2

pudrowanie trupa c.d

0

@neeed już jest przerwa ....szczonku i co ?

0

@Ksavix ty pingwin tez zarajany Dębusiem , Fatim i innymi ?


0

@neeed widze ze sie jarasz grą Barcy ...jaraj się dalej

0

@jacobFCB a tak ogólnie to brakuje wszystkiego

0

ja tu widze 0-0 , chyba ze Valencja cos wcisnie

0

@Firestone mnóstwo

1

@Kamilos84 w Pogoni kiedys tak było ze sami Brazylijczycy a teraz tylko 2 obco

0

@Emhyr no Juventus jeszcze nie taki pewny .....

0

no nic , może będzie lepiej ...... tylko kiedy ?

0

@Kaamilos87 4-3 juz ??

0

@Elprofesorxx juz wyszlismy ......z LM

0

@YoungMan no bo szans juz nie ma

0

@Kitek1640 to nic nie daje wtedy mamy z Interem po 10 pkt i licza sie mecze bezposrednie , tak ze przykro mi ale LE

0

@Goh bezposrednie , tak ze przy tym wyniku LE nas czeka

2

obrona parodia , gdyby nie Niemiec....

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

gdzie jest Ania Lewandowska ???

0

macie filmik z tym karnym ?

0

nie ma co płakać , z taką grą to my i w LE też damy dupy , juz z Mallorką było słabo

1

@Janiama 0-2 BARCA

0

męczarnie buły ......

1

zamiast im jebnąć ze 2 -3 bramki to teraz będzie nerwówka

1

@Janiama 0-4 Barca

0

tragedia..... tyle napiszę

1

Wyspy Owcze - Turcja 1-0 .....boże.....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?