0

oj jak ja lubię oglądać bramki strzelane białym te ich miny i komentarze po meczu ....bezcenne

5

W następnych meczach wystarczy po 3-0 , piątkę zachowajcie na R.M.

0

ale jutro ten Tebas jeb..y będzie miał zagryzkę co wykombinować

1

Jesteśmy liderem ........ tak do końca trzymać

2

o strzał z daleka super trzeba próbować

0

@Barcaa12 Siatka o 20

0

@Salchent Sportowe Fakty - Siatkówka

0

Zaraz 2 mecze towarzyskie
Niemcy-Francja
Szkocja -Anglia

0

Qrwa od teraz rzucam palenie ....qrwa szkoda zdrowia

0

@Siwy88 ja też , wcześniej półfinały na żużlu tez były ciekawe , a na tych partaczy to szkoda ...........wszystkiego

0

@pioz123 Milik ? Coś ty ??

0

@Gappeq żużel tez jest ciekawy , szkoda oczu i nerwów na tych patałachów

0

@Gappeq Polska - Anglia 2-0 w Chorzowie .....jedyne zwycięstwo z Anglikami

0

Wszędzie padły bramki tylko w naszej grupie 0-0 bo walczą zacięcie

0

10 minuta i już oczy krwawią.

0

CO jak co ale nie przegraliśmy jeszcze meczu w LL ....... tak trzymać

0

Qrwa , grają jednego więcej i takie coś ?

0

21 marca 2021, 22:35



Dyskusja


dobrze gość powiedział ...można manipulować stop klatką ...i tak robią cały czas pod białych
mój post z przed 2lat .... nic sie nie zmieniło

0

@Barca445 tam wcześniej był spalony, a i tak karny naciągany

0

@Mario96w coś się kmiocie przyczepił ?

0

@Mario96w a huj cie obchodzi , strona ma chodzic i tyle , 10 lat tu jestem i kiedys wpłaciłem i co ? i nic , jest gorzej

0

@Mario96w Mam 1 GB , wszystko hula jak diabli , jak jest 4k na stronie to zamula , to wina serwera moderatorów , nie pisz więcej do mnie bzdur.

1

@Aragorn33 VAR - em można manipulować , zobaczycie w dalszej części sezonu ile będzie decyzji pod prześcieradła

0

strona dalej zamula , kiedy poprawicie ???

0

@partymaker w następny czwartek

2

João Cancelo coraz bliżej Barcelony , no to jest wiadomość dnia.

0

Qrwa , jaki sędzia zrezygnowany

0

O boże , żeby utrzymać ........żeby utrzymać wynik

4

Wczoraj pisałem i miałem nadzieje ze cos ruszy , niestety, ale to mnie rusza i przełączam na żużel ...... bez odbioru

1

@FcPortoFan1999 Tychy sie posypały po czerwonej kartce , jak to łatwo kogoś sprowokować i gra się w 10

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?