0

O, Korzym bardzo fajne wzmocnienie lini ataku. Są lepsze opcje? Może, ale zarząd wybrał Korzyma.

9

co XDDDDD

0

Dx

0

Nie wie, ale wie jaki mamy zarząd :lelol:

2

O chuchu chodzi z tym, że P$G wyda teraz 180mln na Mbappe? O.o

0

Zesrać sie po pierwszym sezonie. Koleś nie grał nic w klubie, w czerwcu/lipcu na reprezentacji tez grał jak sparaliżowany. Serio nadal są jakieś tęgie głowy które wierzą w takiego rzadziaka?

0

Gadałeś z nim?

2

A jeśli był to dosłownie milimetrowy. Dla mnie gol zdobyty prawidłowo.

Jeśli to zaprzeczyłeś sam siebie.
A spalony był

0

Wiesz, dla CIebie to jest coś złego, bo jesteś po tej uznajmy prawej stronie, a dla nich ich kampania była normalna, bo są po tej lewej. Ja tutaj nikogo nie chcę teraz sądzić czy coś, bo jestem całkowiecie po środku i mam na to wszystko lekko mówiac wyje&@ne, ale tak jak ludzie przeginają krzycząc śmierć wrogom ojczyzny, zabić komuchów, niemców, ruskich kogokolwiek, tak tu przegiął Tiger. Jedno zachowanie jest równe drugiemu moim zdaniem. Życzenie śmierci komuś(kto przyznajmy sobie szczerze, nic nie zrobił, ale wielcy patrioci za dyche coś sobie ujebali i tak ma być)=wyszydzanie kogoś kto umarł za kraj, hot doga, czy za cokolwiek. Wszystko równa się 0

0

Podałem Ci jak na tacy dlaczego się nie dziwię OK - dla Ciebie chyba serio już dość internetu na dziś.

w każdej sytuacji tak jest, że jak jedna strona idzie za bardzo w prawo, to druga idzie bardzo w lewo - normalne zjawisko ;)

0

Dla dzisiejszego pokolenia są świętości - tylko dlaczego oni nie mogą pójść w druga stronę i robić syfu pisząc - i tu przytoczę np. "Żołnierze wyszczani", kiedy druga grupka ludzi idzie w drugą stronę i się trochę cofnęli z 2017 i żyją 44'. Fajnie jest pielęgnować historię dziedzictwo itd. ale to co się dzieje dzisiaj z tym całm patriotyzmem, to jest jedna wielka szopka, farsa i kabaret, więc większość osób, które mają dość sebixów i pseudo narodowco-patriotów robią sobie z tego po prostu bekę, wyśmiewają, wyszydzaja i się wcale im nie dziwie.

0

Z tego sobie zdaję sprawę - wyraziłem opinię, że dla mnie to jest chore i że uzależnienie swojego życia od PLOTEK transferowych klubu z którym się ma stycznośc tylko na ekranie jest co najmniej bez sensu.

1

Oficjele fcbarca.com posmarowali więcej niż UE i oto jestem :V

0

Zgodzę się, że trochę przesadziłem, ale Ty też przegiąłeś pisząc, że piszę o przyszłości klubu jako o gównie. Głównie chodziło mi tutaj "bo mu sagi transferowe, albo cokolwiek związane z okienkiem czy klubem przeszkadza się skupić czy nie stresować - bo to przecież tak bardzo stresujące przejmowac się jakimś gównem na które nie ma się wpływu" - przeczytaj jeszcze raz i przemyśl. Klub ok - fajnie jest kibicowac, myśleć itd - nie fajnie jest całe swoje życie uzależniać od tego, czy klub zrobi transfer czy nie - to po pierwsze. Po drugie - nawet jeśli kupią 29 latka, 40 latka czy moją babcię oderwą od kur ze wsi, to i tak nie masz na to wpływu i twój stres, płacz czy gryzienie i drapanie tynku nic tutaj nie pomoże. To co się stanie w tym okienku transferowym ma znaczenie - ale jeżeli masz ponad 20 lat, to powinieneś mieć troszke ważniejsze rzeczy od przejmowania się klubem i powinieneś rozumieć, że przy tym zarządzie na cuda nie ma co liczyć. No chyba, że jesteś masochistą i lubisz cierpieć - to już nie moja w sumie sprawa :V

2

nie tak dawno 13 lat temu

6

Czytam, czytam to forum i własnym oczom nie wierzę. Ludzie którzy mają po 18,20,25 lat zachowują się na tym forum, jakby poza klubem i tym forum świata nie widzieli. Jak przeczytam kolejny wpis o tym, że ktoś czegoś nie może zrobić non virtual, bo mu sagi transferowe, albo cokolwiek związane z okienkiem czy klubem przeszkadza się skupić czy nie stresować - bo to przecież tak bardzo stresujące przejmowac się jakimś gównem na które nie ma się wpływu, to sie zrzygam :V
#JakCośToOffensiveAsFuck

0

co

0

Mówią fani Liverpoolu od xx lat

8

Piekło rozpętasz?? Uderzysz rączką w klawiaturę, czy brzydko nakrzyczysz na zarząd? :(

0

Kto nie ma 28-30 lat i może kiedyś być filarem? Roberto? I tyle? :)

1

istny kretynizm obchodzić jubileusz gali w innym miejscu niż polska :V

0

Dzięki piękne wszystkim. Super mi wyjaśniliście, a i sprawa się tez wyjaśniła i będzie spokój :) Lekcja na dziś - jak macie osoby które nie są zdyscyplinowane z terminami, to sobie je lepiej przypilnujcie ostro :)

0

Ktoś wie, czy jadąc na Chorwację bez dowodu i paszportu uda się uniknąć zawrotki, czy to jest niemożliwa misja do wykonania? :)

@Prosiłbym o osobiste doświadczenia, a nie internetowych szpecy

1

Neymar zrobił kupę i spuścił wodę przy użyciu katalońskiej kanalizacji - może to być jeden z dowodów na pozostanie Brazylijczyka w obozie FC Barcelony, co więcej via. jego otoczenie uważa on, że żadna woda nie zmywa tak porcelany jak ta ze stolicy Katalonii

0

No widzisz, zadając to pytanie pokazujesz, że się nie znasz, a ja Ci nie będe tłumaczył profesjonalnego grania od podstaw :)

0

To już twój problem, a nie tych którzy to oglądają. To samo może powiedzieć ktoś, kto od dziecka gra w gry, a piłkę nozną zna tylko z reklam NIKE, że widząc jak ludzie grają na orlikach, a jak grają Ci profesjonalni, że niczym się to nie różni. 22 chłopa gania za kawałkiem skóry, po 7140m2 trawy :)

@Edit, żeby Ci to wytłumaczyć jak krowie na granicy

Znasz się na piłce - widzisz różnice między profesjonalistami, a zielonkami
Znasz się na grach - widzisz różnicę między profesjonalistami, a zielonkami.
Jeżeli znasz sie i na tym i na tym, nikomu nie umniejszasz.
Jeżeli się nie znasz, pierdzielisz, żeby pierdzielić :)

2

To co my wszyscy robimy na tym forum :|?

0

virtusi zaraz zaczynaja - ktos oglada??

0

Ej serio mnie zastanawia - co kieruje piłkarzem, który wybiera słabszy sportowo projekt? O.o

0

"Wszyscy zawodnicy będą mili taki sam wpływ na grę"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?