1

@LM10GOAT czarny kicz

0

Komentarz usunięty

0

@Nazio_87 jak dla mnie to jesteś pajac i gówniarz

0

Kylian Mbappé jak dla mnie ZP

2

@TR3YWAY no , nie nakrył czapką stad 2 jego bramki

0

@FcPortoFan1999 no wygrali 2 : 0

0

@FcPortoFan1999 jak dzisiaj Porto ?

4

Oglądnąłem jeszcze raz mecz , nasza gra wygladała super w pierwszej połowie , szkoda tych słupków i nie wykorzystanych sytuacji , w drugiej gumożerca wyciagnał wnioski i troche oddalismy pole ....szkoda że Xavi nie zareagował na to . Nam potrzbny jest napastnik na już a o resztę sie nie martwię

0

@Roobo chyba jeszcze nie ten czas , ale za chwilę napewno

0

@Bernard777 oj , nie pamiętam kiedy oni grali w BL

0

@FcPortoFan1999 ja byłem na meczu z Anglikami ( czerwiec 73 r ) to Ciszewski podawał ze jest 120 tys ( nie wiem czy ktos to liczył ) , a ponoć Górnik -Roma to był rekord na Śląskim 140 tys

2

Espanyol drugi mecz w pałę .....cieszy

0

@FcPortoFan1999 w latach 70 to był kocioł , 100 tys gardeł ....tylko te trybuny za daleko , no bo jest lekkoatletyka i żużel był

0

@tbas a wiesz ze place i wymagam a ty jak oglądasz to nie odpisuj tylko pod kołdrę i rączki na wierzch

3

Jak zwykle frajerstwo , nie wykorzystane sytuacje , hujowe zmiany , brak napastnika.....ile jeszcze bedziemy dymani my kibice. ?

0

nie wykorzystane sytuacje sie mszczą ....stare pozekadlo ...no i te słupki

3

@macio_944 ja to kiedyś dzióbałem słonecznik ......tez wciągało

0

prze uj ten zółwik ...ale brama

0

Grabara to musi w tej masce grać ?

1

Z podstawowego składu Roberto S. jest kontuzjowany i jeszcze 5 pozostałych.

1

ale Bułgaria w kopaną na psy zeszła , a pamiętam boje z Polską

4

Ciekawostka .......w dzisiejszych 4 meczach w Tauron Hokej Liga padł wynik 5-2 !

0

Oglądacie Kolumbia - Urugwaj ? to jest kosmos w porównaniu do naszych kopaczy

1

@Nazio_87 i zamknij oczy ...dodała

0

jak by co to w Canal 5 Sport jest Gala PGE Ekstraligi , a dziś kontrakt podpisał w Stali Rzeszów .... Nicki Pedersen

5

ajajaj jakie płacze , trzeba było im wjeb... kilka bramek nie tracąc 2 , jak się gra dobrze i strzela kilka bramek to żaden uj sędzia tego nie zmieni , zajeb.... mecz i tyle

0

Ale mi wstyd jak to oglądam , Xavi chyba błądzi i nic z jego taktyka nie będzie , to juz nie jest Barca a Barciunia

2

Prezydent A.D.
są 3 punkty ? - TAK
graliśmy hujowo ? - TAK
La Rambla nie zadowolona ? -TAK
jesteśmy pierwsi w tabeli -TAK
będzie lepiej ? - TAK

4

dni , miesiące mijają a my dalej padakę gramy , już nie mówię ze kontuzje i blablabla ale tu nie ma nic z Barcelony .....NIC

1

Napoli napoli humor ci spierd....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?