0

myślałem ze juz wyeliminowali to świecenie laserem po oczach zawodników , a tu zółwikowi w ślepia przed karnym.

0

@dejwor o właśnie , to mnie najbardziej interesuje.

2

Zostawcie już komentowanie białych prześcieradeł , niech wygrywają z Almeria i innymi , patrzmy na Barce , czy coś ruszy szczególnie w LM

0

@Patry10 No właśnie , przecież można było im z 2 wje.....ć , ucichli by , okazji mieliśmy w ciul ,nie ma co płakać

1

siły się wyrównały , maja 30 minut żeby wjebać im kilka bramek , zobaczymy

1

klasowa drużyna to by im parę bramek wjebała i by był spokój , a tu tylko płacze i płacze , a jebnąć im 2 do przerwy, a nie klep klep

0

@Nazio_87 angielska jest super

0

@Emhyr Ja tego nie rozumiem czemu wyszli obsrani , to tylko gent

2

Qrcze dajcie sobie spokój , takie dupne artykuły to co godzine mogę pisać

0

Co oni robią ?

0

No to Torres kontrakt na 5 lat

0

Piszcie jak tam Abde , ja leżę w szpitalu podpięty kablami i strumyk mi odpłynął

1

@AlphaNumeric poprzeczka to strzał niecelny

0

@adi7adi8 poprzeczka to strzał niecelny

0

ładnie się sezon zaczyna , qrwa kontuzje ...co jest ?

1

@Rastafarnianin poproszę

0

Czy my nie możemy utrzymać wyniku albo jeszcze coś dołożyć ? Qrcze wciąż to samo

0

A w Kazachstanie na meczu z Legią


0

Do znawców siatkówki , dlaczego oba półfinały w sobotę o 17,00 ?

0

@kulek22 nie rozumiem tego , wygrać do 15 by przegrać do 16 ?

6

@ViscaelBarca2007 wiesz ze ta rodzina "królowej życia " ma kasę i zrobią wszystko żeby wybielić tego (moim zdaniem ) zabójcy 3 osób

0

@tristan87 czytaj do konca , to nie ja mam takie zdanie , napisałem to bo juz szukaja tego goscia co tam przechodził ,

0

@marcin62 czytaj do konca , to nie ja mam takie zdanie

0

@ViscaelBarca2007 czytaj do konca , to nie ja mam takie zdanie

1

Odnośnie tego wypadku w Krakowie powoli klaruje się sytuacja w którym będzie kierowane sledztwo:Moim zdaniem widok pieszego, który pojawił się nagle na środku skrzyżowania, w pewnym sensie mógł zaskoczyć kierującego. W takiej sytuacji odruchową reakcją jest naciśnięcie pedału hamulca, co przy tak dużej prędkości spowodowało, że auto wpadło w poślizg, następnie wjechało na torowisko, a wtedy kierowca już całkowicie stracił kontrolę nad pojazdem — mówi Marek Konkolewski.
ekspert policyjny

5

@FcPortoFan1999 tak , z Chinkami , liczę na zwycięstwo

1

@FcPortoFan1999 ojejku , to już ? a myślałem ze dłużej odpocznę

0

@kondziu88 bo to są tylko kopacze

1

@mrboom Dudek na plus , Zmarzlik trochę wolny na a Janowski dzisiaj słabo

0

@mordini123 no ja polskich kopaczy już nie oglądam , szkoda zdrowia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?