wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
pudrowanie trupa c.d
0
@neeed już jest przerwa ....szczonku i co ?
0
@Ksavix ty pingwin tez zarajany Dębusiem , Fatim i innymi ?
0
@neeed widze ze sie jarasz grą Barcy ...jaraj się dalej
0
@jacobFCB a tak ogólnie to brakuje wszystkiego
0
ja tu widze 0-0 , chyba ze Valencja cos wcisnie
0
@Firestone mnóstwo
1
@Kamilos84 w Pogoni kiedys tak było ze sami Brazylijczycy a teraz tylko 2 obco
0
@Emhyr no Juventus jeszcze nie taki pewny .....
0
no nic , może będzie lepiej ...... tylko kiedy ?
0
@Kaamilos87 4-3 juz ??
0
@Elprofesorxx juz wyszlismy ......z LM
0
@YoungMan no bo szans juz nie ma
0
@Kitek1640 to nic nie daje wtedy mamy z Interem po 10 pkt i licza sie mecze bezposrednie , tak ze przykro mi ale LE
0
@Goh bezposrednie , tak ze przy tym wyniku LE nas czeka
2
obrona parodia , gdyby nie Niemiec....
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
gdzie jest Ania Lewandowska ???
0
macie filmik z tym karnym ?
0
nie ma co płakać , z taką grą to my i w LE też damy dupy , juz z Mallorką było słabo
1
@Janiama 0-2 BARCA
0
męczarnie buły ......
1
zamiast im jebnąć ze 2 -3 bramki to teraz będzie nerwówka
1
@Janiama 0-4 Barca
0
tragedia..... tyle napiszę
1
Wyspy Owcze - Turcja 1-0 .....boże.....