wlodek54
Dołączył/a: luty 2014
WARSZAWA
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
4
espanjol 2 w plecy ....kogo cieszy ?
0
ale się sypią bramki w tej naszej ekstralipie
0
coś Gattuso długo miejsca nie zagrzeje
1
@escarabajo dzięki za to info ...polecam wszystkim
0
Niemiec top topów
0
podziwiam Busiego ze po tak ciężkim faulu na nim dobrze sobie radzi
0
@Jarema2000 mecz super , a ja zawsze się zastanawiam jak sędziowie kwalifikują faul , raz tak , raz tak
1
tragedia , aż oczy pieką ,
1
nasz Lenglet ...nasz
0
pewnie będzie dogrywka i rzuty karne .....qrcze nie oglądniemy prześcieradeł
3
czy ten Alba juz normalnie nie umie zacentrować ? tylko jeb w obrońcę
0
hahaha ..... Nejmar ?
0
ma ktoś skrót do karnych ?
0
@4drian0 a to sobie pograł ..
0
no i polecieli ...........
1
i znowu to samo ...to samo...to samo
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
wstyd , wstyd , wstyd
0
Xavi: Ten mecz całkowicie wymknął się spod kontroli Mateu Lahozowi...... i mnie też .....
0
Fati do zmiany , nic nie gra , nic
0
Araby już mają kupca na polską rafinerię skoro taki kontrakt dają CR7 ?
1
@kubix05 ja ...kiedyś tam.........grywałem w chlusta
0
@DonMatteo901 to był mój pierwszy finał MS ogladany w tv na zywo , specjalna antena na dachu i ściagnelismy z tv Czechosłowacji bo była tam transmisja , Brazylia - Włochy 4-1.....1970 rok