wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@KidusFCB Syrena , Warszawa ,Fiat 125p , Trabant , Moskwicz
0
karny z dupy ,debil Dembus musiał pomóc
1
@Rastafarnianin ja chciałbym , pozdrawiam
2
ziru 2 razy setki zmarnował , ale w finale to juz wpadną
0
@cris2706 Francja ich wyjaśni
0
@HarveySpecter 13 grudnia 1981 ...... tez poleciał w kosmos ?
1
papa angole papa
0
magłajer ładna główka
1
@Bobo25 to pierdolenie ze od 36 lat itd .... powinienes na rękach nosić Lewego bo od 50 lat strzelił karnego , a Szczęsny to już hoho , obronił karnego od 1974 roku ....ja cie pierdziele ...ale sukcesy
1
@Janiama Holandia - USA 2-0
2
pewnie w Kosowie będą dziś zamieszki
0
@AmigoBlancos prawda , a dalej Niemcy tez łatwo
0
@MesQueUnClub96 to też , ale juz sie nie zanosi
0
1-0 dla Japonii i szwaby wypad
0
@Sulimo z NRD tez przegrali w 1974 zeby nie trafic do grupy zHolandia i Brazylią
0
@Emhyr a co ten ch.. ma do Stali Mielec ?
1
@Jano1708 w 1974 nikt na nas nie stawiał , ale gralismy świetną piłkę , gdyby szwaby sie nie podlozyły szwabom ( RFN-NRD -0-1 )to finał i złoto by było
0
@Chaoss jak wygrają grupę to nie
0
@Danny Gaucho G .Lato na jednych tylko strzelił 7 bramek
0
@draxidox dobrze , trochę do przodu , trochę do tyłu
0
@Bartula obudz się
0
ten przystojniak z RM do zmiany
1
@FCBparasiempre a gdzie Grzegorz Lato , przeciez on był nie do zatrzymania przez większość obronców ,
1
Całkowita kontrola meczu i pewne zwycięstwo........ brawo
1
@Kgorecki2500 jak juz to okupacja nazistowskich Niemiec , trzeba pamiętac ze cały naród niemiecki brał w tym udział ....
0
@KacperVEB frajerzy , tak przeje....ć końcówki setów to nikt tak nie umie
0
Zydki obserwują Lecha ....bramka no to bramka
0
Fati co gra to wielkie gówno
0
12 straconych bramek w grupie LM , toż to tragedia
0
Obraz nędzy i rozpaczy