1

Milion meczy takich było, jak będę miał czas to specjalnie dla ciebie znajdę i wyślę. Ps. Nie ma czegoś takiego jak obiektywizm, jest tylko subiektywizm. Dziekuje

0

Z ręką na zamku obiecuję że dam

6

Mimo że mam 100% pewosc ze nie wygramy to napisze to: jesli wygramy to serio nagram striptiz i wrzuce go na redtube

0

Ty pewnie za to pwachales

0

Nie trafia. Na pamięć zna. Te msczw. A jak wygramy To tańczę striptiz i wrzucam to na redtube

0

Nie da się grać tym danym składem cały SEZON XDDDDDDDDDDD CO MECZ ROTACJE NO ALE CAŁY SEZON ELO

0

Najlepsza beka będzie jak dziś przewolimy i z Juventusem też prsrwalimy xdddd

1

1v1 błąd obrony bo Rudy złamał linie, miej pretensje do bramkarza który od początku sezonu ratuje ci DUPE. Nick odpowiedni do myślenia twojego. Żyjesz w jakimś matrixie

3

Umtiti to trzymał linie, miej oreensje do rudego

0

Alba i Goes sabotazysci

0

A dla mnie dobrze ze si3 cieszył. Sprzedali go mimo że był lepszy od munitka to niech pluje na nich

0

37 minuta meczu i nic nie robimy. Dlatego jest płacz. I DLATEGO że to zero jest w skladzie

0

Czekamy aż gomen będzie w formie

1

Pretensje bo gdyby drewniak strzelił by było 1:0 dla nas

1

Rotacjw w takim momencie, glupszego pomysłu nie mogli wrzucic

0

Dzięki gomes c

0

Brawo Goes:)))))))))

0

Co mu Gomęskie jest takim 0

0

Gomes

0

O ja piernicze :|

3

Do kiedy eleven ma kontrakt do praw La Ligi? Bo od dluższego czasu jade na komentarzu angielskim, bo mam dość tych patałachów.

1

Jak to zleciało wszystko, dopiero co ogłosili Luisa w FCB, a tu już 3 sezon jego...
Pamiętam jak to oglądałem z ciarami na plecach :)

0

O kurna, a po pierwszych komentarzach myslałem, że to bait/troll :|||||||||||||

0

Sanchez pokazał w Arsenalu co potrafi, bo liga jest po prostu słaba. Jak 4rsenal grał z Barcą to sanchez nie istniał tak czy tak :)

0

Można powołać się na 201kpk i ma to jakiekolwiek znaczenie dla sądu? Bo z tego co słyszałem to mówią, że albo trzeba powołać prywatnego bieglego, albo przedstawić naprawdę rzetelne i merytoryczne argumenty tak, żeby sędzina zrozumiała o co chodzi. Bo nie chce pójść na rozprawę z nastawianiem, że mogę coś zrobić, a się okaże, że wjebią mi koszta za biegłego + nic nie będę mógł zrobić bo nie mam uprawnień itd takich jak on, żeby móc cokolwiek dyskutować.

0

Orientuje się ktoś, czy opinię biegłego powołanego przez sąd, która jest niezgodna z prawdą (zmanipulował na korzyść organu pozywającego), oskarżony ma możliwość sam obronić/obalić przed sądem, czy trzeba prywatnego biegłego, który wyda swoją opinię i wtedy dopiero warto robić batalię w sądzie?

0

Na kompie z dupy wyskakuje mi przy odpaleniu "Menadżer rozruchu systemu Windows". Serio jedyną opcją na naprawę tego jest włożenie płyty w dysk, której de facto nie mam?

4

Ten sędzia ma jakiś udar mózgu, czy coś? On nie powinien być pod opieką?

0

Serio Ci komentatorzy są tacy ślepi, że nie widzą, że to Messi dotknął piłkę? Boże kogo ja musze słuchac

4

Żartować - nie, już za dużo, ale cieszyć się, że nie ma go w wyjściowej 11 - jak najbardziej :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?