2

A ja.... do końca coraz mniej i chciałbym jeszcze raz w zyciu zobaczyć Barce na potrójnym TRONIE ...ech łza mi się kręci

0

Zielu znowu gol

0

@Janiama pamiętam , Francja prowadziła w dogrywce juz 3-1 a potem juz bez Platiniego przegrała z Polska 3-2

1

@Emhyr musi go pokazac aby dobrze sprzedać

2

jak to jest ze ten casemiro jest jeszcze na boisku?

2

qrwa serwer padł

0

zaraz im wjebią bramkę za te zmarnowane setki

1

atletico jak zawsze

0

@paulinoalcantara jeszcze sie nie odbyły )

0

@Grzbiet a co to bedzie ? bo nie kumam

2

Co za durny przepis , gość się cieszy po bramce dającej awans do MŚ ( dostaje żółtą kartkę ) , w tym samym czasie drugi gość ( Ibra ) ładuje chamsko gościa w plecy i......nic

0

no ale Izrael wygrywa w domu Adolfka

6

następnym razem trzeba z 5-0 do przerwy to moze się ugrać 5-4

0

karny z dupy , //////////

0

0-0 nas zadowala

0

no to se Barca pograła

0

ale dziura w obronie

0

@Arkon ja też , nawet jak trafi do białych :)

0

klepu , klepu , klepu , klepu ...taktyk qman

0

czy mi się wydaje ale tak jakby Stegen miał krótsze ręce

1

@macio_944 tylko ten ................Qman

1

@Janiama dzięki , poczytałem , fajnie było , pozdrawiam

1

@Janiama fajne wspomnienia .... strzał super no i obrona kapitalna Matyska , trochę grzebalem w historii ale dalej nie wiem ktos Ty ( chociaz inicjały ) to popatrzę na Twoją karierę

0

a jakiż problem cofnąć klatkę o ułamek sekundy ?

0

hahah.....kto Qrwa włączył !!!

0


Ivi Lopez do Barcy ??

0

@Kacper1432 ja sam byłem w Paryżu kilkakrotnie

0

oooooo, Stegen by to puścił

0

wszystkie dośrodkowania kończą się...do dupy ,
ktoś tu niżej pisał że na te wrzutki to trzeba wysokiego napastnika a nie na tych małych , grac z klepki i strzał to aż tak dużo ??

0

tu nie ma żadnej motywacji , żadnej taktyki , nic !!!
trzeba lat aby to się zmienilo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?