wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LM10GOAT a dlaczego nie lubisz Zmarzlika ?
0
@Jagr chodziło mi o to że 4 tercje w sumie były po 0-0 , a to chyba rzadkość w MŚ
0
ciekawe wyniki na MŚ w hokeja , Słowacja - Czechy 2-3 ,wynik z pierwszej tercji ,2 i 3 tercja 0-0 , natomiast Szwecja - Niemcy po dwóch tercjach 0-0
0
@Nazio87 niedawno Krzysiu Ibisz mi to przypomniał w Moja Twarz Brzmi Znajomo
0
@wasacz i z wygolonymi nogami .....to pewny awans
0
@kamilop jakaś taka bez biustowa
2
co wy wiecie o Eurowizji.....Verka Serduchka - Dancing Lasha Tumbai , to był przebój
1
jak na razie pięknie gra Sevilla
1
ja tam się nie cieszę z przegranej Sabalenki, myślałem że z Igą znów zagrają
0
@barcelonaLM nie wierzyłem że tyle odrobią , a jednak , przechuje RM
2
Partizan , utrzymajcie przewagę
2
Jastrzębski Węgiel mistrzem Polski PlusLiga Siatkówka
0
Ale gra Inter , a ewentualnie w finale np. z Realem to się zesrają hehe
0
piękna kontra , piękny strzał , Barcelono patrz jak się strzela zza pola karnego
0
Resovia wyrównuje stan meczy o brąz z Aluron CMC Wartą , obecnie jest 1-1 , następny mecz w Rzeszowie
0
@QQL5 ja tak mam z autem , jak posprzątane i umyte to inaczej się jeżdzi tzn super
2
pięknie wygląda czołówka tabeli LL
0
ŁKS Łódź K - Rzeszów K 1-3 w pierwszym finałowym meczu w siatę , może wreszcie Rzeszów wygra TAURON Ligę
3
ojoj , jak mi się podobają te niezadowolone gęby prześcieradeł , a mina gumo-żujca bezcenna
1
@neolodz 99% meczy jest do zapomnienia
0
szmacianka dzisiaj
2
Mareczek zero z tyłu , Barca zero z przodu , majówka przecież
0
ola boga , szkoda
1
@takisobiektos a dlaczego Partizan ? a okey , chodzi o kosza
0
w najbliższej kolejce drużyny 15 - 20 w tabeli grają między sobą , ciekawe
0
@varosso ok , zapomniałem dodać że " już " nie ma takich umiejętności
0
@SinMistico on nie ma takich umiejętności
1
ale baty dostaje Aluron CMC Warta
1
nie chcę krakać ale ......kra kra kra Lewandowski
3
totki w pałę , od razu widać brak naszego byłego Clementa Lengleta