witampanagenerala
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Monako
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Milion meczy takich było, jak będę miał czas to specjalnie dla ciebie znajdę i wyślę. Ps. Nie ma czegoś takiego jak obiektywizm, jest tylko subiektywizm. Dziekuje
0
Z ręką na zamku obiecuję że dam
6
Mimo że mam 100% pewosc ze nie wygramy to napisze to: jesli wygramy to serio nagram striptiz i wrzuce go na redtube
0
Ty pewnie za to pwachales
0
Nie trafia. Na pamięć zna. Te msczw. A jak wygramy To tańczę striptiz i wrzucam to na redtube
0
Nie da się grać tym danym składem cały SEZON XDDDDDDDDDDD CO MECZ ROTACJE NO ALE CAŁY SEZON ELO
0
Najlepsza beka będzie jak dziś przewolimy i z Juventusem też prsrwalimy xdddd
1
1v1 błąd obrony bo Rudy złamał linie, miej pretensje do bramkarza który od początku sezonu ratuje ci DUPE. Nick odpowiedni do myślenia twojego. Żyjesz w jakimś matrixie
3
Umtiti to trzymał linie, miej oreensje do rudego
0
Alba i Goes sabotazysci
0
A dla mnie dobrze ze si3 cieszył. Sprzedali go mimo że był lepszy od munitka to niech pluje na nich
0
37 minuta meczu i nic nie robimy. Dlatego jest płacz. I DLATEGO że to zero jest w skladzie
0
Czekamy aż gomen będzie w formie
1
Pretensje bo gdyby drewniak strzelił by było 1:0 dla nas
1
Rotacjw w takim momencie, glupszego pomysłu nie mogli wrzucic
0
Dzięki gomes c
0
Brawo Goes:)))))))))
0
Co mu Gomęskie jest takim 0
0
Gomes
0
O ja piernicze :|
3
Do kiedy eleven ma kontrakt do praw La Ligi? Bo od dluższego czasu jade na komentarzu angielskim, bo mam dość tych patałachów.
1
Jak to zleciało wszystko, dopiero co ogłosili Luisa w FCB, a tu już 3 sezon jego...
Pamiętam jak to oglądałem z ciarami na plecach :)
0
O kurna, a po pierwszych komentarzach myslałem, że to bait/troll :|||||||||||||
0
Sanchez pokazał w Arsenalu co potrafi, bo liga jest po prostu słaba. Jak 4rsenal grał z Barcą to sanchez nie istniał tak czy tak :)
0
Można powołać się na 201kpk i ma to jakiekolwiek znaczenie dla sądu? Bo z tego co słyszałem to mówią, że albo trzeba powołać prywatnego bieglego, albo przedstawić naprawdę rzetelne i merytoryczne argumenty tak, żeby sędzina zrozumiała o co chodzi. Bo nie chce pójść na rozprawę z nastawianiem, że mogę coś zrobić, a się okaże, że wjebią mi koszta za biegłego + nic nie będę mógł zrobić bo nie mam uprawnień itd takich jak on, żeby móc cokolwiek dyskutować.
0
Orientuje się ktoś, czy opinię biegłego powołanego przez sąd, która jest niezgodna z prawdą (zmanipulował na korzyść organu pozywającego), oskarżony ma możliwość sam obronić/obalić przed sądem, czy trzeba prywatnego biegłego, który wyda swoją opinię i wtedy dopiero warto robić batalię w sądzie?
0
Na kompie z dupy wyskakuje mi przy odpaleniu "Menadżer rozruchu systemu Windows". Serio jedyną opcją na naprawę tego jest włożenie płyty w dysk, której de facto nie mam?
4
Ten sędzia ma jakiś udar mózgu, czy coś? On nie powinien być pod opieką?
0
Serio Ci komentatorzy są tacy ślepi, że nie widzą, że to Messi dotknął piłkę? Boże kogo ja musze słuchac
4
Żartować - nie, już za dużo, ale cieszyć się, że nie ma go w wyjściowej 11 - jak najbardziej :)