wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
No .... złota myśl: Sergi Roberto: Chcieliśmy zachować czyste konto, ale tak się nie stało ........no kurcze nie wpadłbym na to
12
Ogólny wynik jest ok , mistrzostwo , Lewy z koroną ale styl i taktyka w wielu meczach do dupy
0
Szkoda to oglądać , pół składu jest do wyjeb....a , przerzucam na Marsz może jakieś zadymy będą
0
@bartas97 tak , tak wiem
0
@michal26 mi trochę żal będzie Krosna , za słaby skład , ale zawsze było by wiecej z Podkarpacia
0
O , co widzę , opalony inaczej już bez kontuzji kolana ?
0
@Przemek2323 za to Jarek ma płomienne przemówienia
0
@FcPortoFan1999 bo w bezpośrednim meczu dostali 5-0 ...manitę
0
@Bernard777 głupi jesteś czy tylko udajesz ?
0
Dzisiaj GP Czech w Pradze godz 19
0
Widzę że na razie Hamburger w pałę , a już witali się z gąską .......
0
@Roobo to Tebas ma dom w Barcelonie ?
1
ATP French Open w 1/16 kobiet jest aż 8 Rosjanek , tak silna mają ekipę ? bo nie interesuje się za bardzo
1
Bardzo dobrze , siwy z Romy out
7
A Kanada mistrzem świata
0
@Pawlak1992 wiesz co to jest ironia ?
0
@NeKenI młody jesteś i nie zrozumiałeś ironii
2
Trochę szkoda mi Espanyolu bo to był wróg, ale .....swój
6
Pa pa pa pa Espanyol ...... do nie zobaczenia
1
@MesQueUnClub96 co to jest gooool ? czy gol ?
1
@MesQueUnClub96 mądry pisze głupi sie pyta
5
Dajcie spokój z Dembelele , sprzedać i zapomnieć
0
@MesQueUnClub96 no niestety w barażach będzie ciężko
2
Luton awansował , ale kawowy jebnął w trybuny
1
@kubix05 John Wayne och , pamiętam Rio Bravo , kilkanaście razy było oglądane
1
Nie ma skandynawskich drużyn w półfinałach w MŚ w hokeja , może finał USA-Kanada ?
0
@Nazio87 Wiem , to w sobotę , jakaś akcje kibice Sevilli szykują
0
W niedziele Valencia - Espanyol , będą zgrzyty
0
Skąd się wzięła kontuzja kolana tego prześladowanego człowieka jak on ręką dziabnął gościa z Valencii ?
1
Ancelotti C. jak go jutro i później w Sevilli wystawi popełni bardzo duży błąd , to się źle może skończyć dla Vinicjusa i całej LL
Ta decyzja to już będzie znienawidzenie go przez kibiców