16

O presezon w USA. O a co to? A to tylko Barcelona żegnająca się z pucharami.

0

http://ksiegowosc.infor.pl/podatki/cit/cit/najczestsze-problemy/238928,Ile-wynosza-stawki-CIT-w-Europie.html

???? Nie rozumiem, wszędzie na świecie to jest, nawet wyższe są, a u nas jest płacz, ze szok.

0

Stanowczo odradzam. Bez aktualizacji wszystko było super, ale teraz jest przegięcie pały, a jeszcze większe przegięcie to to, że traktują userów jak debili i ucinają nam pole manewru w tak błahych sprawach jak wyłączenie ich zepsutych aktualizacji :V

0

Zrobiłem, odinstalowałem aktualizacje, uruchomiłem ponownie komputer - zainstalowała się od nowa.... O.o. Windows w chu leci z użytkownikami. Ale jakieś dalsze propozycje?

0

Jakaś koncepcja jak wyłączyć automatyczne aktualizacje windows 10? Przez ostatnie 3 dni pobrały mi się 3/4 aktualizacje i laptop zamiast włączać się jak zawsze w pare sekund, włącza sie kilka minut.

0

Neymarowi to się gole jak psu buda należa..

0

Nie możesz wymagać od kogoś, żeby miał szacunek do kogokolwiek.Możesz mu jedynie zwrócić uwagę, że pisze niepoprawnie w języku polskim. lelol

0

Real wcale, a wcale lżejszego kalendarza nie ma :>

1

Ma ktoś link do acestream do losowania?

7

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

8

"niesłusznie odgwizdał rzut karny Meuniera na Neymarze (PSG zapewnia, że napastnik nieszczęśliwie uderzył w głowę Belga i upadł na ziemię)"

No tak XDDDDD To teraz każdy faul nazwijmy "przypadkiem mi się noga zawinęła i CIę kopnąłem w twarz, ale to przypadkiem to nic nie było"

1

No właśnie, nie grają bo grali żałośnie, więc to samo trzeba zrobić z Gomesem, a nie czekać na cud jak w przypadku Fabregasa, żeby i tak obudzić się z ręką w nocniku, lol. Może ten klub wreszcie zacznie uczyć się na błędach które popełnił, a nie jak niedorozwój je ciągle popełniać? Nie gra nic - trzeba uderzyć się w pierś, powiedzieć - zje**liśmy i koniec. Po problemie, część kasy wraca, kolesia nie ma, przychodzi nowy.

0

Masz ignorancie :)
1. Rzut wolny bezpośredni
Rzut wolny bezpośredni jest przyznany, jeżeli zawodnik popełnia jedno
z następujących przewinień w sposób uznany przez sędziego za nieostrożny,
nierozważny lub przy użyciu nieproporcjonalnej siły:
• atakuje przeciwnika ciałem,
• skacze na przeciwnika,
• kopie lub usiłuje kopnąć przeciwnika,
• popycha przeciwnika,
• uderza lub usiłuje uderzyć przeciwnika (także przy użyciu głowy),
• atakuje przeciwnika nogami,
• podstawia bądź próbuje podstawić nogę przeciwnikowi.
Jeżeli elementem przewinienia był kontakt między zawodnikami, to takie przewinienie
należy karać rzutem wolnym bezpośrednim lub rzutem karnym.
• Nieostrożność ma miejsce wtedy, gdy zawodnik swój atak wykonuje
w sposób niedokładny, nieuważny i bez należytej staranności.
Kara indywidualna nie jest wymagana.
• Nierozważność ma miejsce wtedy, gdy zawodnik swój atak wykonuje
nie zważając na bezpieczeństwo przeciwnika lub konsekwencje takiego ataku.
Zawodnik tak grający musi być ukarany napomnieniem.
• Użycie nieproporcjonalnej siły ma miejsce wtedy, gdy atak zawodnika przekracza
granicę użycia akceptowalnej siły i zagraża bezpieczeństwu przeciwnika.
Zawodnik tak grający musi być wykluczony z gry.
Gra niedozwolona
i niewłaściwe
postępowanie
82
Rzut wolny bezpośredni jest również przyznany, jeżeli zawodnik popełnia
jedno z następujących przewinień:
• rozmyślnie zagrywa piłkę ręką (poza bramkarzem we własnym polu karnym),
• zatrzymuje przeciwnika,
• przeszkadza w poruszaniu się przeciwnikowi i dochodzi do kontaktu
między zawodnikami,
• pluje na przeciwnika.
Patrz również przewinienia w Artykule 3.

https://www.pzpn.pl/public/system/files/site_content/941/1511-Przepisy%20Gry%202016_2017.pdf

Artykuł 12 ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

23

Sergi Roberto - cena 0$
Gomes - cena 50mln OJRO
Płacimy takie kwoty po to, żeby mieć zawodnika który potrafi wskoczyć do składu ot tak, a nie być spacyfikowaną ssącą ci... Pisałem to wcześniej, napiszę i teraz. Rakitić przychodząc z klubu w którym była grana zupełnie inna piłka, z klubu w którym wystepował na kompletnie innej pozycji, potrzebował zaledwie 4 msc na to, żeby być podstawą, fundamentem do trypletu. Gomes swojej patologiczno-chaotycznej gry nie stara się nawet nadrabiać bieganiem, on po prostu nie robi nic. I to tez pisałem - u Roberto 1 na 5 meczów był dobry, a w większości swoich słabych starał się zapierdzielać, tak u Gomesa nie ma nawet małego promyczka chęci na progres. Sorry, ale na razie ten koleś jest pierwszy do odpału.

0

Nie denerwuję się.Moda na hejtowanie Andre to panowała, w październiku/listopadzie. Teraz to już jest najzwyklejsze zażenowanie tym, jak piłkarz który najbardziej powinien chcieć się pokazać z jak najlepszej strony, nie robi nic w kierunku jakiegokolwiek progresu w oczach oglądających, nawet nie biega. Nawet nie wiesz jakbym chciał, żeby odpalił, bo bardzo sam byłem za tym transferem i można powiedzieć cieszyłem się na niego, ba, nawet starałem się swego czasu nie zwracać uwagi na jego patologicznie-roztrzepaną grę, ale kiedy mija ponad 8 miesięcy od transferu i ona NIE RACZY BIEGAĆ, grając kolokwialnie mówiąc gówno, to mam go dość. I jeżeli odpali, to uderzę się w pierś, ale na razie nic się na to nie zapowiada, nawet nie ma małego promyczka wśród tych chmur, null.

0

No tak, kocham takie podejście. Po co celować w górę? Lepiej spoglądać na tych, którzy są nikim. I jakby kosztował 30, to nie byłoby prawdopodobniej hejtu. A kwota oscyluje w przedziale 40-60, tylko nie chce pisać dokładnie, bo nie wiem. I proszę Cię człowieku, chyba wystarczy 10sekund pomyslec, żeby widzieć jakie dany gracz ma wytyczne na dany mecz, for fuck's sake, koleś.

0

Czy według Ciebie płaci się 50 baniek(popraw mnie jeśli się mylę), za kolesia który nie jest ukształtowany? To ile kosztuje taki ukształtowany? 800mln? Koleś się tu nie nadaje, nei wpasuje się do stylu, mimo, ze nie każą mu grać jak Rakiecie na pozycji defensywnej bardziej, tylko na ofensywnej, gdzie powinien coś pokazywać.

8

Człowieku, może od razu 10 lat mu dajmy, przecież kiedyś się zaklimatyzuje. Rakitić przychodząc z klubu gdzie grało się zupełnie inną piłkę niż w Barcy i wystepując na zupełnie innej pozycji niż w Sevilli potrzebował UWAGA: 4 MIESIĘCY na to, żeby być filarem zdobycia trypletu. Ten koleś rusza się jak wagon z węglem, myśli bardzo powoli i podejmuje bardzo złe decyzje. Więc te swoje gadki o tym, że dajmy komuś czas wsadźcie se w tyłek. Toć już Roberto kiedy zaczynał rozkwitać miał przynajmniej 1 mecz dobry na 5 rozegranych. Ten gra gra gra i nic się nie dzieje.

2

Najdebilniejsze komentarze let's get start it

0

Ma ktoś jakieś linki do meczu z PL komentarzem na acestream?

0

Jak pójdzie do włoch, to się już kompletnie zesra sobie na głowe.

4

Ciekawe jaka wymówka byłaby od białych piesków, jeśli dziś sędzia podarowałby im karnego z dupsona? "Barka tesz dostaje" czy "Kaszdy ma prawo sie pomylidź"

4

„Zidane uważa, że jest prowadzona kampania przeciwko Realowi” xDDDDDDDD No nie wierze

3

Co zrobiła?

2

Rakieta w 2 połowie 1 sezonu w Barcy w formie = tryplet, Rakieta w formie w 2 połowie 3 sezonu Barcy= ??? :V mam nadzieję, że taki gimbusiarski tok myślenia się spełni.

1

A kim ten wacek jest, że tak mówi? Jest nikim, nic nie osiagnał, nic nie znaczy. Jest wart mniej niż kurz na desce klozetowej Messiego.

13

Przepraszam was, ale no musiałem xDDD
"Ciesze się tylko, że Real nie potrzebuje takich skandali, żeby wygrywać i że wszędzie na świecie mówi się uefalona. Real Madryt nie potrzebuje 12go zawodnika, by dokonać remontady."

0

wbiłby sobie nóż w wątrobę, zaczołgał się do krzaków i wykrwawił :V

4

Wydaje mi się, że Cavani wie to, że on jest rakietką do badmintona, a Suarez rakietą z NASA, także tego :|

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?