wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A ja.... do końca coraz mniej i chciałbym jeszcze raz w zyciu zobaczyć Barce na potrójnym TRONIE ...ech łza mi się kręci
0
Zielu znowu gol
0
@Janiama pamiętam , Francja prowadziła w dogrywce juz 3-1 a potem juz bez Platiniego przegrała z Polska 3-2
1
@Emhyr musi go pokazac aby dobrze sprzedać
2
jak to jest ze ten casemiro jest jeszcze na boisku?
2
qrwa serwer padł
0
zaraz im wjebią bramkę za te zmarnowane setki
1
atletico jak zawsze
0
@paulinoalcantara jeszcze sie nie odbyły )
0
@Grzbiet a co to bedzie ? bo nie kumam
2
Co za durny przepis , gość się cieszy po bramce dającej awans do MŚ ( dostaje żółtą kartkę ) , w tym samym czasie drugi gość ( Ibra ) ładuje chamsko gościa w plecy i......nic
0
no ale Izrael wygrywa w domu Adolfka
6
następnym razem trzeba z 5-0 do przerwy to moze się ugrać 5-4
0
karny z dupy , //////////
0
0-0 nas zadowala
0
no to se Barca pograła
0
ale dziura w obronie
0
@Arkon ja też , nawet jak trafi do białych :)
0
klepu , klepu , klepu , klepu ...taktyk qman
0
czy mi się wydaje ale tak jakby Stegen miał krótsze ręce
1
@macio_944 tylko ten ................Qman
1
@Janiama dzięki , poczytałem , fajnie było , pozdrawiam
1
@Janiama fajne wspomnienia .... strzał super no i obrona kapitalna Matyska , trochę grzebalem w historii ale dalej nie wiem ktos Ty ( chociaz inicjały ) to popatrzę na Twoją karierę
0
a jakiż problem cofnąć klatkę o ułamek sekundy ?
0
hahah.....kto Qrwa włączył !!!
0
Ivi Lopez do Barcy ??
0
@Kacper1432 ja sam byłem w Paryżu kilkakrotnie
0
oooooo, Stegen by to puścił
0
wszystkie dośrodkowania kończą się...do dupy ,
ktoś tu niżej pisał że na te wrzutki to trzeba wysokiego napastnika a nie na tych małych , grac z klepki i strzał to aż tak dużo ??
0
tu nie ma żadnej motywacji , żadnej taktyki , nic !!!
trzeba lat aby to się zmienilo