3

@KidusFCB Syrena , Warszawa ,Fiat 125p , Trabant , Moskwicz

0

karny z dupy ,debil Dembus musiał pomóc

1

@Rastafarnianin ja chciałbym , pozdrawiam

2

ziru 2 razy setki zmarnował , ale w finale to juz wpadną

0

@cris2706 Francja ich wyjaśni

0

@HarveySpecter 13 grudnia 1981 ...... tez poleciał w kosmos ?

1

papa angole papa

0

magłajer ładna główka

1

@Bobo25 to pierdolenie ze od 36 lat itd .... powinienes na rękach nosić Lewego bo od 50 lat strzelił karnego , a Szczęsny to już hoho , obronił karnego od 1974 roku ....ja cie pierdziele ...ale sukcesy

1

@Janiama Holandia - USA 2-0

2

pewnie w Kosowie będą dziś zamieszki

0

@AmigoBlancos prawda , a dalej Niemcy tez łatwo

0

@MesQueUnClub96 to też , ale juz sie nie zanosi

0

1-0 dla Japonii i szwaby wypad

0

@Sulimo z NRD tez przegrali w 1974 zeby nie trafic do grupy zHolandia i Brazylią

0

@Emhyr a co ten ch.. ma do Stali Mielec ?

1

@Jano1708 w 1974 nikt na nas nie stawiał , ale gralismy świetną piłkę , gdyby szwaby sie nie podlozyły szwabom ( RFN-NRD -0-1 )to finał i złoto by było

0

@Chaoss jak wygrają grupę to nie

0

@Danny Gaucho G .Lato na jednych tylko strzelił 7 bramek

0

@draxidox dobrze , trochę do przodu , trochę do tyłu

0

@Bartula obudz się

0

ten przystojniak z RM do zmiany

1

@FCBparasiempre a gdzie Grzegorz Lato , przeciez on był nie do zatrzymania przez większość obronców ,

1

Całkowita kontrola meczu i pewne zwycięstwo........ brawo

1

@Kgorecki2500 jak juz to okupacja nazistowskich Niemiec , trzeba pamiętac ze cały naród niemiecki brał w tym udział ....

0

@KacperVEB frajerzy , tak przeje....ć końcówki setów to nikt tak nie umie

0

Zydki obserwują Lecha ....bramka no to bramka

0

Fati co gra to wielkie gówno

0

12 straconych bramek w grupie LM , toż to tragedia

0

Obraz nędzy i rozpaczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?