1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

4

espanjol 2 w plecy ....kogo cieszy ?

0

ale się sypią bramki w tej naszej ekstralipie

0

coś Gattuso długo miejsca nie zagrzeje

1

@escarabajo dzięki za to info ...polecam wszystkim

0

Niemiec top topów

0

podziwiam Busiego ze po tak ciężkim faulu na nim dobrze sobie radzi

0

@Jarema2000 mecz super , a ja zawsze się zastanawiam jak sędziowie kwalifikują faul , raz tak , raz tak

1

tragedia , aż oczy pieką ,

1

nasz Lenglet ...nasz

0

pewnie będzie dogrywka i rzuty karne .....qrcze nie oglądniemy prześcieradeł

3

czy ten Alba juz normalnie nie umie zacentrować ? tylko jeb w obrońcę

0

hahaha ..... Nejmar ?

0

ma ktoś skrót do karnych ?

0

@4drian0 a to sobie pograł ..

0

no i polecieli ...........

1

i znowu to samo ...to samo...to samo

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

wstyd , wstyd , wstyd

0

Xavi: Ten mecz całkowicie wymknął się spod kontroli Mateu Lahozowi...... i mnie też .....

0

Fati do zmiany , nic nie gra , nic

0

Araby już mają kupca na polską rafinerię skoro taki kontrakt dają CR7 ?

1

@kubix05 ja ...kiedyś tam.........grywałem w chlusta

0

@DonMatteo901 to był mój pierwszy finał MS ogladany w tv na zywo , specjalna antena na dachu i ściagnelismy z tv Czechosłowacji bo była tam transmisja , Brazylia - Włochy 4-1.....1970 rok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?