wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Coutinho007 toz to grali w pucharach z Bayernem 0-3 , z Interem tez grali te Cracki
0
@_Specjalista gdzie ty widzisz 4 ?
1
haha , ale ich schowali do kieszeni , padaka ten skład , obrona 4 dostaje , pomoc Busi i atak kozacki z Lewym na czela , Benzema ich wyjasnił na lata
0
@Coutinho007 Dembus i Frank to tu na tej stronie od wieków byli zwalniani , tak ze nie pisz ze kluczowi , w pucharach europy grali ?
0
@SinMistico De Jonga i Dembele od roku byli do zwolnienia
0
@Coutinho007 Pedri ? a pozostali to kto ?
0
@SinMistico Pedriego brakuje , a tych pozostałych dwóch to La Rambla cały czas zwalniała
0
to jest własnie róznica między Realem a nami , Vini schowany do kieszeni ładuje bramkę no i ten Benzema patałach gorszy od Lewego
0
@nieprzysiadalnosc pewnie jak by był to byśmy wygrywali z 2-0 ?
0
@Antimadridista_WR przecież mecz jest w Barcelonie , to co inni mają do tego ?
0
@nuevojugador pamięta , a gra Lewandowski i Rafinia ?
0
no niestety tak to się kończy , mamy atak do dupy i niech nikt nie pisze ze nie ma Dembele
1
@kubix05 tak tak , moja wina ,żona rozwiazywała rebus i wprowadziła mnie w błąd , pozdrawiam
0
@kubix05 nie wiem czy było ale Jan Domarski obchodzi dzisiaj urodziny
0
Panowie szkoda to ogladać , zaraz play-offy w siatkę sie zaczynaja , rusza speedway ( żużel ) będą emocje . A na tych patałachów szkoda nerwów
0
Chyba przełączę na Mołdawia - Wyspy Owcze
1
@Ojciec5tkidzieci " Sam prezydent dał zielone światło tej patologii....." qrcze , mnie za takie słowa chciała moderacja usunąć konto ....ale popieram Cię w 100%
0
@45 tak to ten , napiszę jeszcze że parę szmat puścił na MS w Korei , tak że żaden z niego bramkarz
0
@takisobiektos fajne ,ale ja czekam na video z golami
0
@Inko skad tyle buractwa sie znalazło na tej stronie ?
0
@Rust_Cohle a mają wiedziec że tez będa , mogą być jeb....i na każdym kroku
0
ale niemiecka prasa płacze o wczorajszy mecz , jak to ich skrzywdzili ,karny z dupy itp , trzeba to zmienić , szwaby zapomniały co z FC Barca robili sędziowie przez tyle lat ?
0
@FcPortoFan1999 gratulacje , świetny mecz , szkoda ale taka jest piłka
0
no i się zesrali
0
@Azi a śmiales się kolego ....narazie pierwsze trzy punkty trafione w 100%
0
@Comentateiro a jak będzie 7 punktów ?
0
to jak dzisiaj :
męczenie buły
wylew w o obronie
nie ma ataku
pozytywne zaskoczenie
???
0
@draxidox a ona już się tak nie uśmiecha ....lalala
4
casemiro ty moja mordko czerwona , jak ci ładnie z tym czerwonym kolorem
0
@Ojciec5tkidzieci ok,ok ,ja Ci nie napisałem że kogos obrażasz , tylko tak to napisałes jakby Resovia była be be , a czemu ?