0

I wyrosłoby nam pokolenie debili, które poza lepianką i drogą wyjeżdżoną przez konia nic by nie widziało.(w takim troche a'rebours skrócie)

0

A Isco ma psa o imieniu Messi....

0

Żarty chyba jakieś :V

0

Dokładnie chodzi o leki zawierające THC a nie sam susz, więc tym bardziej gówniaki i inne sebixy za dyche nie mają powodów do radości.

0

No kolega się nie pomylił - inteligent za dychę :D. Każdy zdrowo myślący czlowiek interpretuje to w jeden sposób, ale zawsze jakiś łeb się znajdzie i zacznie kombinować.

0

Zesramy się na rzadko jak zobaczymy. Nie wiem po co tak pisać jak każdy wie, ze takie miernoty skończą jak Sir Douglas

0

Spokojnie, w szajsungach to samo, bo przerobiłem ich już dużo :)

1

Oni akurat są sami siebie warci więc jednego nie stawiał bym ponad drugiego. Jeden po prostu duzo kupuje i w którymś momencie coś musiało mu się udać, a drugi kupił raz,a bardzo dobrze i myśli, że to wystarczy na zawsze.

0

Przypomina mi to trochę sytuację z Bejlem. Więc mam nadzieje, że jeśli już on do nas przyjdzie(Veratti), to że nie stanie się z jego grą to co z grą bejla

0

Zgodnie z przepisami karalność wykroczenia ustaje, jeżeli od czasu jego popełnienia upłynął rok. Jeśli jednak w tym okresie wszczęto postępowanie, karalność wykroczenia ustaje z upływem 2 lat od popełnienia czynu.

PS. sami z siebie nie mogą zabrać, no chyba że komornik
PS2. jeśli komornik to na pewno byś był poinformowany, ale mandat się prawdopodobnie przedawnił

0

Dzięki piękne, na dniach się do niego odezwę.

0

Miał ktoś może problem w bmw e90 z automatem, ze przy dużym upalaniu samochod po prostu zgasł jakby mu odcięło prąd, po paru minutach dało się go odpalić ale skrzynia jechała tylko na 2 biegu. Dałem mu odpocząć na noc dziś go odpaliłem i wszystko ok. W czym może być problem? Mechatronic, wymiana filtrów i oleju w skrzyni bo z tego co widzę to ze wszystkimi płynami potrzebnymi jest deficyt czy gdzie szukać przyczyny? Bo skrzynia wrzucała P, R, N no i na drive jakby się zblokowała na chyba 2 czy 3, a dziś już wróciła do normy

0

Znaczy czy się trzyma to nie wiem, bo po tym co odwalił 2 lata temu z hiphopolo z jakimś Redfoo czy jak to gowno się nazywa, to trochę nabrałem dystansu, ale jednak po raz kolejny pokazał kto jest "najbardziej wku**onym czarnym na planecie"

1

Własnie jak wstałem wyskoczyło na yt i od 2 godzin duszę. Brakowało takiej muzyki, bo po przesłuchaniu jakichś obecnych pseudo czarnych gangusów ma się ochotę rzygać

0

Jakie w tej argentynie są słabiaki XD Messi stoi 2 minuty sam, macha żeby mu podać, a oni nawet miedzy sobą drewniaki nie potrafią dobrze podawać

0

Nie filmy z metina tylko muzyka z filmiku :( Ale tak, z 5,6 lat temu oglądałem :>

0

https://www.cda.pl/video/5034015d/vfilm


Siemka co w tym filmiku za kapela od początku gra do połowy mniej więcej? Będę wdzięczny za pomoc

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

0

No jeszcze byś się zdziwił :V Mathieu, Douglas :>

0

ale żeby uciągnęło na GTX 650 - 1 GB)

??????????

0

Naprawdę całokształt zespołu oceniasz po jednym wyniku? Idąc tym tokiem myślenia, to skoro Barca dostała 4-1 to ją już można nazwać średniakiem tej ligi :') Spójrz na tabelę i może zrozumiesz czemu nazwał Celtę "średniakami" :)

2

Nie chodzi o wyzywanie, chodzi o to, że przy każdej okazji dogryza w jakiś mniejszy lub wiekszy sposób prześcieradłom =). Szacunek szacunkiem, że tam nie mówimy, że zabijemy sobie matki, ale musi być jakaś zaciętość i wbijanie szpileczek, bo inaczej batalia między Barcą, a realem nie byłaby taka jaką jest. Ja to tak intepretuje. A jeżeli jest za chaotycznie napisane, to napisze tak: Ja przy każdej możliwej okazji tez wyzywam i dogryzam kibicom białych bez względu czy w necie czy w RL, bo po prostu mam na to ochotę lol. I nie pisz mi "do prawdziwych kibiców" bo mi się śmiać chce z takiego bullshitu populistyczngo. Prawdziwy kibic to po prostu kibic który komuś kibicuje, a nie jakieś ooo szacunek do tego, szacunek do tamtego, jakieś pieprzenie kotka za pomocą młotka, to sport, emocje, a nie przedszkole. No, ale jeśli dla Ciebie to powinno polegać na wzajemnym włażeniu sobie w dupę to... whatever makes you happy

0

Zależy jaka jest dla Ciebie przyzwoita cena. Do 150 kupisz na alledrogo , wincyj jakieś answeary i inne gówna

0

Lacoste L12.12 miałem je w lato 14' i 15' i bardzo mi się podobało. Do 200 na luzie znajdziesz w internecie - w opakowaniu mniejsze - bez opakowania bodajże 100 kupisz tester z sieciówki premium typu sephora/douglas - tester dłużej będzie Ci trzymał i będzie mocniejszy jeśli chodzi o te perfumy.

Hugo Boss in motion - teraz są już bardzo poniżej 200 także będą bardzo dobre - miałem w okresie wiosna-lato i bardzo fajnie się sprawdzały.

Ostatnio w portugalii poznalem perfumy Rituals - marka premium - bardzo dobre ceny i super zapachy i tu z czystym sumieniem mogę Ci polecić te które teraz będa własnie zamawiał - rituals maharaja d'or. Wysyłka jest z zagranicy bo swoje oddziały mają tylko tam w kilku panstwach europy. Kosztują 40 euro + pewnie przesyłka ale naprawdę warto.

Wypisałem Ci te, które mi przyszły na mysl, ale jakbyś potrzebował czegoś innego czy coś, to odzywaj się na pw :)
Ps. Osobiście polecam Ci przejśc się do jakiegoś salonu z perfumami, posprawdzać które Ci się najbardziej podobają, pozapisywać i popatrzeć na necie - w salonach masz gdzieś 50% większe ceny niż perfum kosztuje normalnie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ale jak to się odnosi do tego co ja napisałem? :| Ja piszę o tym jak dani piłkarze byli charakterystyczni, że będzie się ich pamiętało, a teraz o jest fajnie a za pare lat się o nim po prostu zapomni. Już wam podaje przykłąd - może z dupeczki, ale jednak przykład. Ronaldinho - grał jak bóg - może miał te swoje 3/4 sezony największej sławy jak to większość raczy szydzić, ale cały świat o nim pamięta. Hazard też miał przecież sezony dobre, ostatnimi czasy(nie wiem jak teraz) grał kupę i mało co osób już o nim wspominało. Po prostu dzisiejsi piłkarze sa obecni tylko dzisiaj, za 10 lat będą o nich pamietac pewnie tylko najbardziej zwiążani z danym klubem, a nie cały świat.

0

No właśnie piszę o tym, że nie będę, bo nie wywołują oni we mnie żadnych emocji, analogicznie do tego co odczuwałem z 10-15 lat temu do piłkarzy :)

0

Oglądałem :)

0

A kto tam w ogóle ma grać?

6

Tak oglądam ogólnie jakies bramki z przestrzeni kilkunastu/dziesięciu lat i kurde, mam wrażenie, że teraz jest tak mała liczba piłkarzy wyróżniających się, do tego co było kiedyś, ze to szok. Niby są jakieś nazwiska, niby coś, ale nie robi to na nikim wrazenia jak kiedyś... Kiedyś słyszałeś Ronaldinho, Raul, Messi, Cristiano, Henry, Ronaldo, Rivaldo, Kaka, Pirlo etc. etc bo można by wymeiniać w nieskończoność i mimo wszystko czułeś po prostu jakiś prąd jak to mówiłeś, a teraz? Veratti, Kroos, Dybala.. i nie czujesz nic, po prostu wiesz, że taki ktoś jest, że coś tam gra, ale nie są to po prostu gwiazdy nad gwiazdy jeśli chodzi o poziom, widowiskowość i najzwyklejsze gwiazdorstwo - if you know what im sayin. Piłkarze są teraz po prostu bezpłciowi i mnie to boli.

@@A i na marginesie chcę powiedzieć - im więcej oglądam filmików na których jest Xavi, tym bardziej sobie uświadamiam, jak bardzo nie zwracałem na niego uwagi jak był w Barcelonie i tym bardziej mnie boli fakt, że teraz próbujemy szukać drugiego Xaviego, gdzie takiego pomocnika jak on, z takim spokojem, gracją, wyrafinowaniem, przeglądem pola i boiskową dojrzałością nie znajdzie się już teraz...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?