2

@TaughtMule no tak ale we 2 Gorzów nic nie mógł , ale kasa się skonczy i .....

9

Zmarł Gustlik czyli Franciszek Pieczka

0

nie ma co się łudzić , gramy piach i nikt tego nie zmieni

0

@escarabajo proszę o zaznaczenie ......dziękuję

1

@bartas97 kanał sportowy .....poczytać przepisy ???

1

@Adran360 Marciniak sędziuje

1

o....q-wa ...gol w Madrycie

5

na 16 meczy LM jeden 0-0 ...oczywiscie Atl. Madryt ??

0

to Pilzno jest tak rzadkie , z tu powinno być już z 5-6 , no ale piwo mają .........

1

@Janiama 0-3 , 2 gole Lewego

0

może ten ...no ... co to jutro ? a .... Piątek

1

@Freudysta nasi działacze zapomnieli śrubokrętów wziąć ze sobą , kiedyś to kopa była po jaja i jechali ... i to jak

0

@panczo no super , ja na poligonie to byłem przy tych z czerwoną gwiazdą ...haha

1

@Odcinkowy obsługiwałem , potem LIM 2 - 5 , a pod koniec Mig -19 i 23

0

PGE Ekstraliga 2 super mecze dzisiaj

0

@kubix05 oby , oby , coś nam nie leży Iran

0

@henk89 Eleven 1

0

@El dominatore ładny rym

1

start w naszej PKO EXTRA super ... 2 mecze 1 bramka ...defensywa spisuje się ok...

1

o boże ....szkoda czytac te komentarze po meczu , Panowie luzik , piwko a nie nabijać zielone

0

@tristan87 na komputer w komisie ? tatuś nie da ?

0

@tristan87 ty tak od siebie umiesz cos napisać czy tylko złośliwie odpowiadasz innym i zbierasz zielone ?

0

miałem fajny motyw fc barcelona ruchomy na komputer i sie zapodział , ktoś coś ?

0

@kubix05 a mnie dlaczego wykresliłes ?

0

to tak codziennie będa te informacje ?

0

Kurek to umie jeszcze serwować ?

0

@AdamaTraore polecam , używam ale Premium

2

@kubix05 Szarmach , Lato , Kasperczak ....teraz to kazdy klub na swiecie chciałby taką trójkę

0

ha jest i 0-3 ...nono

3

przypomnę że my z Anglią nie wygraliśmy od 1973 roku , a Madziarzy 2 razy w tym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?