0

@Ojciec5tkidzieci Resovia to historia polskiej siatkówki ,wielokrotny mistrz Polski itd , itp , a Aluron to co to za klub ? za chwilę może juz go nie być ? bo juz raz zwinął żagle ..ha

0

@bartekvisca coś brak było komunikacji z trenerem bo Kubacki po skoku mówił że sędziowie obniżyli belkę

1

@FcPortoFan1999 nie wiem jak dużo ma kibiców w Polsce FC Porto ale pamiętam czasy jak bronił tam J.Młynarczyk to sporo się o tym klubie pisało...

2

@Emhyr może dla nich lepiej żeby Lazio było wyzej tabeli niz Roma ?

1

będzie lekki (oby ) wpierdziel a po meczu ...nic się nie stało w rewanżu odrobimy i tak baju baju

1

No niestety jestem pesymistą, zespół zamiast się scalać w każdym meczu gra inaczej , czyli żle, zmiany w trakcie meczu nic nie dają , Lewy gra padakę , naprawdę trzeba się już martwić?

1

Od dawna gramy gówno , jak ktoś lub coś tym klubem nie potrzasie to nic z tego nie będzie

10

co za pajac , urodził się w Madrycie ,wychowanek Atletico Madryt , cóż więcej trzeba dodać

0

@FcPortoFan1999 no i masz Lukaku , ech

1

@Kidd ja po drugim też odpuściłem i nad to zbanowali mnie za ten wątek ....tego tamtego

0

@macio_944 bardzo słabe , w ciul jest filmów i seriali o zombie
tak 4/10

0

@Firestone ja to słyszę co drugi mecz lub częściej

0

jak nie strzelimy ze 2 gole to będa męczarnie

0

noż qrwa ile beda faulować ?

0

o Umtiti z kontuzją , nowe

0

2

zawsze nie lubiłem Chelsea

1

@kubix05 a to się rudzielec schował

3

dlaczego zawsze jak prowadzimy 1-0 gramy gówno ? dlaczego ?

0

wszystko się zamuliło ... wynik ,viaplay i ta strona

1

Ale się cieszę że zobaczę tą mordeczkę Casemiro

0

trzeba poczekać , może ktoś wyjaśni dlaczego Alonso ?

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

@macio_944 no tak ..a ci z lewa to kto ? Biedroń i inni pewnie

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?