4

5.5 ter stegen 4.0 Andre ... redakcja pls

0

2.0 163 diesel dpf rok 2006

0

Właśnie onetowe strony i po przeczytaniu tego stwierdziłem, że wolę spytać kogoś kto to miał :).

0

BMW e91 rocznik 2006, przy kupnie obawiać się rozrządu, czy są to bajki o kosztach rzędu 12 tysięcy? Proszę o opinie osób mających styczność/posiadających auto, a nie szpecy z czatów onetu.

0

Prawdopodobnie tak, ale jak ktoś miałby jeszcze jakieś koncepcje to pisać :)

0

W jakiej kreskówce sprzed hmm +/- 10 lat była matka która miała obsesję na punkcie sprzątania?

1

Kogo na chwilę obecną można najbardziej obawiać się z Realu(prócz Ramosa)? Prosiłbym o odpowiedzi osób które przyglądają się w jakikolwiek sposób ich grze, a nie strzelanie.

0

Macie jakąś strone gdzie mogę dodać kilkanaście zdjęć(serią, nie pojedynczo), żeby potem jako linki wrzucić je na inną stronę?

0

Już mają ponad 100mln :)

0

Było w Kielcach kiedyś na całej Sienkiewce. Jeśli lubisz jeśc syf - jak najbardziej polecam.

0

ebać disa :V

10

Ostatnim razem przestali gwizdać przy 0-2 więc zobaczymy jak będzie teraz :V

0

Ale INBA xDDDDD

0

Boże, Pique to jest po prostu mistrzem swiata. Tylko jeden człowiek potrafi wywołać taki bóldup na cały piłkarski swiat i sprowokować osoby na nawet najwyższych stanowiskach w piłce nożnej do odpowiedzi. To jest taki Testoviron pilki nożnej. Śpieszmy się kochać PIkaczu tak szybko jest banowany

0

Oglądałem powtórki meczu Brazylii. Tylko dla mnie komentatorzy elecen tak próbują udawać emocje że brzmią jakby mieli klocka w tyłku? Bo się tak ciągnie i ciągnie już u tych amatorow

0

Nie dostanie raczej nic ani od trybunału arbitrażowego, ani od fifa, jedyne co mogą mu szczeknąć to prześcieradła ze śmiesznym pozwem.

0

Ma ktoś polecic grę podobną do Civilization VI tylko nie tak popierdzielenie nieczytelną? W CV 5 grałem i mi się znudziła i szukam czegoś nowego :)

0

O Masche był artykuł, że wraca do Barcelony chyba za kartki ;)

0

Isco też był Visca łebkiem i jakoś daje sobie rade w realu ;)

0

Dlaczego mam wrażenie, że Real znów kupi jakiegoś Mbappe, jakiegoś Hazarda i ci piłkarze nic u nich nie będą grać :V (Chodzi o formę)

0

Messiego, bramkarza Argentyny, może Otamendiego, Rojo. Z tej 3 jedyni kogo bym się obawiał to Messi, czy będzie miał formę czy nie.

0

No ja pamiętam jak grali i nie wyglądało to tak jak piszesz. Według mnie grali po prostu gównianą piłkę, trzepali się i nie było tam ani rytmu, ani ładu, ani składu, a teraz jest jeszcze gorzej. To, że 1,2,3 piłkarzy, chociaż gdzie tam, tylko jeden -Messi, ciągnie cały wózek do finału, to nie znaczy, że drużyna gra dobrze. A jak mi napiszesz, że wygrywali wysoko z takimi potęgami jak Panama, Boliwia, Wenezuela czy USA, no to proszę Cię :)

0

Wyniki wynikami, gra gra. Chyba tylko ludzie z alzheimerem nie pamiętają jak oni grali, a mi o grę chodzi. Poza tym, nie mówię tu o okresie sprzed trzech lat, tylko już po Sabelli ;)

2

PS. to jest ten Higuain którego mamy się obawiać?

0

Ten trener argentyny był takim pyskatym zgredem, a jeszcze większe gówno z tej reprezentacji zrobil niż bylo :')

0

Przy edycji o nim zapomniałem :| Idę się oddać w ręce służb :|

2

Czemu fanboyom? Każdy zdrowy psychicznie człowiek oglądając mecz, lubi widziec, jak pilkarze grają w ładnych strojach, a nie są "złotem" które jest obklejone gównem, lol, to jest jedna sprawa, a druga to oczywiście tradycja której moim zdaniem też nie powinno się niszczyć.

2

O kurde 3000 :/ No to Pique bedzie musiał wywalczyć nowy kontrakt, bo się nie pozbiera i nie wykarmi rodziny jak Silva :/

0

Jakie programy do filmów z ładnym interfejsem polecacie? Tylko bez AllPlayera niestety, bo w nim nie działa mi dźwięk.

12

Zastanawia mnie trochę co się stało z tą stroną? Od pewnego czasu pojęcie wolności słowa tutaj nie istnieje, nawet na La Rambli, gdzie miała panować atmosfera jak w Barcelońskiej ulicy gdzie będą się toczyły rozmowy o wszystkim, bez zbędnego wpieprzania się przez "władzę" w te oto rozmowy. O newsach na stronie głównej nie wspominam, bo tam komentarze są tak filtrowane, że szok. Ale tutaj, nie można napisać czegoś o polityce bo usuwają temat, nie można zacząć wątku o jakiejś osobie, uznajmy o osobie Pan Kapral, bo temat jest usuwany, napiszesz cokolwiek co nie spodoba się redakcji, temat jest usuwany, a jeśli w ogóle śmiesz napisać coś, co można podpiąć w jakikolwiek sposób pod regulamin, to już w ogóle jesteś szatanem i wylatujesz z banem w pakiecie z kąpielą w wodzie święconej. Co się stało z tą stroną, że jeszcze x czasu temu były tu prowadzone normalne rozmowy na każdy temat, a teraz można rozmawiać tylko o tym, co administracja chce widzieć, bo reszta która im nie pasuje jest wrzucana do kosza? To już jestem skłonny powiedziec, że na notatniku panuje większa wolność słowa i nie chodzi mi tu oczywiście o żadne kretyńskie wyzywanie, tylko po prostu o jakieś dyskusje, plotki czy cokolwiek co funkcjonuje w życiu każdego zdrowego psychicznie i społecznie człowieka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?