wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na głównej stronie "Real Madryt zbliża się do Barcelony w tabeli " ,
to już się bać ? czy jeszcze poczekać ?
0
@K4tsuuu dzięki
0
gdzie biali będą rozgrywać pierwszy mecz półfinalowy ?
0
grają coś te w czarnych onucach bo nie oglądam ?
0
@Michu94 a małżonka Leo zapisała się do chórku przy tutejszej parafi
mi-chu .com
0
@draxidox tak , tylko że to dawno było , widziałem ją niedawno , nie poznałbyś
0
dobrze ze biali bedą nas naciskać do końca , może będzie więcej zaangażowania , czy jutro męczenie buły ?
0
@FcPortoFan1999 qrcze , mam wszystkie pakiety sportowe z upc , a eleven 4 nie mam , ale wymyslili
0
Fantastyczna bramka Benzemy
0
@Pogba haha ale drukarnia
1
@TaughtMule 18 punktów .....kosmos
1
@FcPortoFan1999 Resovia też wygrała 5:0 , czyli Rzeszów 11 bramek strzlił
1
ale ten Braithwaite z Barcelony strzela gole , już ma 10
anulowali
0
Valverde E. proszę Cię .....wygrajcie
0
@MarianekFCB jak wylosuje w kole fortuny
1
nie wierzyłem że będę czytał takie nagłówki .... miazga , blamaż , wstyd
1
@Adran360 oj tak tak będzie
0
@verdant tak tak , jak wpierdol to osłabiona , ze szwabami z minchen grali i bylo 0-3 , z Interem grali ? z MU grali , z Almeria ? itp , zadnych usprawiedliwien , grają piach i tyle , w lidze ledwo po 1-0 z ogórkami , to jest Barcelona
0
@K4tsuuu i dobrze niech nie wraca
1
@Adran360 właśnie dzisiaj dostał wpierdoł tzn 1,5 roku odsiadki
0
@Worny de Jong to tak naprawdę teraz coś gra , wczesniej był do wyjeb....przez La Bambe , Pedriego było brak , chyba ze jak by grał Dembus to ze 3 by wsadził
0
@Survier o qrwa się nie połapałem , masz rację
1
Qrwa , nie piszcie ze nie było połowy składu ,Pedriego brakowało , za Duńczyka jest 2 obrońców , Dembele ? Frank ? przeciez nie dawno oni byli do wyje.....a , jak juz to brakuje skrzydłowych i napastnika
0
@Coutinho007 takie cracki jak był Philippe Coutinho
0
@Mroziu tu wszyscy pisza ze pół składu brakowału miedzy innymi Dembele
1
Alonso Ferran Raphi Dembele po co oni są nam potrzebni ?
0
@Rewolucja123 obyś za pół roku tego samego nie pisał ........
0
@Kitek1640 Dembele 6 lat się kopie po czole , Franka chcieli na siłę wyje.....ć , tak ż już nie pisz o nich jako osłabienie
1
@Javierr a kto chował Benzeme ? haha
1
@Phoenixx przecie oni tą Osasunę zezłomują