupsk
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gallaret, Higuain podobno jest juz po słowie z Juventusem
0
Dajcie spokój Fabregas za Handanovicia? To po co była ta cała opera mydlana z Fabregasem w Barceloniei po co dawaliśmy za niego ok 40 mln., żeby teraz po dwóch sezonach się wymieniać? trzeba powalczyć o Ter Stegena.
0
Najlepszego Andres, a jutro po mistrzostwo!
0
To przykre ale z sezonu na sezon wartość rynkowa za Ville bd spadać, bo ma już swoje lata i nie jest to ten sam David co przed kontuzją. Powinniśmy wyciągnąć za niego tyle ile się da.
0
Najlepszy trener w historii piłki nożnej i Manchesteru United. Wielki szacunek dla niego, bo nie każdy byłby w stanie wysiedzieć w jednym miejscu 26 lat. Mam nadzieje, że Czerwone Diabły nie obejmie Mourinho, bo będzie z nimi tak jak z Realem. Wielki podziw i szacunek jeszcze raz dla Fergusona.
0
Szkoda że Thiago nie gra od początku.
0
Valdes nie jest złym bramkarzem. Zdarzają mu się wpadki jak każdemu bramkarzowi, nawet najlepszemu. Kila razy ratował nam tyłki i za trzeba mu dziękować i to pamiętać!
0
Szkoda pique, grał dobrze!
0
Szkoda pique dobrze grał!!
0
Messi to już nie wejdzie!
0
Koniec!
0
I gdzie to 2:0 do przerwy???
0
Prawie!
0
O już go widze!
0
Mam pytanie gdzie jest Pedro?? Chyba peleryne niewidke założył!
0
Jeżeli Song zagra tak jak w poprzednich meczach to możemy być spokojni!
0
Nie ma sensu wystawiać piłkarza, który do końca nie jest zdrowy, bo może być tak jak z Messim w pierwszym meczu z Bayernem. Abidal w środku będzie pasował.
0
Song genialnie!
0
Kurde skończcie marudzić przed rewanżem z Milanem w meczu Sevilla też w 1 pol. przegrywaliśmy i co i wygraliśmy, poczekajmy do końca meczu i do środy!
0
Zamiast kupować Neymara za 60 mln, to tę kasę przeznaczyć na dwóch bardzo dobrych obrońców
0
Kurde!!!
0
Gra Songa może się podobać!
0
Fajne fajne! :)
0
W co on wierzy, to ja nie wiem!
0
Tak tak dalej kupujmy piłkarz technicznych za 60 mln, np.Neymar! W lecie trzeba kupić rasowego napastnika,prawdziwego kilera i dwóch dobrych obrońców. Szok'
0
Udało się!
0
Alexis zrobił więcej w 5 minut niż Tello w 80 minut!
0
NARESZCIE!! CESC!!
0
Jeżeli tak zagramy we wtorek z Bayernem, to będzie masakra!
0
Kurde, aż sie prosi czasami uderzyć z dystansu!