wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
myślałem ze juz wyeliminowali to świecenie laserem po oczach zawodników , a tu zółwikowi w ślepia przed karnym.
0
@dejwor o właśnie , to mnie najbardziej interesuje.
2
Zostawcie już komentowanie białych prześcieradeł , niech wygrywają z Almeria i innymi , patrzmy na Barce , czy coś ruszy szczególnie w LM
0
@Patry10 No właśnie , przecież można było im z 2 wje.....ć , ucichli by , okazji mieliśmy w ciul ,nie ma co płakać
1
siły się wyrównały , maja 30 minut żeby wjebać im kilka bramek , zobaczymy
1
klasowa drużyna to by im parę bramek wjebała i by był spokój , a tu tylko płacze i płacze , a jebnąć im 2 do przerwy, a nie klep klep
0
@Nazio_87 angielska jest super
0
@Emhyr Ja tego nie rozumiem czemu wyszli obsrani , to tylko gent
2
Qrcze dajcie sobie spokój , takie dupne artykuły to co godzine mogę pisać
0
Co oni robią ?
0
No to Torres kontrakt na 5 lat
0
Piszcie jak tam Abde , ja leżę w szpitalu podpięty kablami i strumyk mi odpłynął
1
@AlphaNumeric poprzeczka to strzał niecelny
0
@adi7adi8 poprzeczka to strzał niecelny
0
ładnie się sezon zaczyna , qrwa kontuzje ...co jest ?
1
@Rastafarnianin poproszę
0
Czy my nie możemy utrzymać wyniku albo jeszcze coś dołożyć ? Qrcze wciąż to samo
0
A w Kazachstanie na meczu z Legią
0
Do znawców siatkówki , dlaczego oba półfinały w sobotę o 17,00 ?
0
@kulek22 nie rozumiem tego , wygrać do 15 by przegrać do 16 ?
6
@ViscaelBarca2007 wiesz ze ta rodzina "królowej życia " ma kasę i zrobią wszystko żeby wybielić tego (moim zdaniem ) zabójcy 3 osób
0
@tristan87 czytaj do konca , to nie ja mam takie zdanie , napisałem to bo juz szukaja tego goscia co tam przechodził ,
0
@marcin62 czytaj do konca , to nie ja mam takie zdanie
0
@ViscaelBarca2007 czytaj do konca , to nie ja mam takie zdanie
1
Odnośnie tego wypadku w Krakowie powoli klaruje się sytuacja w którym będzie kierowane sledztwo:Moim zdaniem widok pieszego, który pojawił się nagle na środku skrzyżowania, w pewnym sensie mógł zaskoczyć kierującego. W takiej sytuacji odruchową reakcją jest naciśnięcie pedału hamulca, co przy tak dużej prędkości spowodowało, że auto wpadło w poślizg, następnie wjechało na torowisko, a wtedy kierowca już całkowicie stracił kontrolę nad pojazdem — mówi Marek Konkolewski.
ekspert policyjny
5
@FcPortoFan1999 tak , z Chinkami , liczę na zwycięstwo
1
@FcPortoFan1999 ojejku , to już ? a myślałem ze dłużej odpocznę
0
@kondziu88 bo to są tylko kopacze
1
@mrboom Dudek na plus , Zmarzlik trochę wolny na a Janowski dzisiaj słabo
0
@mordini123 no ja polskich kopaczy już nie oglądam , szkoda zdrowia