wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LM10GOAT czarny kicz
0
Komentarz usunięty
0
@Nazio_87 jak dla mnie to jesteś pajac i gówniarz
0
Kylian Mbappé jak dla mnie ZP
2
@TR3YWAY no , nie nakrył czapką stad 2 jego bramki
0
@FcPortoFan1999 no wygrali 2 : 0
0
@FcPortoFan1999 jak dzisiaj Porto ?
4
Oglądnąłem jeszcze raz mecz , nasza gra wygladała super w pierwszej połowie , szkoda tych słupków i nie wykorzystanych sytuacji , w drugiej gumożerca wyciagnał wnioski i troche oddalismy pole ....szkoda że Xavi nie zareagował na to . Nam potrzbny jest napastnik na już a o resztę sie nie martwię
0
@Roobo chyba jeszcze nie ten czas , ale za chwilę napewno
0
@Bernard777 oj , nie pamiętam kiedy oni grali w BL
0
@FcPortoFan1999 ja byłem na meczu z Anglikami ( czerwiec 73 r ) to Ciszewski podawał ze jest 120 tys ( nie wiem czy ktos to liczył ) , a ponoć Górnik -Roma to był rekord na Śląskim 140 tys
2
Espanyol drugi mecz w pałę .....cieszy
0
@FcPortoFan1999 w latach 70 to był kocioł , 100 tys gardeł ....tylko te trybuny za daleko , no bo jest lekkoatletyka i żużel był
0
@tbas a wiesz ze place i wymagam a ty jak oglądasz to nie odpisuj tylko pod kołdrę i rączki na wierzch
3
Jak zwykle frajerstwo , nie wykorzystane sytuacje , hujowe zmiany , brak napastnika.....ile jeszcze bedziemy dymani my kibice. ?
0
nie wykorzystane sytuacje sie mszczą ....stare pozekadlo ...no i te słupki
3
@macio_944 ja to kiedyś dzióbałem słonecznik ......tez wciągało
0
prze uj ten zółwik ...ale brama
0
Grabara to musi w tej masce grać ?
1
Z podstawowego składu Roberto S. jest kontuzjowany i jeszcze 5 pozostałych.
1
ale Bułgaria w kopaną na psy zeszła , a pamiętam boje z Polską
4
Ciekawostka .......w dzisiejszych 4 meczach w Tauron Hokej Liga padł wynik 5-2 !
0
Oglądacie Kolumbia - Urugwaj ? to jest kosmos w porównaniu do naszych kopaczy
1
@Nazio_87 i zamknij oczy ...dodała
0
jak by co to w Canal 5 Sport jest Gala PGE Ekstraligi , a dziś kontrakt podpisał w Stali Rzeszów .... Nicki Pedersen
5
ajajaj jakie płacze , trzeba było im wjeb... kilka bramek nie tracąc 2 , jak się gra dobrze i strzela kilka bramek to żaden uj sędzia tego nie zmieni , zajeb.... mecz i tyle
0
Ale mi wstyd jak to oglądam , Xavi chyba błądzi i nic z jego taktyka nie będzie , to juz nie jest Barca a Barciunia
2
Prezydent A.D.
są 3 punkty ? - TAK
graliśmy hujowo ? - TAK
La Rambla nie zadowolona ? -TAK
jesteśmy pierwsi w tabeli -TAK
będzie lepiej ? - TAK
4
dni , miesiące mijają a my dalej padakę gramy , już nie mówię ze kontuzje i blablabla ale tu nie ma nic z Barcelony .....NIC
1
Napoli napoli humor ci spierd....