wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
oj jak ja lubię oglądać bramki strzelane białym te ich miny i komentarze po meczu ....bezcenne
5
W następnych meczach wystarczy po 3-0 , piątkę zachowajcie na R.M.
0
ale jutro ten Tebas jeb..y będzie miał zagryzkę co wykombinować
1
Jesteśmy liderem ........ tak do końca trzymać
2
o strzał z daleka super trzeba próbować
0
@Barcaa12 Siatka o 20
0
@Salchent Sportowe Fakty - Siatkówka
0
Zaraz 2 mecze towarzyskie
Niemcy-Francja
Szkocja -Anglia
0
Qrwa od teraz rzucam palenie ....qrwa szkoda zdrowia
0
@Siwy88 ja też , wcześniej półfinały na żużlu tez były ciekawe , a na tych partaczy to szkoda ...........wszystkiego
0
@pioz123 Milik ? Coś ty ??
0
@Gappeq żużel tez jest ciekawy , szkoda oczu i nerwów na tych patałachów
0
@Gappeq Polska - Anglia 2-0 w Chorzowie .....jedyne zwycięstwo z Anglikami
0
Wszędzie padły bramki tylko w naszej grupie 0-0 bo walczą zacięcie
0
10 minuta i już oczy krwawią.
0
CO jak co ale nie przegraliśmy jeszcze meczu w LL ....... tak trzymać
0
Qrwa , grają jednego więcej i takie coś ?
0
21 marca 2021, 22:35
Dyskusja
dobrze gość powiedział ...można manipulować stop klatką ...i tak robią cały czas pod białych
mój post z przed 2lat .... nic sie nie zmieniło
0
@Barca445 tam wcześniej był spalony, a i tak karny naciągany
0
@Mario96w coś się kmiocie przyczepił ?
0
@Mario96w a huj cie obchodzi , strona ma chodzic i tyle , 10 lat tu jestem i kiedys wpłaciłem i co ? i nic , jest gorzej
0
@Mario96w Mam 1 GB , wszystko hula jak diabli , jak jest 4k na stronie to zamula , to wina serwera moderatorów , nie pisz więcej do mnie bzdur.
1
@Aragorn33 VAR - em można manipulować , zobaczycie w dalszej części sezonu ile będzie decyzji pod prześcieradła
0
strona dalej zamula , kiedy poprawicie ???
0
@partymaker w następny czwartek
2
João Cancelo coraz bliżej Barcelony , no to jest wiadomość dnia.
0
Qrwa , jaki sędzia zrezygnowany
0
O boże , żeby utrzymać ........żeby utrzymać wynik
4
Wczoraj pisałem i miałem nadzieje ze cos ruszy , niestety, ale to mnie rusza i przełączam na żużel ...... bez odbioru
1
@FcPortoFan1999 Tychy sie posypały po czerwonej kartce , jak to łatwo kogoś sprowokować i gra się w 10