0

Sergi Roberto, Kessie, Garcia, Torres, Alonso, Fati muszę zapisać sobie te nazwiska , zobaczymy w okienku kto zostanie a kto poleci , stawiam dom ze 2 max 3 poleci

0

A my to nie mamy najwięcej swojaków w LL , ktoś policzył ?

1

@escarabajo ok , to będę obserwował

0

@escarabajo proszę o dopisanie

0

Piękny mecz w Toruniu , ostatnia prosta rozstrzygnęła o zwycięstwie rydzyków

1

Uważam ze ten no ten z ta gębą kariery LL już nie zrobi , wszędzie będą kontrowersje z nim , jak nie zmieni ligi to przepadł

0

Ciekawe mecze dzisiaj w LL
Chcialbym : Espanyol w pałę
Real w pałę
Sevilla - Betis wynik w każdą stronę


1

@wasacz tez tak uważam , może Kessi gra, żeby go opchnąć drożej albo w nagrodę za bramkę z Realem ?

9

jedyny pozytyw to gol Lewego do klasyfikacji

1

Ale zajebiście sie ogląda siatkówkę z takim oświetleniem parkietu (boiska )

1

@Comfortable_ nie te czasy, żeby teraz jechać szkoda kasy..... może w przyszłym sezonie ?

2

Gdzie jest obrona no gdzie ? ......... w dupie

5

Dembele jest tak jałowym piłkarzem co z tego że drybluje jak i tak z tego wielki uj , strzał to raz na jakiś czas mu wyjdzie , naprawdę chcecie go na przyszły sezon ?

0

@SteuerFreiMoney Dzień Ojca jest 23 czerwca br.

0

Wojtek świetnie dziś broni, ale te 2 bramki to nie miał szans

0

Brawo Sevilla , utrzymać to

1

@macio_944 dzięki, a tak piękny dzisiaj dzień

0

@macio_944 możesz mi podać stronę ?

0

Mnie się wydaje ze ida duże transfery piłkarzy i sztabu dlatego Alemany podjął taka decyzję , zaczął to i chce to skończyć

0

Asseco Resovia z brązem w Plus Lidze Siatkarzy

0

@Tomek54321 jeszcze nie jest " jutro" a ty piszesz ze się obsrają ?

0

Który dzisiejszy przeciwnik byłby lepszy do ogrania przez MC w finale ?

8

Piqué pewnie cieszy że jego Andora będzie klepać Espaniol w przyszłym sezonie

0

@Uukasz_93 pisałeś o kontrakcie ? chyba ?

0

@Uukasz_93 tak jak my z Dębusiem

0

@Kapiczek zobaczymy po meczu hehe

0

@JordiAlbion haha ...zobaczymy po meczu

0

myślicie że Barca się zepnie na dzisiejszy mecz , czy trochę odpuści rzeźnikom unikając jakiejś kontuzji ?

0

Fantastyczny strzał Asensio a nie czekaj rykoszet

0

@LM10GOAT okey , lubię speedway Zielonki , moi kumple kiedys tam jezdzili , Nicki i Maciek Kuciapa , z tego co pamiętam to była sztama RZeszów - Zielonka ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?