wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mordini123 to jest nas tylko 2 ?, szkoda bo ciekawe zawody
2
Ogląda tu ktoś GP na żużlu ?
1
@Maker0 masz racje , ja jakbym tu pisał np. bieg po biegu z MŚ na żużlu to by mnie tu zjedli
0
no nie ma w U-21 zawodnika z Barcy to będzie porażka
0
@ZwyklyKibicBarcy04 a co masz do Stali Mielec ?
0
@Krzysztof1987 1938 - 1945
0
mieli 2 setbole i w plecy trochę słabo , drugi set tez w plecy ....oj Polacy
0
Mnie interesuje sprzedaż , kto , kiedy i za ile
czekam ................
0
Panie Turek kończ już, bo La Rambla płonie
1
@MesQueUnClub96 Macio dogłębnie wyjaśni
1
@escarabajo Gremio
0
@Rust_Cohle to był żart , czy jestes taki popier.....y ze tak odpisujesz ?
0
a myśmy już kogoś sprzedali czy czekamy na oferty ?
1
@brains a co to ma do rzeczy , jak będzie grał jak tamci
0
@BordowyPtak a tam , z Niemcami to pestka , gorzej z drużynami z czołówki typu Mołdawia
3
Odnośnie Gündoğana radził bym poczekać z opiniami do czasu gry w naszych barwach , niezapominajcie jakie były komentarze po przybyciu innych 2 grajków z City
0
@Destroyer_of_Worlds oni tam tylko grali , u Nas są gwiazdami
0
1:0 dla nas z Niemcami w siatkę LN
0
zaraz nam 2 strzelą
0
@VegetaPolska mnie też i własnie wyłączyłem
1
@kubix05 Rio Bravo to był film
0
Fajnie zabrzmi Polski Hymn na ziemi niemieckiej
0
Super ze ta pchła Madsen poza finałem
1
@ToWinaSedziego dla mnie też gniot
0
@FcPortoFan1999 To się przygotuj na szok
0
@Ksavix nie pamiętam , ale jeden był długi ( już się nie wypowiadam o kochających inaczej .... )
12
, Ponieważ jest to mój 1000 -y komentarz to ciesze się, że jestem z Wami już prawie 10 lat . I myślę ze następne będą już o wielkiej Barcy z Messim ( lub nie ) a przede wszystkim o zdobytych pucharach .
2
@KanapkaFCB spalony
0
Ooo , Hamburg już zaczął
0
Leo Messi przychodź , czekamy