wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
tu by sie Mesi przydał
0
boże ...ale kontra poszła
0
@333tricampeones333 alez tu nikogo nie ma
1
Oooooo , dostałem 500 -go herbika , nie spaprać mi tego , chociaż remis proszęęęęę
0
Walia sie rozkręca
1
myśle ze nic sie nie zmieniło od lat , czyli co ? czyli dalej grają gu..o
0
jak skład się podoba , jak dla mnie ok , jest kilku młodych , może coś się ruszy z grą , a jak nie to to do wiosny..........
1
@masq nie , tam po 7 ma być przecinek
0
haha , zabojady padaja jak muchy
0
@Fabik87 o ... to jestem w tyle
0
tam nie było zmian stron po pierwszym secie ?
coś mi umknęło
0
@Rust_Cohle tak , tak , będzie tego sporooooo ...haha
0
oni nas zaraz zgwałcą ....ratunku...
2
@kubix05 hej , jezeli chodzi o mecz Polska-Anglia to pierwsza bramke strzelił Jan Banaś , byłem , widziałem na własne oczy
0
@Colon Gilmour juz po 70 a dalej gra i śpiewa jak za dawnych lat ...och to były czasy
0
@Fido66 ja w domu ...
0
@P33ck szkoda chłopa , świetny aktor
2
Jedna ich akcja i oczywiscie u nas wylew
1
@FCBparasiempre a nie Forlan ?
0
ale tam w Anglii żyją futbolem , pozazdrościć
3
na Narodowym GP Polski ...speedway
0
@MesQueUnClub96 jeszcze 45 minut i sie zobaczy
2
@BART97 a po drodze parę baboli do przeciwnika
0
@Criss18Barca Zmarzlik jest w gazie
0
@barcelonaLM zobaczymy czy Ty po 40 paru latach pracy bedziesz miał emeryture koło 3 tys , nie wina emerytów ze Panstwo Polskie ich przez tyle lat dymało .
0
@Przemek2323 masz coś do emerytów ?
1
@Pawel13sz Bajka
0
@tristan87 a po co maja strzelic na 3-2
0
@TridenteMSN a nasz bramkarz zajebisty
0
a tak na marginesie to co robią jeszcze na boisku i w klubie Rysiu i Mareczek ? ?