0

@mordini123 to jest nas tylko 2 ?, szkoda bo ciekawe zawody

2

Ogląda tu ktoś GP na żużlu ?

1

@Maker0 masz racje , ja jakbym tu pisał np. bieg po biegu z MŚ na żużlu to by mnie tu zjedli

0

no nie ma w U-21 zawodnika z Barcy to będzie porażka

0

@ZwyklyKibicBarcy04 a co masz do Stali Mielec ?

0

@Krzysztof1987 1938 - 1945

0

mieli 2 setbole i w plecy trochę słabo , drugi set tez w plecy ....oj Polacy

0

Mnie interesuje sprzedaż , kto , kiedy i za ile
czekam ................

0

Panie Turek kończ już, bo La Rambla płonie

1

@MesQueUnClub96 Macio dogłębnie wyjaśni

1

@escarabajo Gremio

0

@Rust_Cohle to był żart , czy jestes taki popier.....y ze tak odpisujesz ?

0

a myśmy już kogoś sprzedali czy czekamy na oferty ?

1

@brains a co to ma do rzeczy , jak będzie grał jak tamci

0

@BordowyPtak a tam , z Niemcami to pestka , gorzej z drużynami z czołówki typu Mołdawia

3

Odnośnie Gündoğana radził bym poczekać z opiniami do czasu gry w naszych barwach , niezapominajcie jakie były komentarze po przybyciu innych 2 grajków z City

0

@Destroyer_of_Worlds oni tam tylko grali , u Nas są gwiazdami

0

1:0 dla nas z Niemcami w siatkę LN

0

zaraz nam 2 strzelą

0

@VegetaPolska mnie też i własnie wyłączyłem

1

@kubix05 Rio Bravo to był film

0

Fajnie zabrzmi Polski Hymn na ziemi niemieckiej

0

Super ze ta pchła Madsen poza finałem

1

@ToWinaSedziego dla mnie też gniot

0

@FcPortoFan1999 To się przygotuj na szok

0

@Ksavix nie pamiętam , ale jeden był długi ( już się nie wypowiadam o kochających inaczej .... )

12

⁣, Ponieważ jest to mój 1000 -y komentarz to ciesze się, że jestem z Wami już prawie 10 lat . I myślę ze następne będą już o wielkiej Barcy z Messim ( lub nie ) a przede wszystkim o zdobytych pucharach .

2

@KanapkaFCB spalony

0

Ooo , Hamburg już zaczął

0

Leo Messi przychodź , czekamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?