witampanagenerala
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2017
Monako
4 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
"Nasza gra będzie zależeć od Messiego"
lulz
2
Semedo też grał, a jakoś wali wakacje i chce lecieć do stanów :) Za to gladiator gomsz ma w tyłku, że tak się wyrażę i musi odpoczywać po baaaaardzo ciężkim sezonie :)
0
Tak tak, internet + telefon + TV. Największe gówno jakie jest. Zostało mi z nim na szczęście pare msc, więc już wymęczę się i zmieniam na coś normalnego, ale dziś trigger, bo przeszło to samo siebie.
0
To jest inna sprawa, że jest coś takiego - bo jest i np właśnie teraz pobiera po 2mb/s, a inna sprawa to z tym, że żeby z wami pisać, muszę stopować pobieranie, bo nie działa. Ponadto, tylko na mojej stacji to nie działa, na dole na laptopach sprawdzałem, normalnie działają przeglądarki, na komórce też działa normalnie, więc problem jest albo z moim komputerem/siecią w moim kompie, czy co tam innego może być.
0
No właśnie sprawdzałem i nie widzę nic. A przy próbie wejścia na jakąś stronę wyskakuje dokładnie taki napis : "Ta witryna jest nieosiągalna"
0
w umowie jest zapisane 70, albo 80 o ile się nie myle. Nie wiem, może to przez tego funboxa od orange, albo już w ogóle odgórnie od orange wprowadzone jakieś ogranieczenia(w ogóle się na tym nie znam, więc tylko przypuszczam)? Wcześniej miałem 10 i normalne, że internet chodził wolniej, ale teraz jest coś takiego, ze tak dlugo ładuje, że po czasie wyskakuje błąd jakby w ogóle nie było internetu.
1
Nie wie ktoś o co chodzi?
Wlączam pobieranie jakiegoś pliku i podczas tego pobierania nie mogę choćby nic wyszukać w googlach bo po prostu jakby odcinało na ten czas pozostały internet, a działało tylko pobieranie.
0
Gorzej, jeżeli kupią Coutinho, żeby zabrać nam jakiekolwiek nadzieje na wzmocnienie,a przy tym samym zablokują transfer Verattiego :D
0
Tak każdy gada o PO jako opozycji, ale nie oszukując się odkąd Tusku odszedł to opozycja nie istnieje :D
0
To nie średniowiecze
2017
witamy
4
A Bayern Jamesa za 35 bedzie mógł wykupić. Ha ha ha to są serio jaja jakieś
5
Szkoda :)
0
Nie wiem w sumie po co z Tobą tyle piszę, bo się uparłeś i od 3 odpowiedzi piszesz to samo :V Tak jak myślałem
0
Co uważam za dobrą i prawdziwą opinię, bo piszesz strasznie nieprzejrzyście. Ale widzisz.Gówno wiesz co robię, więc nie wiem po co piszesz jakies pierdoły. Twój problem, jest taki, że Ty sobie coś tam zakładasz, opierasz się wyłącznie na założeniach, a nie na stanie faktycznym. Ale najdziwniejsze jest to, że ten margines z tej bardzo prawej strony, jest tak duży, że zajmuje większą część kartki :)
0
Bo nie musze czytać artykułu który jest umieszczony na pro prawicowym-narodowskim portalu, który każdy wie, że manipuluje dość pustogłową młodzieżą, która uważa że wszyscy chcą sprzedać polske i że każdy gwałci, pali itd. I nie - nie to, że nieodpowiada mojemu światopoglądowi, po prostu nie lubię kłamstwa i matactwa w najprostszej formie, która ma przekonać jak już pisałem ludzi, którym nie chce się zrobić głębszego researchu.
Tak nawiasem, może się przypierdzielam ale argumentum ad ignorantiam =)
0
Przykro patrzeć na taki niski poziom wypowiedźi oraz na wylewajacą się frustrację.
Co
Nie podałeś żadnego rzeczowego argumentu, źródła ani niczego co mogłoby zaszkodzić mojej opinii na temat tego co tu wrzuciłeś. Odpowiadasz cały czas tym samym na o co ja piszę, a na końcu zarzucasz mi, że ja nie reprezentuję poziomu i mam swój świat. Ludzie jesteście coraz bardziej porypani
0
Ja nie napisałem co wolę, więc nie wiem dlaczego próbujesz mi włożyć jakieś słowa w usta. To jest chyba właśnie domena ludzi twojego pokroju. Jeżeli za źródła uważasz ww. przeze mnie strony, to naprawdę nie mam już o czym z Tobą rozmawiać.
ps. w bitwie pod grunwaldem dla nas walczyli sami polacy - to musi być prawda, przecież tak jest napisane na stronach wsieci wdupie i na jestemprawympatriotom.ru
0
Wpisałem imię i nazwisko tego Eksperta ONZ w google. Najśmieszniajsza sprawa jest to, że do jego słow nie ma żadnego źrodła, a cytuje go tylko wpolityce, jakaś ta twoja strona i jakis monitor polski. Bardzo ciekawe. Coś co nie ma legitnego źródła jest dla mnie tak wiarygodne jak te wszystkie plotki transferowe :)
0
Sianie paniki
"Publikujemy artykuł duńskiego aktywisty ruchu antyislamizacyjnego"
dalej nie czytałem.
Strona euroislam. Boże ludzi czemu wy wierzycie w taką propagandę
1
Neymar? Może jest świetnym grajkiem, ale wątpię by nadawał się do takiej roli jaką w tej chwili odgrywa Messi.
Przecież jak Messiego nie ma, to właśnie Neymar odgrywa taką samą rolę jak Messi teraz lelol
0
Oni są jacyś pieprznięci czy co? Veratti ma robić kroki, Bellerin ma robić kroki... Jezu takich patałachów jak bartomeł to już dawno w tym klubie nie było
0
Używał ktoś hydroizolacji mapelastic lub sopro dsf 523? Jakieś opinie na temat któregoś z produktów?
0
Jak go za dyche sprzedadzą to będzie sukces :D
0
O transferze Suareza też było cicho i z dnia na dzień był u nas
0
Uważasz, że w obecnej chwili z jego popularnością i stanem majątkowym znajdzie normalną kobietę? W cuda wierzysz?
0
Gdyby każda szkoła miała własny prywatny tok nauczania, to mielibyśmy anarchię, chaos i jedno wielkie gówno. Są 2 opcje które obecnie są abstrakcyjne. 1. Całe prywatne szkolnictwo - nikogo na to nie stać, rośnie pokolenie debili. Opcja 2 jednak też niezbyt wykonalna na chwilę obecną - reforma całego szkolnictwa, napisanie od nowa wszystkich statutów. System nie jest idealny, nie jest też tragiczny, ale nie można mówić, że blokuje on rozwój jednostek, bo jeśli ktoś ma choć trochę samozaparcia to zawsze coś zdziała. W każdym innym wypadku jest to po prostu usprawiedliwaianie lenistwa i debilizmu.
Tak jeszcze zedytuję, bo nie dopisałem.
Jakby szkoły dostawały pieniądze na swoje wydatki, to mam nadzieję, że zdajesz sobie sprawę z tego, że korupcja, kolesiostwo i inne takie niezbyt przyjemne rzeczy osiągnęły by maksimum i większośc kasy szłaby do kieszeni dyrektorów i innych organów odpowiedzialnych za dysponowanie tym, aniżeli na jakieś przemyslane inwestycje. A jeżeli wierzysz, że byłoby inaczej, to proszę cię... nie załamuj mnie. No chyba, że chcialbyś, żeby każdą szkołę z osobna ktoś kontrolował, wtedy kolejny x milardów na kolejnych urzędasów.
0
Będę się odnosił po kolei do tego co piszesz, żeby nie było chaosu.
1. Nie jestem +35 wiem jak jest w szkołach, mam dużo znajomych nauczycieli, dużo młodziaków w szkole to jacyś tam moi znajomy, nawet w rodzinie mam nauczycieli więc wiem jak to wygląda.
2. Nikt nie zabija pasji u młodych. To jest tłumaczenie jakichś przegrywów. Jak ktoś ma pasję to ją rozwija. Szkołę skończyłem nieduży kawalek temu, ale miałem pewną pasję którą rozwijałem i dzieki której teraz zarabiam pieniądze. Uczą według reguł, bo tak po prostu wygląda nauka, nie wiem czy wiesz, ale to nie ma być coś przyjemnego, tylko coś co po prostu pomoże Ci zachować jakąś dyscyplinę w życiu.
3. Jak ktoś umie zaprojektowac helikopter, to wątpię, że jest na tyle debilem, żeby nie zdać matury. Sam zacząłem się uczyć do matury 2 dni przed nią i pozdawałem wszystko prócz polskiego na +90%. W szkole miałem same 3, pare 4 wyżej to chyba tylko WF, języki obce + jakieś religie czy inne przedmioty dla słabiaków. Taka moja rada od czasu kiedy napisalem maturę - nie bądź debilem =).
4. Szkoły zawodowe i technicznie to obecnie najbardziej przydatne szkoły jakie moga być, bo wychodzisz po nich i potrafisz coś robić. Sam byłem w liceum to wiem, miałem takie szczęscie , ze sam zawsze w domu coś sobie kminiłem. To prawda, że nauczyciele W WIĘKSZOŚCI szkół olewają sprawę, ale czego się spodziewasz po ludziach? Przecież tak skonstruowany jest świat, że jest parę jednostek którym zależy, a reszta olewa sprawę i nie jest tak tylko w szkolnictwie, czy publicznych organizacjach, ale też w prywatnych, a jeśli twierdzisz inaczej, to jesteś jeszcze bardzo młody i dużo życia i przykrych doświadczeń przed Tobą. Ale dam Ci radę - im wczęsniej sobie uświadomisz i zaakceptujesz to, że tak działa świat tym lepiej dla Ciebie - nigdy nie będzie pseudo idealizmu jaki większość ludzi, a szczególnie w polsce większość prawej strony chciałaby mieć na świecie - to nie istnieje, nie istniało i istnieć nie będzie. Temat studiów - tutaj przecież już masz pole do popisu - masz prywatne uczelnie, tak jak pewnie chciałbyś ze szkołami normalnymi więc w czym problem? Zapłać i ucz się z profesjonalistami. Nie mówię, że wszystkie publiczne uczelnie to syf, ale tutaj po częsci się z Tobą zgodzę, że cudów nie ma i jak chcesz coś ciekawszego doświadczyć na wyższej uczelni, to musisz iśc na prywatne(chociaż tutaj też cudów nie ma, bo tak jak pisałem - jest kilka osób którym zależy, kilka którym wisi sprawa - znam z doświadczenia bo sam jestem na zaocznych na prywatnej, bardzo dobrej uczelni i widze jak to wygląda)
5. Co do prac domowych całkowicie się zgadzam, że cały ten proceder to bym wywalił w trzy dupy, bo to jest kretynizm, tak samo jak zmuszanie nauczycieli przez system do nieodpłatnego pracowania poza czasem godzin szkolnych. Tj. sprawdzanie kartkówek, sprawdzianów, przygotowywanie tego, przygotowywanie rozkładu zajęć, wywiadówki, rady etc. Oni za to pieniędzy nie dostają, a jest to obowiązkowe. Tutaj jest pewna luka, którą wypadałoby naprawić.
6. Z bezsensownych przedmiotów w szkole to dla mnie jest hmm.. religia, tak jak napisałeś w szkole średniej jakieś przedmioty wiedza o kulturze czy coś takiego? Może jakiś WOS który powinien być zastąpiony czymś innym. Reszta przedmiotów jeśli chodzi o nauczanie człowieka ogólnie o tym jak co funkcjonuje jest w porządku.
Teraz na koniec zadam takie pytanie. Chciałbyś żeby system edukacji zaznał reformy, czy chciałbyś żeby edukacja była prywatna?
0
Ja tak ćwiczę bardzo długo, rosnę, podnoszę więcej, nie mam kontuzji więc z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że jest to dobry pomysł na rozplanowanie treningu.
0
Ciekawa teza, możesz mi ją rozwinąć?
0
klatke najlepiej łączyć z bicepsem+ może ze 2 ćwiczenia na barki
wt - plecy triceps też 2 ćwiczenia można dać
śr nogi i tutaj zrobić cały trening barków wykluczając robienie we pon i wt
czw klata z bicepsem
pt plecy z tricepsem
Najlepszy dla mięśnia trening, krew będzie niemalże w tym samym obiegu przy czym trening poszczególnej partii zrobisz na 100% bo partia pośrednia nie będzie zmęczona patrz klatka=przy 100% technice(ktoś kto zaczyna ćwiczyć ma może z parenaście procent techniki) triceps i tak pracuje na tyle, że nie zrobisz go na maxa.
Poza tym nienawidze jak ktoś pisze jakikolwiek nawet okrojony plan i nie pisze co chce osiągnąć. To jest fundament w ogóle całej dyskusji, bo np ja Ci tu napisałem trening jak wg. mojego doświadczenia i wiedzy powinno się ćwiczyć na treningu stricte służącemu rozwojowi masy mięśniowej.