1

tu by sie Mesi przydał

0

boże ...ale kontra poszła

0

@333tricampeones333 alez tu nikogo nie ma

1

Oooooo , dostałem 500 -go herbika , nie spaprać mi tego , chociaż remis proszęęęęę

0

Walia sie rozkręca

1

myśle ze nic sie nie zmieniło od lat , czyli co ? czyli dalej grają gu..o

0

jak skład się podoba , jak dla mnie ok , jest kilku młodych , może coś się ruszy z grą , a jak nie to to do wiosny..........

1

@masq nie , tam po 7 ma być przecinek

0

haha , zabojady padaja jak muchy

0

@Fabik87 o ... to jestem w tyle

0

tam nie było zmian stron po pierwszym secie ?
coś mi umknęło

0

@Rust_Cohle tak , tak , będzie tego sporooooo ...haha

0

oni nas zaraz zgwałcą ....ratunku...

2

@kubix05 hej , jezeli chodzi o mecz Polska-Anglia to pierwsza bramke strzelił Jan Banaś , byłem , widziałem na własne oczy

0

@Colon Gilmour juz po 70 a dalej gra i śpiewa jak za dawnych lat ...och to były czasy

0

@Fido66 ja w domu ...

0

@P33ck szkoda chłopa , świetny aktor

2

Jedna ich akcja i oczywiscie u nas wylew

1

@FCBparasiempre a nie Forlan ?

0

ale tam w Anglii żyją futbolem , pozazdrościć

3

na Narodowym GP Polski ...speedway

0

@MesQueUnClub96 jeszcze 45 minut i sie zobaczy

2

@BART97 a po drodze parę baboli do przeciwnika

0

@Criss18Barca Zmarzlik jest w gazie

0

@barcelonaLM zobaczymy czy Ty po 40 paru latach pracy bedziesz miał emeryture koło 3 tys , nie wina emerytów ze Panstwo Polskie ich przez tyle lat dymało .

0

@Przemek2323 masz coś do emerytów ?

1

@Pawel13sz Bajka

0

@tristan87 a po co maja strzelic na 3-2

0

@TridenteMSN a nasz bramkarz zajebisty

0

a tak na marginesie to co robią jeszcze na boisku i w klubie Rysiu i Mareczek ? ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?