0

@Coutinho007 toz to grali w pucharach z Bayernem 0-3 , z Interem tez grali te Cracki

0

@_Specjalista gdzie ty widzisz 4 ?

1

haha , ale ich schowali do kieszeni , padaka ten skład , obrona 4 dostaje , pomoc Busi i atak kozacki z Lewym na czela , Benzema ich wyjasnił na lata

0

@Coutinho007 Dembus i Frank to tu na tej stronie od wieków byli zwalniani , tak ze nie pisz ze kluczowi , w pucharach europy grali ?

0

@SinMistico De Jonga i Dembele od roku byli do zwolnienia

0

@Coutinho007 Pedri ? a pozostali to kto ?

0

@SinMistico Pedriego brakuje , a tych pozostałych dwóch to La Rambla cały czas zwalniała

0

to jest własnie róznica między Realem a nami , Vini schowany do kieszeni ładuje bramkę no i ten Benzema patałach gorszy od Lewego

0

@nieprzysiadalnosc pewnie jak by był to byśmy wygrywali z 2-0 ?

0

@Antimadridista_WR przecież mecz jest w Barcelonie , to co inni mają do tego ?

0

@nuevojugador pamięta , a gra Lewandowski i Rafinia ?

0

no niestety tak to się kończy , mamy atak do dupy i niech nikt nie pisze ze nie ma Dembele

1

@kubix05 tak tak , moja wina ,żona rozwiazywała rebus i wprowadziła mnie w błąd , pozdrawiam

0

@kubix05 nie wiem czy było ale Jan Domarski obchodzi dzisiaj urodziny

0

Panowie szkoda to ogladać , zaraz play-offy w siatkę sie zaczynaja , rusza speedway ( żużel ) będą emocje . A na tych patałachów szkoda nerwów

0

Chyba przełączę na Mołdawia - Wyspy Owcze

1

@Ojciec5tkidzieci " Sam prezydent dał zielone światło tej patologii....." qrcze , mnie za takie słowa chciała moderacja usunąć konto ....ale popieram Cię w 100%

0

@45 tak to ten , napiszę jeszcze że parę szmat puścił na MS w Korei , tak że żaden z niego bramkarz

0

@takisobiektos fajne ,ale ja czekam na video z golami

0

@Inko skad tyle buractwa sie znalazło na tej stronie ?

0

@Rust_Cohle a mają wiedziec że tez będa , mogą być jeb....i na każdym kroku

0

ale niemiecka prasa płacze o wczorajszy mecz , jak to ich skrzywdzili ,karny z dupy itp , trzeba to zmienić , szwaby zapomniały co z FC Barca robili sędziowie przez tyle lat ?

0

@FcPortoFan1999 gratulacje , świetny mecz , szkoda ale taka jest piłka

0

no i się zesrali

0

@Azi a śmiales się kolego ....narazie pierwsze trzy punkty trafione w 100%

0

@Comentateiro a jak będzie 7 punktów ?

0

to jak dzisiaj :
męczenie buły
wylew w o obronie
nie ma ataku
pozytywne zaskoczenie
???

0

@draxidox a ona już się tak nie uśmiecha ....lalala

4

casemiro ty moja mordko czerwona , jak ci ładnie z tym czerwonym kolorem

0

@Ojciec5tkidzieci ok,ok ,ja Ci nie napisałem że kogos obrażasz , tylko tak to napisałes jakby Resovia była be be , a czemu ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?