wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergi Roberto, Kessie, Garcia, Torres, Alonso, Fati muszę zapisać sobie te nazwiska , zobaczymy w okienku kto zostanie a kto poleci , stawiam dom ze 2 max 3 poleci
0
A my to nie mamy najwięcej swojaków w LL , ktoś policzył ?
1
@escarabajo ok , to będę obserwował
0
@escarabajo proszę o dopisanie
0
Piękny mecz w Toruniu , ostatnia prosta rozstrzygnęła o zwycięstwie rydzyków
1
Uważam ze ten no ten z ta gębą kariery LL już nie zrobi , wszędzie będą kontrowersje z nim , jak nie zmieni ligi to przepadł
0
Ciekawe mecze dzisiaj w LL
Chcialbym : Espanyol w pałę
Real w pałę
Sevilla - Betis wynik w każdą stronę
1
@wasacz tez tak uważam , może Kessi gra, żeby go opchnąć drożej albo w nagrodę za bramkę z Realem ?
9
jedyny pozytyw to gol Lewego do klasyfikacji
1
Ale zajebiście sie ogląda siatkówkę z takim oświetleniem parkietu (boiska )
1
@Comfortable_ nie te czasy, żeby teraz jechać szkoda kasy..... może w przyszłym sezonie ?
2
Gdzie jest obrona no gdzie ? ......... w dupie
5
Dembele jest tak jałowym piłkarzem co z tego że drybluje jak i tak z tego wielki uj , strzał to raz na jakiś czas mu wyjdzie , naprawdę chcecie go na przyszły sezon ?
0
@SteuerFreiMoney Dzień Ojca jest 23 czerwca br.
0
Wojtek świetnie dziś broni, ale te 2 bramki to nie miał szans
0
Brawo Sevilla , utrzymać to
1
@macio_944 dzięki, a tak piękny dzisiaj dzień
0
@macio_944 możesz mi podać stronę ?
0
Mnie się wydaje ze ida duże transfery piłkarzy i sztabu dlatego Alemany podjął taka decyzję , zaczął to i chce to skończyć
0
Asseco Resovia z brązem w Plus Lidze Siatkarzy
0
@Tomek54321 jeszcze nie jest " jutro" a ty piszesz ze się obsrają ?
0
Który dzisiejszy przeciwnik byłby lepszy do ogrania przez MC w finale ?
8
Piqué pewnie cieszy że jego Andora będzie klepać Espaniol w przyszłym sezonie
0
@Uukasz_93 pisałeś o kontrakcie ? chyba ?
0
@Uukasz_93 tak jak my z Dębusiem
0
@Kapiczek zobaczymy po meczu hehe
0
@JordiAlbion haha ...zobaczymy po meczu
0
myślicie że Barca się zepnie na dzisiejszy mecz , czy trochę odpuści rzeźnikom unikając jakiejś kontuzji ?
0
Fantastyczny strzał Asensio a nie czekaj rykoszet
0
@LM10GOAT okey , lubię speedway Zielonki , moi kumple kiedys tam jezdzili , Nicki i Maciek Kuciapa , z tego co pamiętam to była sztama RZeszów - Zielonka ?