0

Na głównej stronie "Real Madryt zbliża się do Barcelony w tabeli " ,
to już się bać ? czy jeszcze poczekać ?

0

@K4tsuuu dzięki

0

gdzie biali będą rozgrywać pierwszy mecz półfinalowy ?

0

grają coś te w czarnych onucach bo nie oglądam ?

0

@Michu94 a małżonka Leo zapisała się do chórku przy tutejszej parafi
mi-chu .com

0

@draxidox tak , tylko że to dawno było , widziałem ją niedawno , nie poznałbyś

0

dobrze ze biali bedą nas naciskać do końca , może będzie więcej zaangażowania , czy jutro męczenie buły ?

0

@FcPortoFan1999 qrcze , mam wszystkie pakiety sportowe z upc , a eleven 4 nie mam , ale wymyslili

0

Fantastyczna bramka Benzemy

0

@Pogba haha ale drukarnia

1

@TaughtMule 18 punktów .....kosmos

1

@FcPortoFan1999 Resovia też wygrała 5:0 , czyli Rzeszów 11 bramek strzlił

1

ale ten Braithwaite z Barcelony strzela gole , już ma 10
anulowali

0

Valverde E. proszę Cię .....wygrajcie

0

@MarianekFCB jak wylosuje w kole fortuny

1

nie wierzyłem że będę czytał takie nagłówki .... miazga , blamaż , wstyd

1

@Adran360 oj tak tak będzie

0

@verdant tak tak , jak wpierdol to osłabiona , ze szwabami z minchen grali i bylo 0-3 , z Interem grali ? z MU grali , z Almeria ? itp , zadnych usprawiedliwien , grają piach i tyle , w lidze ledwo po 1-0 z ogórkami , to jest Barcelona

0

@K4tsuuu i dobrze niech nie wraca

1

@Adran360 właśnie dzisiaj dostał wpierdoł tzn 1,5 roku odsiadki

0

@Worny de Jong to tak naprawdę teraz coś gra , wczesniej był do wyjeb....przez La Bambe , Pedriego było brak , chyba ze jak by grał Dembus to ze 3 by wsadził

0

@Survier o qrwa się nie połapałem , masz rację

1

Qrwa , nie piszcie ze nie było połowy składu ,Pedriego brakowało , za Duńczyka jest 2 obrońców , Dembele ? Frank ? przeciez nie dawno oni byli do wyje.....a , jak juz to brakuje skrzydłowych i napastnika

0

@Coutinho007 takie cracki jak był Philippe Coutinho

0

@Mroziu tu wszyscy pisza ze pół składu brakowału miedzy innymi Dembele

1

Alonso Ferran Raphi Dembele po co oni są nam potrzebni ?

0

@Rewolucja123 obyś za pół roku tego samego nie pisał ........

0

@Kitek1640 Dembele 6 lat się kopie po czole , Franka chcieli na siłę wyje.....ć , tak ż już nie pisz o nich jako osłabienie

1

@Javierr a kto chował Benzeme ? haha

1

@Phoenixx przecie oni tą Osasunę zezłomują

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?